Комплет За Тетоважа со црвја дупка, Комплет За Безжично Пенкало За Тетовирање, Пенкало За Машина За Тетовирање-Ротирачко Пенкало За Тетовирање За Почетници,Компле?

Комплет За Тетоважа со црвја дупка, Комплет За Безжично Пенкало За Тетовирање, Пенкало За Машина За Тетовирање-Ротирачко Пенкало

DEN 1439.84

Новак

Достапно за нарачка

Работен Напон : 7-10В. Должина На Мозочен Удар : 4мм(Одговара на повеќето потреби за тетоважа). Брзина : 10В-10,000 р/мин. Мал волумен. Мала тежина. ТИП-Ц ИНТЕРФЕЈС. 6в-11в прилагодлив напон. 20% -100% индикатор за светло за напојување. Опремен со мемориска функција ,по рестартирање, нема потреба повторно да го прилагодувате напонот. Функцијата за заштита на енергија ќе ја намали непотребната потрошувачка на енергија и полнење на преоптоварување. €Coreless Motor ® оваа машина за тетовирање користи мотор без Јадро На Црвоточина, кој има стабилен излез, ниски вибрации, низок шум и не се загрева кога работи долго време, создавајќи добро искуство за тетовирање за вас. ●Игли За Касети За тетоважи ● Специјално дизајнирани да фатат повеќе мастило и да направат мастилото за тетовирање да тече добро.Специјална силиконска мембрана за враќање. Зголемете го складирањето мастило, апсорбирајте мастила побрзо, спречете го протокот на мастило за тетоважа назад. `+Тетоважа Батерија Пакет Тоа може да се наплаќа за 2 часа, и да работат за 4 часа. Уметниците за тетовирање можат да се ослободат од маката за поврзување на машината за тетовирање. Само вклучете ја батеријата и користете ја. 6v-11v прилагодлив напон и 20% -100% индикатор за светло за напојување. Функцијата за заштита на електричната енергија ќе ја намали непотребната потрошувачка на енергија и полнење на преоптоварување. ●5мл 20 Мастило За Тетоважа Во Боја ● комплетот содржи 20 различни бои од 5мл мастило за тетоважа.Не треба да се грижите дека мастилото ќе истече наскоро. Слободно креирајте ја вашата тетоважа. ●Гарантна Услуга ● Од датумот на купување, пенкалото за тетовирање и напојувањето имаат 12-месечна гаранција; кабелот ЗА ТЕТОВАЖА RCA и педалата за тетоважа имаат 6-месечна гаранција. Бесплатна замена или поправка ако предметот е под гаранција. Ве молиме слободно контактирајте не за да го решите проблемот.

Избор на клиент

31 јануари 1960 година НБА програма Детроит Пистонс во Бостон Селтикс - НБА програми Новак
31 јануари 1960 година НБА програма Детроит Пистонс во Бостон Селтикс - НБА програми

Ако се автограмира, вклучува индивидуално нумериран холограм очигледен Категорија; НБА програми Ако се

DEN 1.00
ZSEDP 1 пакет Фланелна ткаенина сенка со мониста, домашна декор приврзок Новак
ZSEDP 1 пакет Фланелна ткаенина сенка со мониста, домашна декор приврзок

Изработено е од материјал, има стабилна структура и ја штити вашата светлина од штета Оваа сенка може д

DEN 731.20
Премиум 8мм Ева пена ролна и бела 2мм ева листови од пена од Меаркох Новак
Премиум 8мм Ева пена ролна и бела 2мм ева листови од пена од Меаркох

? Содржи количина : бела пена хартии 30 парчиња , црна Ева пена една ролна ? Опис на производот : Бели лист

DEN 3.00
Дами Љубов Краток Ракав V Вратот Џеб Нега Врвот Шема Печатење Повик Лето Блузи Одмор Маица Кошула Новак
Дами Љубов Краток Ракав V Вратот Џеб Нега Врвот Шема Печатење Повик Лето Блузи Одмор Маица Кошула

бело копче надолу кошула жени Произведено во САД или Увезено ✉ ✉ ✉ Ако имате какви било прашања или пр

DEN 0.67
Anncus 50pcs SI4421-A0-FTR SI4421 TSSOP16 Новак
Anncus 50pcs SI4421-A0-FTR SI4421 TSSOP16

Состојба : Ново Тип : Регулатор на напон Број на модел : SI4421 Пакет : SMD Состојба : Ново Тип : Регулатор на нап

DEN 1309.44
06192-ZY6-000 Комплет за поправка на работното коло за вода за пумпа за Honda Outboart 18-3284 115HP 130HP 150HP BF115D BF135A Новак
06192-ZY6-000 Комплет за поправка на работното коло за вода за пумпа за Honda Outboart 18-3284 115HP 130HP 150HP BF115D BF135A

✅ Белешка】 Проверете ги препорачаните броеви на производителот за да обезбедите соодветно вклопување

DEN 479.20
Телескопски шипки за риболов со Sougayilang Новак
Телескопски шипки за риболов со Sougayilang

Риболов ролна со шипки со носачи и носари додатоци за риболов, вклучуваат : Една телескопска шипка за ри�

DEN 1137.60
јакна од женски кари од Прана Новак
јакна од женски кари од Прана

Само миење на рацете 43 полиестер / 42 волна / 13 најлон / 2 други влакна 3џебна аспираторска палто Џемпер �

DEN 987.20
Трансцендент 512 GB NVME PCIE Gen3 X4 M.2 2242 SSD Solid State Drive TS512GMTE400S Новак
Трансцендент 512 GB NVME PCIE Gen3 X4 M.2 2242 SSD Solid State Drive TS512GMTE400S

R / W забрзува до 2.000 / 1.700 MB / s SLC кеширање за поголема ефикасност на трансферот Компактен фактор на форма, и

DEN 1265.44
Едрагон CAT6 бел кабел за лепенка на Етернет, безгласен/обликуван чизми, 6 стапки - 10 пакувања Новак
Едрагон CAT6 бел кабел за лепенка на Етернет, безгласен/обликуван чизми, 6 стапки - 10 пакувања

Конекторите со позлатени контакти, обликувани чизми за олеснување на вирусот, а калапите без прицврсту�

DEN 2.33