ZPJPPLX 2 Пакет 20mm Метал Часовник Бенд Врска За Fitbit Верса 4/Смисла 2Versa 3/Смисла и Други 20mm Нерѓосувачки Челик Часовник Бендови

ZPJPPLX 2 Пакет 20mm Метал Часовник Бенд Врска За Fitbit Верса 4/Смисла 2Versa 3/Смисла и Други 20mm Нерѓосувачки Челик Часовник

DEN 2.67

Новак

Достапно за нарачка

?●Компатибилен Со големина ● дополнителната големина на врската на часовникот е 20мм, компатибилна со повеќето метални ленти за часовници од 20мм. Врската за часовник е долга приближно 8мм и широка 20мм. П. е. мерење/Користете линијар За да ја измерите ширината на врската (мм) во близина на бравата/бравата пред да ја купите, проверете дали металниот ремен за часовник е погоден за врска широка 20 мм. ?●Висококвалитетен Материјал И Извонредна Изработка ● Изработен од висококвалитетно сечење и галванизација од нерѓосувачки челик 304, отпорен на абење и не е лесен за бледнее. ?`+Безгрижна услуга по продажбата ќе добиете : 2 * гледајте врски + 3 * приклучок. Секој проблем со нашите врски за часовници од нерѓосувачки челик, слободно контактирајте не, ќе добиете многу брз одговор и задоволителна услуга по продажбата. Пријатно шопинг искуство за нашите клиенти е најважно за нас. ●Компатибилен Со големина ● дополнителната големина на врската на часовникот е 20мм, компатибилна со повеќето метални ленти за часовници од 20мм. Врската за часовник е долга приближно 8мм и широка 20мм. ●Мерење●Користете линијар за да ја измерите ширината на врската (мм) во близина на бравата/бравата пред да ја купите, проверете дали металниот ремен за часовник е погоден за врска широка 20 мм. ●Висококвалитетен Материјал И Извонредна Изработка ● Изработен од висококвалитетно сечење и галванизација од нерѓосувачки челик 304, отпорен на абење и не е лесен за бледнее. `+Безгрижна услуга по продажбата ќе добиете : 2 * гледајте врски + 3 * приклучок. Секој проблем со нашите врски за часовници од нерѓосувачки челик, слободно контактирајте не, ќе добиете многу брз одговор и задоволителна услуга по продажбата. Пријатно шопинг искуство за нашите клиенти е најважно за нас.

Избор на клиент

Quul Механички молив од не'рѓосувачки челик Penholder 0,5 mm 0,7 mm 0,9 mm 2b црна молив олово Новак
Quul Механички молив од не'рѓосувачки челик Penholder 0,5 mm 0,7 mm 0,9 mm 2b црна молив олово

Ви гарантираат стабилна изведба за скицирање, цртање, тест, столар или занаетчиство Копче на горниот де�

DEN 1308.16
Срце Американски Претседатели Ден Знаме Четка За Заби Држач За Пенкало Кригла Церак Држач За Молив Новак
Срце Американски Претседатели Ден Знаме Четка За Заби Држач За Пенкало Кригла Церак Држач За Молив

Големина : 8,2 см (3 инчи) во дијаметар;; 9,6 см (4 инчи) во висина;; 350 мл (12оз); Класификација : Пенхолдери, Четка

DEN 1.67
Falbawr Farmhouse Semi Flush Mount Crystal лустер, модерна близу до таванот светло со база Е26 за дневна соба, трпезарија, кујна, Новак Попуст
Curt 51110 Enlective Trailer Controller на сопирачката, време-одложување, црна боја Новак Попуст
Curt 51110 Enlective Trailer Controller на сопирачката, време-одложување, црна боја

Исто така, тој е целосно компатибилен со контрола на крстарење, сопирачки против заклучување, системи с�

DEN 615.84
Самолеплива кохезивна лента за завојување од маншу, ролни за само-лепенки, еластични неткаени, 12 ролни, 12 бои Новак