Релиабиб Стоматолошки Лигавчиња, 50 Црни Стоматолошки Лигавчиња, Хартиена Крпа и Салфетки 18х13 | 3 Слојни Водоотпорни Бебешки И Возрасни Лигавчиња | Станици За Тетова

Релиабиб Стоматолошки Лигавчиња, 50 Црни Стоматолошки Лигавчиња, Хартиена Крпа и Салфетки 18х13 | 3 Слојни Водоотпорни Бебешки

DEN 3.33

Новак

Достапно за нарачка

Стоматолошки Лигавчиња За еднократна употреба : Релиабиб-гордо изработени стоматолошки лигавчиња за еднократна употреба за стоматолозите да ги користат во стоматолошките практики се исклучително издржливи. Нашите лигавчиња се направени од ткива од 2 слоја и поли филм од 1 слоја за да ја заштитат облеката на пациентот од течни или цврсти остатоци. Мека, Висока Апсорпција Лигавче За Возрасни и Хартиена Крпа : Нашите стоматолошки лигавчиња обезбедуваат начин да се осигураме дека работната средина на клиентот е чиста. Оваа мека хартиена крпа со висока апсорпција, заедно со нејзината водоотпорна подлога, е одличен избор за секого. Издржлива Лигавче Со Совршена Големина И Пакет Вредност : нашите стоматолошки лигавчиња се силни и отпорни на кинење, нудат одлично пакување од 50 со супер големина од 18"х13". Нашите црни стоматолошки лигавчиња ги прават стоматолошките процедури поудобни и чисти. Разноврсна и Мултифункционална : нашите стоматолошки лигавчиња може да се користат и како лигавчиња или салфетки за пациенти. Работните места како салони за тетоважи, салони за нокти и салони за убавина можат да ги користат нашите стоматолошки лигавчиња. тие можат да се користат како детски лигавчиња или капаци за послужавници за медицински материјали. Лесен за Употреба И Располагање : забните лигавчиња за Еднократна Употреба се едноставни за употреба и отстранување по секоја употреба, поедноставувајќи го процесот на чистење за практичарите. Нашите црни стоматолошки лигавчиња се доволно меки за непречено да го избришат лицето или устата на пациентот. Повеќеслојни Стоматолошки Лигавчиња Од Релијабиб Како стоматолог или доктор, сакаш да си го олесниш животот? Потоа мора да одите Со Релиабиб-стоматолошки лигавчиња за еднократна употреба или лигавчиња за пациенти. Изборот е ваш! Со напредокот во технологијата и брзата индустријализација, Релијабиб одлучи да го подобри целокупниот квалитет на лигавчињата за еднократна употреба на забите. За да обезбедиме голема заштита, нашите водоотпорни стоматолошки лигавчиња се направени од повеќе слоеви на 2-слоеви ткива и материјал. Зошто Веродостојни Стоматолошки Лигавчиња За Еднократна Употреба? Единствената формула на нашите стоматолошки лигавчиња не само што ја штити облеката на пациентот од цврсти материи и течности, туку создава и безбедна и чиста средина за пациентите. Неговата висока издржливост гарантира дека пациентот се чувствува опуштено за време на стоматолошката процедура знаејќи дека течноста нема да помине низ лигавчето. Мултифункционалните Лигавчиња За Пациенти Со Сигурност доаѓаат во стандардна големина од 18 инчи на 13 инчи. Нашите црни стоматолошки лигавчиња можат да се користат на различни начини. Овие меки и нежни лигавчиња може да се користат како бебешка лигавче за мали деца. Нашите лигавчиња за пациенти се претежно корисни на работните места како салони за тетоважи, салони за уметност за нокти и салони за убавина или за одржување на безбедна работна средина за пациентите или клиентите. Имајте го вашето безбедно искуство Со Reliabib! Заштедете Време За Чистење Нашите стоматолошки лигавчиња за еднократна употреба имаат голема предност да го намалат времето потребно за поставување и чистење помеѓу пациентите. Reliabib Нуди Попусти на Повеќе Купувања Едноставно додадете количина во вашата кошничка и добијте неверојатни попусти! Купи 2 добие 5% попуст Купи 3 добие 7% попуст Купи 4 добие 10% попуст.

Избор на клиент

Nike Spotlight Dri-Fit JOGGER панталони машки џемпери со големина xl сива сива боја Новак
Nike Spotlight Dri-Fit JOGGER панталони машки џемпери со големина xl сива сива боја

100% полиестер Увезени Затворање на влечење Машинско миење Еластична половината стил на влечење печате�

DEN 879.20
Дебитантска картичка Jordanордан Пол 2019-20 Панини Донрус Оптика 169 Иса 9 нане Новак
Дебитантска картичка Jordanордан Пол 2019-20 Панини Донрус Оптика 169 Иса 9 нане

Во бизнисот повеќе од 30 години! Додавање на предмети неделно, вратете се на супериорни спортски инвести�

DEN 0.33
За Audi A3 за VW GTI Golf EOS, управувачки чизми за врски со шипки на шипки на топката LH RH сет од 8 Новак
За Audi A3 за VW GTI Golf EOS, управувачки чизми за врски со шипки на шипки на топката LH RH сет од 8

Бренд : ХамбургТехника, 1 K0 423 831 A : 1 K0 423 831 A, 1 K0423831 A : 1 K0423831 A, Поставување на возило : Лево Бренд нови чизми з

DEN 2.33
Англиски крал од Тифани и Ко. Стерлинг сребрена салата што служи вилушка злато измиено 10 “ Новак
Англиски крал од Тифани и Ко. Стерлинг сребрена салата што служи вилушка злато измиено 10 “

Модел : Англиски крал, производител : Тифани Бренд : Тифани во моделот Англиски крал од Тифани Не е моногр

DEN 0.67
NTE Electronics 25W239 Cermet жица отпорник на рана, 5% толеранција, аксијално олово, 25W, Flameproof, отпор од 3,9 килограми Новак
NTE Electronics 25W239 Cermet жица отпорник на рана, 5% толеранција, аксијално олово, 25W, Flameproof, отпор од 3,9 килограми

Производи за забава Телекомуникациска опрема Индустриска (МРО) опрема Напојување Како отпорници за зам

DEN 3.33
Dreamus fromis_9 - Од нашата кутија Мементо [Dream Ver.] Албум+пред нарачки ограничени придобивки+подарок за култураКореј Новак
Kadimendium CNC 60 ° Рутер за гравирање дрво Работа 3D V Groove Bit Router Bits 6x10mm 1/4 Алатка за сечење WD Новак
Kadimendium CNC 60 ° Рутер за гравирање дрво Работа 3D V Groove Bit Router Bits 6x10mm 1/4 Алатка за сечење WD

Во проекти за обработка на дрво : V Гровениот рутер за обработка на дрво е одличен за жлезди во многу раб�

DEN 1.00
Paramount Electric Campliple Daniel Wallmount, црно Новак
Paramount Electric Campliple Daniel Wallmount, црно

Црно калено стакло криви предниот дел Вклучува далечински управувач со тенок линија LED технологија за з

DEN 640.00
10 парчиња CD74HC4538E 74HC4538 DIP16 Новак
10 парчиња CD74HC4538E 74HC4538 DIP16

Ние инсистираме дека производите што ги продаваме се оригинални и автентични, а производите што ги прод

DEN 275.36
Satin Pack и Play Playard Sheet, мека и свиленкаста мини -креветче за куќиште за момчиња и девојчиња, одлично за бебешка коса Новак
Leefasy метална бања countertop организатор Vanity tray шминка за складирање кујна решетката штанд полица, бела 1 ниво Новак
Leefasy метална бања countertop организатор Vanity tray шминка за складирање кујна решетката штанд полица, бела 1 ниво

* Добро искористете го празното место на масата и создадете А за да ја организирате вашата фотографија, �

DEN 654.40
Synvy [3 пакет] Заштитник на екранот, компатибилен со Seiko SKS515P1 TPU филм SmartWatch Smart Watch Protecters [не калено стакло] Новак
Synvy [3 пакет] Заштитник на екранот, компатибилен со Seiko SKS515P1 TPU филм SmartWatch Smart Watch Protecters [не калено стакло]

★ [Не калено стакло] Ве молиме, бидете забележани дека овој заштитник на екранот е мек филм TPU, а не кален�

DEN 0.33