Училиште за паметни моливчиња со клин со клин, розов, пакет од 144

Училиште за паметни моливчиња со клин со клин, розов, пакет од 144

DEN 0.67

Новак

Достапно за нарачка

Хартија. Папки. Табли и маркери за суво бришење. Транспаренции. Моливи и бришачи. Тетратки. Врзива. И повеќе!. Создадени со високо квалитетни, долготрајни материјали. Нуди одлична понуда за вашата училница или канцеларија. Совршена замена кога ќе се истроши бришачот на моливи. Одговара на моливчиња со стандардна големина. Создадени со високо квалитетни, долготрајни материјали. Нуди одлична понуда за вашата училница или канцеларија. Совршена замена кога ќе се истроши бришачот на моливи. Одговара на моливчиња со стандардна големина. Училиштето паметен клин капа за монцили за монци е дизајниран да ги собере сите моливи со стандарден дијаметар. Еразарот на капачето со капа е мек, длето во форма и без латекс. School Smart ги нуди производите што ви се потребни со квалитетот што го очекувате по цените што ги сакате. Овие материјали ќе одговараат на вашите буџетски потреби додека ги прилагодувате функциите на вашата канцеларија и училницата. Овие бришачи обезбедуваат лесен и точен начин да ги изостават ознаките и грешките. Мека, флексибилна конструкција со аголен врв овозможува темелно бришење на ознаките на моливи. Ние се грижиме за секојдневните предизвици со кои се соочуваат наставниците, затоа правиме оригинални, сигурни и паметни производи кои инспирираат доверба.

Избор на клиент

Џих 25 Стапки Стандард 3/16 инчен Авиокомпанија Цевки Црна За Аквариуми, Терариуми, И Хидропоника Новак
Џих 25 Стапки Стандард 3/16 инчен Авиокомпанија Цевки Црна За Аквариуми, Терариуми, И Хидропоника

Црно, Лесно се крие и се вклопува во вашиот хидропоника систем, аквариум, терариум Дизајниран да ги собе�

DEN 1.67
К-Тип Термоспој Нерѓосувачки Челик Сонда Контролор Жица Сензори 4 /12 /20 Новак
К-Тип Термоспој Нерѓосувачки Челик Сонда Контролор Жица Сензори 4 /12 /20

К тип конектор, 50°C до 1200°C температурен опсег Висока чувствителност, издржлива во употреба...

DEN 1161.60
Вреди Увоз Божиќ Вител Х 3, БУР, Во собата на 12 Трансферот, Бургундија, Бело Зелена Новак
Вреди Увоз Божиќ Вител Х 3, БУР, Во собата на 12 Трансферот, Бургундија, Бело Зелена

Жичен и наежвам пик Светли бои ќе се истакнат Пластика отпорна на кршење, добра за внатре или на отворен�

DEN 1.33
Ultimaxxx Xtreme VR Далечински Управувач Gamepad Bluetooth Контрола VR Видео, Игра, Selfie, Flip Е-Книга/PPT/Nook Страница, Новак
Ultimaxxx Xtreme VR Далечински Управувач Gamepad Bluetooth Контрола VR Видео, Игра, Selfie, Flip Е-Книга/PPT/Nook Страница,

Паметен, рационализиран, ergономски дизајн, се вклопува цврсто на прстите обезбедувајќи точност и флекси

DEN 95.84
Soltech 4 Way DC Splitter Cable Splitter Cable За камери за безбедност на надзор 1 женски до 4 машки 5,5 * 2,1 mm 4 канален Новак
Soltech 4 Way DC Splitter Cable Splitter Cable За камери за безбедност на надзор 1 женски до 4 машки 5,5 * 2,1 mm 4 канален

4 канал (4насочен) DC кабел за сплитер на напојување за безбедносни камери и повеќе 100% нов и висок квалитет

DEN 111.84
Ставете го држачот на картичката, бројот на табелата стои 10 парчиња мулти намена за забава Новак
Ставете го држачот на картичката, бројот на табелата стои 10 парчиња мулти намена за забава

Електроплиран метал : Овие сопственици на картички со име се изработени од електропланиран метален мат�

DEN 3.00
Lubose Облека со две парчиња за мажи мажи за печатење кошула и шорцеви Новак
Lubose Облека со две парчиња за мажи мажи за печатење кошула и шорцеви

100% сосема нова ставка со висок квалитет Материјал : Мека ткаенина, удобна Повод : Оваа облека со две парч�

DEN 0.33
Првата Состојка Школка Хамбургер Сендвич Контејнер За Храна Новак
Првата Состојка Школка Хамбургер Сендвич Контејнер За Храна

Компостибилен Зелена / Еколошки Микробранова печка Должина : 4 3 / 8 "Ширина : 4 3 / 8 " Висина : 3 3 / 8" Направена

DEN 246.40
Тонер Кралство 275XL PG-275 Замена На Касети Со Црно Мастило Pg275xl 275 Касети Со Мастило За Канонски Печатачи ЗА Pixma TS3520 Новак Попуст
DDP КУТИКУЛА ТУРКАЧ ОТСТРАНУВАЧ СО НИПЕР ВИНОЖИТО НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК НОКТИ УМЕТНОСТ АЛАТКА ВО СОБАТА 4 Новак
DDP КУТИКУЛА ТУРКАЧ ОТСТРАНУВАЧ СО НИПЕР ВИНОЖИТО НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК НОКТИ УМЕТНОСТ АЛАТКА ВО СОБАТА 4

КОРИСЕН ПЕДИКИР, АЛАТКА ЗА НЕГА НА МАНИКИР ДВОЕН ТУРКАЧ ЗА ТУРКАЊЕ И СЕЧЕЊЕ НА КУТИКУЛАТА НА НОКТИТЕ СЕЧ

DEN 111.84
Гроздобер Канада Јаворов Лист Дрво Декоративни Книги Не-Пропадна Книга Крај За Полици 1 Пар 7 Х 5 Инчи Новак
Гроздобер Канада Јаворов Лист Дрво Декоративни Книги Не-Пропадна Книга Крај За Полици 1 Пар 7 Х 5 Инчи

Материјал : печатените книжарници се направени од дрво и железо со напредна технологија, што е доволно с

DEN 3.33