Матрици за нокти за еднократно подобрување на ноктите, светлечка налепница Санта Божиќна снегулка Снежана Starвезда Месечина Божиќ Божиќна капа Божиќна капа, сјајн?

Матрици за нокти за еднократно подобрување на ноктите, светлечка налепница Санта Божиќна снегулка Снежана Starвезда Месечина

DEN 74.72

Новак

Достапно за нарачка

Овие решенија се самолепливи и можат директно да се залепат на ноктите, што е погодно за почетниците и искусните луѓе да ги користат; Прво, исчистете ги ноктите, а потоа изберете налепница за нокти погодна за големината на ноктите, а потоа залепете ја. Конечно, доставете ги сите вишок делови за да ја направите површината мазна и да заврши убава; Ако сакате да го задржите долго време, можете да нанесете слој гел на него и потоа да го запалите неколку секунди. Ова е најдобриот подарок за Денот на вineубените за сопруга, девојка, мајка, роднини и пријатели. Погоден за домашна употреба и салони за нокти. Налепниците се погодни за украсување на сите видови на нокти, вклучувајќи гел нокти, акрилни нокти, природни нокти, лажни нокти, совети за нокти, итн; Погоден за домашна употреба или салон за нокти. Дали сè уште сте загрижени за кои салони за нокти да прават на Божиќ? Овој сет на налепници за нега на нокти ви обезбедува совршено решение! Различни стилови, најразлични и убави Божиќ се ваш избор, а вие можете слободно. Направете уникатно подобрување на ноктите и оставете ги вашите пријатели да го гледаат!. Стенлици за нокти што можат да се користат за еднократно подобрување на ноктите, светлечка налепница Санта Божиќна снегулка Снежна, Месечина на Божиќ На сликата се прикажани, (поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да има мала разлика во бојата. Ве молиме, проверете дали не ви пречи пред да нарачате, благодарам!) Пакет Тежина : 6gpackage Големина : 12x9x0.3cm, (ве молиме дозволете 1- Грешка во 3мм поради рачно мерење. Ве молиме, проверете дали не ви пречи пред да нарачате.).

Избор на клиент

Обидувајќи се да се добие Мојот Срања заедно смешно За Љубител На Мачки 11оз 15оз Внатрешна Боја Акцент Кригла Новак
Олеј Возраст Пркосејќи Класичен Крем За Секојдневно Обновување Навлажнувач За Лице, 2 Унца Новак
Олеј Возраст Пркосејќи Класичен Крем За Секојдневно Обновување Навлажнувач За Лице, 2 Унца

Ја обновува површината на кожата, ја надополнува влагата и го минимизира изгледот на фините линии и брч�

DEN 235.20
Akinaway Смешни мемили за клучеви за колаж Новак
Akinaway Смешни мемили за клучеви за колаж

? 【Трендовски и кул дизајн : 】 Го одликува познатиот израз на ахегао похот лице што секој го знае, сака и

DEN 319.84
Mugteeve Dual 1/4 TS моно до XLR машки кабел, 3,3 метри двојно четвртина инч до XLR Y Сплитер кабел, за миксер, електричен тапан, Новак Попуст
WDBBY 10PCS Hanger Hanger Повлечена PP Baby Облека за очила за семејна употреба на семејство Новак
WDBBY 10PCS Hanger Hanger Повлечена PP Baby Облека за очила за семејна употреба на семејство

Она што може да ви донесе оваа закачалка е дека може да се нареди и обеси за да заштедите простор Оваа за�

DEN 654.40
Витлиф 3.2 Ветеринарен Рачен Пулс Оксиметар СО СПО2, ПР За Мачка И Куче Уво/Јазик Клип Сензор Новак
Витлиф 3.2 Ветеринарен Рачен Пулс Оксиметар СО СПО2, ПР За Мачка И Куче Уво/Јазик Клип Сензор

Боја од 3,2 инчи и читлив лцдекран Компактен дизајн со лесно ракување и 8 јазици Интелигентна функција за

DEN 2079.84
STARVAST 30 Парчиња Везови Машина За Шиење Игли Големина 75/11 130/705H Hax1 Игли За Шиење За Брат Машина За Шиење Новак
STARVAST 30 Парчиња Везови Машина За Шиење Игли Големина 75/11 130/705H Hax1 Игли За Шиење За Брат Машина За Шиење

● Големината на иглата на машината ЗА шиење STARVAST е 75 / 11 Совршен за шиење тенки ткаенини Како што се шифо�

DEN 2.33