7 Сегментирана сечило за пила за дијаманти за бетон, тула, блок и asonидање, висина на сегмент од 10 мм, 7/8 грмушка w/diamond arbor

7 Сегментирана сечило за пила за дијаманти за бетон, тула, блок и asonидање, висина на сегмент од 10 мм, 7/8 грмушка w/diamond

DEN 210.56

Новак

Достапно за нарачка

Големина на арбор : Дијамант Арбор со 7/8 "грмушка. Максимален вртежи во минута : 8730 вртежи во минута (максимум). Висина на сегментот/ширина : висина од 10мм и ширина од 0,08". Метод/опрема за сечење : влажно/суво со рачни пили. Повеќенаменски - 7 "сечило дизајнирано да намали широк спектар на градежни материјали, вклучувајќи бетон, тула, блок, asonидарски со односот на перформанси/цена. Разновидност - сегментиран стил за брзи намалувања на бетон, блок, тула и камен или турбо стил за мазно исечоци на бетон, asonидарски и камен. Остри сегментирани заби - дијамантски засилен сегмент овозможува ефикасни и прецизни намалувања. Големина на арборот - DM 7/8 "ARBOR. Висина на сегментот - висина на сегментот од 10 мм. Ширина на сегментот - 0,090 "Ширина на сегмент. Користете влажни или суви - препорачано да користите рачни пили со голема брзина или лесни пилиња за прошетки. Мултипурмен - 7" сечило дизајнирано да намали широк спектар на градежни материјали, вклучувајќи бетон, тула, блок, asonидарија со Во однос на перформансите/цената. Разновидност - сегментиран стил за брзи намалувања на бетон, блок, тули и камен или турбо стил за мазни исекотини на бетон, asonидарија и камен. Остри сегментирани заби - сегментот на дијаманти запишан овозможува ефикасни и прецизни намалувања. Големина на арбор - DM 7/8 "Арбор. Висина на сегментот - Висина на сегментот од 10мм. Ширина на сегмент - 0,090" ширина на сегментот. Користете влажни или суви - препорачано да користите рачни пили со голема брзина или лесни пили за прошетки.

Избор на клиент

DCARSETCV Пеликан Птица Сино море Скај Ска Новак
DCARSETCV Пеликан Птица Сино море Скај Ска

Молив за молив еден главен џеб со затворање на поштенски патенти Едноставната триаголна форма го зголе�

DEN 0.67
Државен универзитет во Колорадо, ЦСУ Рамс Винил Дек лаптоп лаптоп шише со шише за автомобили за налепница Новак
ИТ3 заштитник на заштитникот на екранот против сјајот за 14,0 Dell Inspiron 14 7000 серија на допир на серијалот Новак
ИТ3 заштитник на заштитникот на екранот против сјајот за 14,0 Dell Inspiron 14 7000 серија на допир на серијалот

Елиминирајте го сјајот Мат финиш Силиконска лепила облога Лесен за примена Бренд HK Елиминирајте го сја�

DEN 3.33
Сибо комерцијално одделение од не'рѓосувачки челик Bain Marie Buffet Huder Turmer The Steam Table за угостителство и ресторани Новак
Знаци Bylita Classic Rramed, ВНИМАНИЕ НА ВНИМАНИЕ НА ВНИМАНИЕ - Среден Новак
Знаци Bylita Classic Rramed, ВНИМАНИЕ НА ВНИМАНИЕ НА ВНИМАНИЕ - Среден

„Класичен врамен, претпазливост на вратите се врти“ за вашиот дом, канцеларија, бизнис или продавница..

DEN 452.80