Земјиште чувар галванизиран подигнат комплет за градинарски кревети, галванизиран пластеник подигнат градинарски кутии на отворено, тркалезни големи метални под

Земјиште чувар галванизиран подигнат комплет за градинарски кревети, галванизиран пластеник подигнат градинарски кутии на отворено,

DEN 2.67

Новак

Достапно за нарачка

Професионална стандардна големина на градинарски кревет : Секоја 4 × 4 × 1ft, 12,56 кубични стапки, можете да одгледувате зеленчук, овошје, цвеќиња, билки и други растенија во дворови, дворови, градини и оранжерии. Надграден квалитет и структура : Подигнати градинарски кревети на отворено се изработени од Q195 галванизиран метален лим, двослоен антикорозирање галванизирачки и овална структура дизајн, што е поубаво, може да издржи поголем притисок на интерфејсот, не е лесно да се изгуби и Интерфејсот нема да се деформира и може да се користи повторно многу години. Отворена основа : Оваа галванизирана подигната градинарска кревети за зеленчук Голема метална кутија за засадување е дизајнирана со отворена основа, што може ефикасно да избегне акумулација на вода и распаѓање, да ги заштити корените на растенијата и да им овозможи на корените подобро да ги апсорбираат хранливите материи. Лесно за поставување, оваа подигната градинарска метална метална галванизирана само трае околу 5 минути за лесно да се соберат и да продолжат со садење растенија. Што добивате : Земјиште чувар галванизирана подигната градинарски кревет без загриженост 18-месечна гаранција и пријателска услуга за клиенти. Оваа гаранција нуди целосна замена или поврат доколку вашиот засадувач не успее додека е во употреба. Професионална стандардна големина на градинарски кревет : Секоја 4 × 4 × 1ft, 12,56 кубични стапки, можете да одгледувате зеленчук, овошје, цвеќиња, билки и други растенија во дворови, дворови, градини и оранжерии. Надграден квалитет и структура : Подигнати градинарски кревети на отворено се изработени од Q195 галванизиран метален лим, двослоен антикорозирање галванизирачки и овална структура дизајн, што е поубаво, може да издржи поголем притисок на интерфејсот, не е лесно да се изгуби и Интерфејсот нема да се деформира и може да се користи повторно многу години. Отворена основа : Оваа галванизирана подигната градинарска кревети за зеленчук Голема метална кутија за засадување е дизајнирана со отворена основа, што може ефикасно да избегне акумулација на вода и распаѓање, да ги заштити корените на растенијата и да им овозможи на корените подобро да ги апсорбираат хранливите материи. Лесно за поставување, оваа подигната градинарска метална метална галванизирана само трае околу 5 минути за лесно да се соберат и да продолжат со садење растенија. Што добивате : Земјиште чувар галванизирана подигната градинарски кревет без загриженост 18-месечна гаранција и пријателска услуга за клиенти. Оваа гаранција нуди целосна замена или поврат доколку вашиот засадувач не успее додека е во употреба. Секоја рунда подигната метална градина со големина на креветот : 4 × 4 × 1 стапки.

Избор на клиент

Springer® Parts CPM-10372ASP Број на дел ги заменува пумпите за облекување на инженер и компресори Број на дел CPM-10372A Новак
Springer® Parts CPM-10372ASP Број на дел ги заменува пумпите за облекување на инженер и компресори Број на дел CPM-10372A

Делови на изворот се делови за замена на пумпата, комплети за замена на пумпата и механички заптивки за �

DEN 8104.00
FifturedIsplays® 6pk 11x8.5 Clear Polystyrene знак на знак на слика Слика Рамка Фото Мени држач Countertop Display Rack 11193-3-11x8.5-6PK-FBA Новак
FifturedIsplays® 6pk 11x8.5 Clear Polystyrene знак на знак на слика Слика Рамка Фото Мени држач Countertop Display Rack 11193-3-11x8.5-6PK-FBA

Fixture Displays 6 PK 11x8.5" Clear Polystyrene Sign Holder Picture Frame Photo Menu Holder Countertop Display Rack This well crafted table tent is sized for use with 11"x8.5" photos / grap

DEN 316.80
Говорникот на Tek Styz IPX7 компатибилен со вашиот Karbonn Quattro L52 VR со 13H водоотпорно време на игра, затворено, патување Новак
7 милји обележувачи со големина ламинатор торбички 2-1/2 x 7-3/4 ламинирани ракави Qty 50 Новак
7 милји обележувачи со големина ламинатор торбички 2-1/2 x 7-3/4 ламинирани ракави Qty 50

Сјајната завршница со висока јасност ги прави боите поп 7 милји дебела по размавта = 14 милји вкупно ламин

DEN 0.33
8-32x3/8 завртки со двојни семиња | Тесни рамни и сплит мијалници | Филипс | Тава глава | Челик | Цинк Новак
8-32x3/8 завртки со двојни семиња | Тесни рамни и сплит мијалници | Филипс | Тава глава | Челик | Цинк

Пан Филипс Двоен мијалник SEM Сплит заклучување и тесни рамни мијалници Произведено на ASME B18.13 A & SAE J82 спец

DEN 8922.72
Сечење дрво X-Ree Cutting 110мм 4 30T заби што се исекуваат кружни пила за ротациони алатка (Corte de Madera 110mm 4 '' 30T Новак
Сечење дрво X-Ree Cutting 110мм 4 30T заби што се исекуваат кружни пила за ротациони алатка (Corte de Madera 110mm 4 '' 30T

Надворешна диа : 110мм / 4 "; Внатрешна диа (дупки за вежби) : 20мм / 0,8"; Дебелина : 1мм / 0,04 " Име на производот : кр

DEN 3.00
HD 1024 * 600 Двоен DIN Car Stereo со Apple CarPlay и Android Auto, Audio Car со екран на допир од 7 инчи, Bluetooth 5.0 CAR Новак
HD 1024 * 600 Двоен DIN Car Stereo со Apple CarPlay и Android Auto, Audio Car со екран на допир од 7 инчи, Bluetooth 5.0 CAR

Apple Car Play ви овозможува да уживате во содржината на i Phone кога сакате.1 и автоматски се поврзува со Bluetooth ур�

DEN 1.00
Ело и ало масло го нанесуваат бронзената тоалетна хартија Додатоци за бања, монтирани од wallидови, заштита од 'рѓа Новак
Мега колекција на тетоважа Флеш 100.000 дизајни на ДВД Новак
Мега колекција на тетоважа Флеш 100.000 дизајни на ДВД

Сосема ново 100.000 дизајни 25.000 дигитални чаршафи Се распадна во катагории На едно ДВД Сосема ново 100.000 диз�

DEN 159.04
Кофа капа за пакувања на сонце рибари на отворено летни капачиња на плажа за мажи жени Новак
Кофа капа за пакувања на сонце рибари на отворено летни капачиња на плажа за мажи жени

Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака Предметот мора да се врат

DEN 207.84
Bostitch Office B440BK B440 Извршен Степлер за целосна лента, капацитет од 20 листови, црна Новак Попуст
Bostitch Office B440BK B440 Извршен Степлер за целосна лента, капацитет од 20 листови, црна

Стејплс до 20 листови Издржлива семетална конструкција за врвни перформанси Отвора за изработка и израб

DEN 133.76
Android 11.0 TV Box 4GB RAM 32GB ROM TV Box MXIII X4 AMLOGIC S905X4 64-битно квад-јадро со двојно Wi-Fi 2,4G/ 5.0G, BT 4.0/ Новак
Android 11.0 TV Box 4GB RAM 32GB ROM TV Box MXIII X4 AMLOGIC S905X4 64-битно квад-јадро со двојно Wi-Fi 2,4G/ 5.0G, BT 4.0/

Android 11.0 TV Box 4 GB RAM 32 GB ROM TV Box MXIII X4 AMLOGIC S905 X4 64битно квадјадро со двојно WiFi 2,4 G / 5.0 G, BT 4.0 / 3 D Ultra HD 8 K / H.265 / 1000 M LA

DEN 0.67
Criss Cross Cross Ponytail капа измиена потресена мрежа женска бејзбол капа тато капа коњче капа за жени Новак
Criss Cross Cross Ponytail капа измиена потресена мрежа женска бејзбол капа тато капа коњче капа за жени

Сите во едно бејзбол капа : лесен / издржлив / мазен / прилагодлив затворање на метална тока / тато капа /

DEN 1.67
NEC SL2100 Шасија и CPU Combo пакет - NEC -BE117448 Новак
NEC SL2100 Шасија и CPU Combo пакет - NEC -BE117448

Вклучува вграден 4порт 2 часа во пошта Вклучува 8 Vo IP канали Вклучува 4 лиценци за проширување на мобилни �

DEN 3.00