Renslat Не'рѓосувачки челик чекор ѓубре за отпадоци за отпадоци за отпадоци за отпадоци за отпадоци со капаче за кујна за бања

Renslat Не'рѓосувачки челик чекор ѓубре за отпадоци за отпадоци за отпадоци за отпадоци за отпадоци со капаче за кујна за бања

DEN 2.67

Новак

Достапно за нарачка

1. Отстранлива внатрешна корпа, дизајнирана со рачка, се крева за лесно отстранување на ѓубрето. 2. Отворете го со стапалото, тоа е добар начин да ја задржите раката подалеку и да ги намалите ризиците од. 3. Конзерва за ѓубре со голем капацитет, мазно отворање и затворање, лесен за работа и удобен за употреба. 4. Телото на капакот и барел е тесно вклопено, капакот и внатрешното барел можат да ја одделат канализацијата, без истекување, ефикасно да го спречат мирисот. 5. Направено од високо квалитетен материјал, кој е сигурен, здрав и издржлив во употреба. 1. Отстранлива внатрешна корпа, дизајнирана со рачка, се крева за лесно отстранување на ѓубрето. 2. Отворете го со стапалото, тоа е добар начин да ја задржите раката подалеку и да ги намалите ризиците од. 3. Конзерва за ѓубре со голем капацитет, мазно отворање и затворање, лесен за работа и удобен за употреба. 4. Телото на капакот и барел е тесно вклопено, капакот и внатрешното барел можат да ја одделат канализацијата, без истекување, ефикасно да го спречат мирисот. 5. Направено од високо квалитетен материјал, кој е сигурен, здрав и издржлив во употреба. Функција : 1. Отстранлива внатрешна корпа, дизајнирана со рачка, се крева за лесно отстранување на ѓубрето.2. Отворете го со стапалото, тоа е добар начин да ја задржите раката подалеку и да ги намалите ризиците од .3. Конзерва за ѓубре со голем капацитет, мазно отворање и затворање, лесен за работа и удобен за употреба.4. Телото на капакот и барел е тесно вклопено, капакот и внатрешното барел можат да ја одделат канализацијата, без истекување, ефикасно да го спречат мирисот.5. Изработено од високо квалитетен материјал, кој е сигурен, здрав и издржлив во употреба.6. Погоден за употреба во бања, кујна, дневна соба и спална соба. Спецификација : Состојба : 100% бренд Newуитим Тип : Сметка за ѓубре : 3 L, 5 L (по избор) Материјал : Не'рѓосувачки челик+PPSurface : Finish Contine Color : Rose Gold / Gold3 L Големина : приближно. 17x25.5cm/6.7x10.0in (OD X H) Внатрешна корпа : приближно.15.5x13x19.5/6.1x5.1x7.7in (горната DIA X долна DIA X H) 5 L големина : приближно.20x27cm/7,9x10.6in ( D x H) Внатрешна големина на корпата : приближно.19x16.5x21cm/7.5x6.5x8.3in (горната Dia x долниот Dia X H) Тежина : приближно.765g ~ 1039g/27oz ~ 36.6oznote : 1. Ве молиме, дозволете грешка од 1-2 см поради рачно мерење. Ви благодариме за разбирањето.2. Мониторите не се калибрирани исто, бојата на артиклите прикажана на фотографии може да се прикаже малку поразлична од реалниот предмет. Ве молиме, земете го вистинскиот како стандард. Список на пакувања : 1 x Опфати за отпадоци : 1 x отпадоци за отпадоци.

Condition: 100% Brand New
Item Type: Garbage Can
Style: 3L, 5L(Optional)
Material: Stainless Steel+PP
Surface: Mirror finish
Color: Rose Gold / Gold
3L Size: Approx.17x25.5cm/6.7x10.0in(OD x H)
Inner Bucket: Approx.15.5x13x19.5/6.1x5.1x7.7in(Upper Dia x Lower Dia x H)
5L Size: Approx.20x27cm/7.9x10.6in(D x H)
Inner Bucket Size: Approx.19x16.5x21cm/7.5x6.5x8.3in(Upper Dia x Lower Dia x H)
Weight: Approx.765g~1039g/27oz~36.6oz
Note:
1. Please allow 1-2cm error due to manual measurement. Thanks for your understanding.:
2. Monitors are not calibrated same, item color displayed in photos may be showing slightly different from the real object. Please take the real one as standard.:
Package List:
1 x Garbage Can:
Packages:
1 X Waste Bin :

Избор на клиент

Скот Дру потпиша 12x12 врамени подни колаж Baylors 21 Champs PSA COA Новак
Скот Дру потпиша 12x12 врамени подни колаж Baylors 21 Champs PSA COA

Автограмирани и автентицирани меморијали На аукцијата е сосема нова врамена 12x12 подот потпишана од Ско�

DEN 3.33
Електрична лента, 3/4 x 20 г. Новак
Електрична лента, 3/4 x 20 г.

Користете како заштитно јакна за раздели и поправки на кабел со висок напон Општа намена винил електрич

DEN 2.00
Женска класична ватирана јакна кратка бомбаш јакна на отворено тенок фит палто Новак
Женска класична ватирана јакна кратка бомбаш јакна на отворено тенок фит палто

Информации за производот : 1 Опис на производот : Сезона : Есенски победник Пол : Womenенски пригода : Обиче�

DEN 1019.20
Hillman 3707 Hex Cap Screw Fine Pitch Metricle M14-1.50x90mm Новак
Hillman 3707 Hex Cap Screw Fine Pitch Metricle M14-1.50x90mm

Завртките за хексадецимални капаци се стандардни хексадецимални завртки со мијалник под главата Заврт

DEN 103.84
Doodlebug Design Inc. Doodle-pops 3D STCKR Piggy, САД: една големина Новак
Doodlebug Design Inc. Doodle-pops 3D STCKR Piggy, САД: една големина

Совршено за додавање на дополнителни малку детали на кој било проект за занаетчиство Овој пакет 2.5x3,75 ин

DEN 376.00
3drose шема на ламји и растенија. Беж бои. - Ironелезо на трансфери на топлина Новак
3drose шема на ламји и растенија. Беж бои. - Ironелезо на трансфери на топлина

Преносот на топлина е транспарентен и треба да се нанесува само на бел или светло обоен материјал...

DEN 1286.40
Uray спортска облека флип структурирана капаче за лесна категорија Новак
Uray спортска облека флип структурирана капаче за лесна категорија

100% памук Затворање на кука и јамка Само миење на рацете Структуриран низок профил Памучна двојка...

DEN 0.67