Преносен телескопски алуминиумски знаме на Camco 20 'со држач за знаме засилен со гуми и знаме на САД

Преносен телескопски алуминиумски знаме на Camco 20 'со држач за знаме засилен со гуми и знаме на САД

DEN 301.92

Новак

Достапно за нарачка

Ви овозможува да летате со знамето каде и да го паркирате вашиот RV. Вклучува држач за столбови за прицврстено со гуми, торба за складирање и бонус 3 "x 5" Американско знаме. Пол се протега на 20 'и се распаѓа на 64 ". Анодизиран алуминиумски пол-доказ за' рѓа; има лесно копче за притискање и систем за заклучување. Вклучениот хардвер ви овозможува да летате две знамиња или едно на половина јарболот. Ви овозможува да летате со знамето каде и да сте. Паркирајте го вашиот RV. Вклучува држач за пол-засилен со гуми, торба за складирање и бонус 3 "x 5" Американско знаме. Пол се протега на 20 'и се распаѓа на 64 ". Анодизиран алуминиумски пол-докажан од 'рѓа; Се одликува со лесно копче за притискање и систем за заклучување. Вклучениот хардвер ви овозможува да летате две знамиња или едно на полу-јарболот. Летајте го знамето каде и да го паркирате вашиот RV со телескопирањето на знамето на Camco RV 20 'со знаме на нозе и американско знаме. Вклучениот анодизиран алуминиумски пол-доказ од 'рѓа се протега 20' и се распаѓа на 64 ". Има лесно копче за притискање и систем за заклучување за да обезбеди максимална висина. Овој хардвер овозможува да лета до две знамиња одеднаш, или да лета знаме на половина- Mast. Camco прави квалитетни производи за rving, пловење, кампување, влечење, затегнување, печење и многу повеќе. Нашите производи помагаат да ја однесете вашата страст кон отворено на следното ниво. На срце, Камко е мала компанија со големи аспирации. Од 1966 година, од 1966 година, од 1966 година, Заработивме репутација за обезбедување на супериорна стока со големо одобрување на клиентите. Ние исто така работиме со пронаоѓачи, претприемачи и мали бизниси за да донесеме иновативни производи на пазарот. Во нашето јадро, ние веруваме во производство на исклучителни производи и испорака на супериорна услуга - сè додека обезбедуваме Одлично искуство на клиентите. Со седиштето на нашата компанија се наоѓа во Гринсборо, Северна Каролина. Камко има и бројни производствени капацитети во САД и низ целиот свет. Истражете ја вашата страст на отворено со Камко. Одличните спомени се само авантура.

Избор на клиент

Носител на мелницата, CAT40, 1.250in Bore Dia. Новак
Носител на мелницата, CAT40, 1.250in Bore Dia.

Цена за : Секој крај : единечен нос дија : 21 / 2 "Проекција : 2" Точка : Завршен држач за нос Тип : Студен течнос

DEN 1331.20
Занаети Полска 1924 Златник Меморијална Монета 1728коин Колекција Комеморативна Монета Новак
Занаети Полска 1924 Златник Меморијална Монета 1728коин Колекција Комеморативна Монета

●Висококвалитетен Материјал : Изработен од висококвалитетен материјал, висока јачина, отпорен на абењ�

DEN 96.00
Приврзоци злато позлатени квадратни капитал Почетна ѓердани за жени ѓердан за мажи за жени Новак
Приврзоци злато позлатени квадратни капитал Почетна ѓердани за жени ѓердан за мажи за жени

【Најдобар квалитет материјали】 : Нашиот класичен чакер за жени е употреба на висококвалитетни материј

DEN 2.67
1pcs 1/2 1/3 1/4 мини мажи модел на облека за облека за облека за дизајн на ученици за учење манекен заграда DIY додатоци Новак