Адаптерот за корекција на врвот Na-25-3 завртки, преку тип, вклучен 3 минути коцки, корекција на конецот

Адаптерот за корекција на врвот Na-25-3 завртки, преку тип, вклучен 3 минути коцки, корекција на конецот

DEN 3.00

Новак

Достапно за нарачка

Гаранцијата на производителот не смее да се применува. Направено во Јапонија. Алатка за корекција што може да ги поправи сите завртки. Може лесно да се корегира со поврзување со клуч за рачка. За корекција на скршени навои на сите завртки. Компатибилен дијаметар на завртката : W3/8.0; Д : 1,4 инчи (35 мм); L : 1,0 инчи (26 мм); W : 0,7 инчи (17 мм); Номинална големина : 1,0 инчи (25 мм); Број на нишки : 4 мм; Терен : 0,06 инчи (1,588 мм); Тежина : 3,1 мл (85 g). Јаглероден челик. Направено во Јапонија. Алатка за корекција што може да ги поправи сите завртки. Може лесно да се корегира со поврзување со клуч за рачка. За корекција на скршени навои на сите завртки. Компатибилен дијаметар на завртката : W3/8.0; Д : 1,4 инчи (35 мм); L : 1,0 инчи (26 мм); W : 0,7 инчи (17 мм); Номинална големина : 1,0 инчи (25 мм); Број на нишки : 4 мм; Терен : 0,06 инчи (1,588 мм); Тежина : 3,1 мл (85 g). Јаглероден челик. За фиксирање на скршени навои како што се сите завртки за завртки и завртки за сидро. Може да се прикачи на клуч за рачка, итн. Делот за нож може да се ротира брзо.

Избор на клиент

КУТИЈА САД BHAZCO4Q Haz Мат Кутии, 9 7/16 L x 9 7/16 W x 5 H, Крафт Новак
КУТИЈА САД BHAZCO4Q Haz Мат Кутии, 9 7/16 L x 9 7/16 W x 5 H, Крафт

Изграден од силна 275# / / 44 еднокреветни крафт брановидни Држи 41 литарски контејнери Број НА ОН : 4 G / Y165 /

DEN 2176.16
SOLY HUX Женски Блок Во Боја Paisley Печатење Halter Вратоврска Предна Задна Ками Култура Врвот Новак
SOLY HUX Женски Блок Во Боја Paisley Печатење Halter Вратоврска Предна Задна Ками Култура Врвот

100% Полиестер Увезени Повлечете го затворањето Бохо печатење халтер камизола култура врвови Ткаенина : �

DEN 2.67
ZukeesB метла 1 парчиња метла за метли за метли за метки за бања за бања за бања Новак
ZukeesB метла 1 парчиња метла за метли за метли за метки за бања за бања за бања

Мора да има за секој дом, канцеларија, училиште, гаража, кафе, ресторан и многу повеќе!...

DEN 3.33
FKG UCP204-12 Перница блок монтиран со лежиште од 3/4 инч во дијаметар, сет од 4 Новак
FKG UCP204-12 Перница блок монтиран со лежиште од 3/4 инч во дијаметар, сет од 4

Големина на носење : 3 / 4 инчи Количина : лежиште на топката со перница од 4 парчиња Надворешен материјал :

DEN 3.00
Abcgoodefg Taiko No Tatsujin Master Drum Controller стапчиња компатибилни со Sony PS4 Slim Pro традиционални додатоци за конзола Новак
Abcgoodefg Taiko No Tatsujin Master Drum Controller стапчиња компатибилни со Sony PS4 Slim Pro традиционални додатоци за конзола

Mini Taiko Drum Taiko No Tatsujin Controller Taiko Master Јапонски традиционален инструмент за Sony PS4 Slim Pro Компатибилен со сите си�

DEN 1264.00
Miielaod SOM AC7100B: Xilinx Artix-7 XC7A100T FPGA Core Board Industrial Grade Module Новак
Miielaod SOM AC7100B: Xilinx Artix-7 XC7A100T FPGA Core Board Industrial Grade Module

Пакет : 1pc*【【AC7100 B Основна табла】 FPGA чип : XC7 A100 T2 FGG484 I RAM меморија : 1 GB DDR3, 32bit / QSPI блиц : 16 MB Ниво на чип : Ин�

DEN 1.00
D&D PowerDrive 390-5M-15 Новак
D&D PowerDrive 390-5M-15

Временски појас 5м 15 x 390 mm PL T78 Облеките за затегнување на затегнување на раната се специјално инженерски

DEN 142.24