Coolwell Waveshare 2.8inch капацитивен екран на допир LCD DPI дисплеј за Raspberry PI, 480 × 640, агол на гледање широк IPS, целосно ламинирана затегната стаклена обвивка

Coolwell Waveshare 2.8inch капацитивен екран на допир LCD DPI дисплеј за Raspberry PI, 480 × 640, агол на гледање широк IPS,

DEN 607.20

Новак

Достапно за нарачка

Врз основа на заглавието на GPIO со Raspberry Pi 40 Pin. Управувано од интерфејс Raspberry PI DPI666, стапка на освежување до 60 Hz. Контрола на допир од 5 точки преку интерфејс Raspberry PI I2 C. Поддржува системи како Raspbian, Kali ..; ја поддржува идната верзија која е компатибилна соназад. Врз основа на заглавието на GPIO со Raspberry Pi 40 Pin. Управувано од интерфејс Raspberry PI DPI666, стапка на освежување до 60 Hz. Контрола на допир од 5 точки преку интерфејс Raspberry PI I2 C. Поддржува системи како Raspbian, Kali ..; ја поддржува идната верзија која е компатибилна соназад. Уред и системска поддршка Raspberry PI заснована на Raspberry Pi 40 Pin GPIO заглавието управувано од интерфејсот Raspberry PI DPI666, до 60 Hz Освежување на стапката од 5 точки Контрола на допир на допир преку Raspberry PI I2 C поддржува системи како Raspbian, Kali .. Поддржува идна верзија која е наназад Компатибилна белешка : Ориентацијата на екранот е портрет по дифолт, резолуција од 480 × 640 (H × V). Променете ја конфигурацијата на софтверот за приказ на пејзаж. Список на делови 1. 2.8inch DPI LCD X1.

Избор на клиент

Султан Ахмед ЏАМИЈА 3д Врежан Кристален Сувенир За Спомен Новак
Султан Ахмед ЏАМИЈА 3д Врежан Кристален Сувенир За Спомен

Произведено Во Канада и одговорно направено по нарачка Премиум кристал, врежан во 3Д со Истанбулската "С

DEN 1.33
2 парчиња унисекс буфантни капачиња со копчиња врзани капачиња со џемпери за жени мажи, музички ноти Новак
2 парчиња унисекс буфантни капачиња со копчиња врзани капачиња со џемпери за жени мажи, музички ноти

100% полиестер Дишењето на вградената џемпери може брзо да ја апсорбира потта и да го задржи челото суво, �

DEN 2.00
Von Duprin 9847WDCEOF264 9847WDC -OEO -F US26 Скриен вертикален прачки уред за Вуд врата, 4 ' Новак
Von Duprin 9847WDCEOF264 9847WDC -OEO -F US26 Скриен вертикален прачки уред за Вуд врата, 4 '

Погодни и прифатливи опции за тела на вратата Апликации со единечна и двојна врата Производот е произве

DEN 913.60
OMT 3 Way Automotive AC мерач поставен со анти-шок мерачи Пајки за црева и адаптер и вакуумска пумпа од 3,5cfm, пакет Новак
TFCOCFT куки за виси, wallидни куки, лепливи куки, лепила куки за висина, животинска сина лисја тропска фабрика Новак
TFCOCFT куки за виси, wallидни куки, лепливи куки, лепила куки за висина, животинска сина лисја тропска фабрика

✅ ✅идни куки Големина : 22x10 cm / 8.6x3.9 in ✅ Куки за висечки материјал : фиберборд, железо ✅ Карактеристики на

DEN 1169.60
Азиеда „Пролетно дрво“ Компактен острилка за моливи Новак
Азиеда „Пролетно дрво“ Компактен острилка за моливи

Дијаметар од 42мм од 20 мм длабок Оскажувач за молив со единечна дупка Облеката собира струготини...

DEN 2.67
AMSH 12V 24V 30A CAR Truck Audio Audio Audio Audio Amplifier Breaker држач за осигурувач Agu Stereo stereo засилувач РЕФИТ Адаптер Новак
AMSH 12V 24V 30A CAR Truck Audio Audio Audio Audio Amplifier Breaker држач за осигурувач Agu Stereo stereo засилувач РЕФИТ Адаптер

Сосема нови, направени со високо квалитетни делови Лесно за употреба и издржливо Функција : Спречете ја

DEN 3.33
SLR Magic Microprime Kit Anamorphot Starter - Microprime 25mm + 1,33x - 65 Анаморфен адаптер Новак
SLR Magic Microprime Kit Anamorphot Starter - Microprime 25mm + 1,33x - 65 Анаморфен адаптер

SLR Magic Microprime леќи со комплет за стартување на Anamerphot 1,33x 65 Погодно за фаќање на слика од 4 K Конзистентно по�

DEN 12784.00
Uray спортска облека милја висока 5280 рамен шминка Новак
Uray спортска облека милја висока 5280 рамен шминка

100% памук Увезени Затворање на привремено Само миење на рацете Структуриран висок профил Памучни предни

DEN 367.84
10ft Замена AC Адаптер За Acer Aspire Еден Cloudbook 14 AO1-431-C8G8 AO1-431-C1FZ AO1-431-C4XG AO1-431-C7F9 AO1-431M-C49H Лаптоп Новак
10ft Замена AC Адаптер За Acer Aspire Еден Cloudbook 14 AO1-431-C8G8 AO1-431-C1FZ AO1-431-C4XG AO1-431-C7F9 AO1-431M-C49H Лаптоп

Светски Влезен Напон 100240ВАЦ 50 / 60хз Адаптер / Полнач За замена На НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈА, 100% Компатибилен со �

DEN 143.84
Венко 21569100 Осимо Тоалетна Четка, 3.9 х 14.8 х 4.5, Хром Новак
Венко 21569100 Осимо Тоалетна Четка, 3.9 х 14.8 х 4.5, Хром

Висококвалитетна челична четка сет со отстранлив пластичен сад Силно држење поради статичко полнење...

DEN 1027.20