RC0603FR-077K15-Фиксни 2-пини SMD 0603

RC0603FR-077K15-Фиксни 2-пини SMD 0603

DEN 2.33

Новак

Достапно за нарачка

0603 Керамички површински монтирање (SMD) отпорник на чип. Фиксиран отпорник на дебел филм на SMD. (100 парчиња многу). Нови, никогаш не користени делови. Спакувано во безбедно пакување ESD. Квалитетен прегледан од професионалци во индустријата. Совршен за леб, DIY, производител, поправка, прототип. 0603 7 K15 1% Општо Purpse.

Избор на клиент

Scdbgy ygqbgy 2020 Дизајн На Целата Мрежа Целосна Ткаенина Мултифункционален Удобен Officeономски Канцелариски Стол Новак
Уметност Куче Оод. Дрво Вокер Кунхаунд, урна за кучешка пепел со керамичка плоча и опис Новак
Уметност Куче Оод. Дрво Вокер Кунхаунд, урна за кучешка пепел со керамичка плоча и опис

АРТДОГ УРН КОЛЕКЦИЈА Мерења дадени во описот подолу Проверете опис за да дознаете повеќе Висок квалите�

DEN 1806.24
Жолта Куче Дизајн Ананас Сина Римски Стил Х Куче Темперамент, Голем-1 Широк И одговара На Градите од 20 до 28 Новак
Bizlander Огнена Жица Со Голема Брзина Премија DV На Огнена Жица кабел 800 1394B 800-400 IEEE 9 Пински Машки до 4 Пински Машки Новак
Лабконко 5060040 Фиберглас Заштитник Контролирана Атмосфера Ракавица Кутија, Кина/Австралија Приклучок Тип, 230V Новак