Јутагос 20 парчиња пластични анти-статички пинцети, прецизен наклон на точката за занаетчиски занаетчиски занаетчиски производи за убавина Алатка за поправка на е?

Јутагос 20 парчиња пластични анти-статички пинцети, прецизен наклон на точката за занаетчиски занаетчиски занаетчиски производи

DEN 158.24

Новак

Достапно за нарачка

【Спецификација】- 4,7 "(120мм) должина, анти-статичко вртење на точката. за телефон, компјутер, полупроводник, фиксирање на часовници, електроника за одржување, накит, прецизни електронски компоненти, лабораториска работа, печат, козметичко отстранување на влакна и повеќе работи. Компоненти, полупроводник, раководител на компјутерски индустрии, убавина и други индустрии. 【Белешка】- Овој пинцер не може да се исчисти со реактор, висока температура или висок притисок и може да издржи максимална температура од 209 ℃. Спецификација】- 4,7 "(120ммм. ) Должина, анти-статички врв на точката. 【Материјал】- Направено од компјутер и јаглеродни влакна, добра цврстина, висока температура, отпорност на киселина и алкали, практични и издржливи. 【Широко користете】- Совршено вклопување за телефон, компјутер, полупроводник, фиксирање на часовници, електроника за одржување, накит, прецизни електронски компоненти, лабораториска работа, печат, козметичко отстранување на влакна и повеќе работи. 【Анти-статички】-со анти-статичка функција, погодна за производство на прецизни електронски компоненти, полупроводник, раководител на компјутерски индустрии, убавина и други индустрии. 【Белешка】- Овој пинцер не може да се исчисти со реактор, висока температура или висок притисок и може да издржи максимална температура од 209. Пластични анти-статички пинцети од 4,7 инчи, прецизни точки на точки на материјали за компјутер и јаглеродни влакна1.Дисипативни статички карактеристики*Ефективна електростатска дисипативна употреба, која ги штити електронските компоненти од статичко оштетување за време на прецизно работење, погодно за статичко чувствителна компоненти обработка и инсталација.2 .Хемиска отпорност*Има добра хемиска отпорност (масло, маст, гориво, не-поларни растворувачи), висока температура, киселина и отпорност на алкали.3. производи. Пластичните пинцети можат да се користат во чиста околина со одреден степен на прочистување под 10. Моровична употреба*Градинарство - може да се користи за садење (трансплантација) млади растенија и чистење на преостанати лисја во садови за цвеќиња, без да предизвика штета на растенијата.*Обука. - Помогнете им на децата да развијат фини моторни вештини, особено сите важни Pincer Fast што подготвува деца. Совршени за наставници, специјалисти и професионални. Грешка во 1-2мм поради рачно мерење. Достигнете до деца. Содржина на пакувања20 x пластични анти-статички пинцети.

Избор на клиент

Компанија за носење Luxja, компатибилен со машината за умирање на Cricut, торба за складирање компатибилна со Cricut Explore Новак Попуст
Замена На Батеријата ЗА MEIZU M3, M3 Mini, M688C, M688M, M688Q, M688U, Meilan 3 Новак
Замена На Батеријата ЗА MEIZU M3, M3 Mini, M688C, M688M, M688Q, M688U, Meilan 3

Капацитет : 2800m Ah Тип : ЛиПолимер Напон : 3.85 V Димензија : 70.92 x 59.60 x 3.58 mm Сертифициран СО ISO9001, Ro HS...

DEN 2.67
TapCon XL 5/16 x 2-1/4 Голем Torx Star Drive Ultrashield Boncrete Anchor Screws 3395902 | 100 пакет Новак
TapCon XL 5/16 x 2-1/4 Голем Torx Star Drive Ultrashield Boncrete Anchor Screws 3395902 | 100 пакет

Доставува над 3000 фунти кои ја држат моќта во бетон Внатрешниот погон Torx T40 обезбедува лесна инсталација.

DEN 2.67
Blingbear целосна покриеност на автомобили за автомобили општите вклопување за 2007-2023 Chevy Silverado GMC Sierra 1500/2500/3500 Новак
Blingbear целосна покриеност на автомобили за автомобили општите вклопување за 2007-2023 Chevy Silverado GMC Sierra 1500/2500/3500

Тој е водоотпорен за да можете да ја користите влажната крпа директно на неа Значи, нема потреба да се ку

DEN 3184.00
Gebildet 10pcs 6mm 1/4 Led Метал Индикатор Светло 110v-220V/AC Водоотпорен Сигнал Светилка Новак
Gebildet 10pcs 6mm 1/4 Led Метал Индикатор Светло 110v-220V/AC Водоотпорен Сигнал Светилка

●Опсег на примена®Широко се користи во електрична енергија, телекомуникации, машински алат, мотор, дом�

DEN 2.33
Домашни основи, црвена топлина отпорна на силиконска текстурална рерна мит Новак
Домашни основи, црвена топлина отпорна на силиконска текстурална рерна мит

Чувајте ги рацете заштитени од топлина додека готвите, печете и печење Текстурираната дланка обезбедув

DEN 3.00
Заштитни Лаптоп Рамо Гласник Торба Уметност Апстрактни Шарени Слон Актовка Носење Случај Ракав Новак
Заштитни Лаптоп Рамо Гласник Торба Уметност Апстрактни Шарени Слон Актовка Носење Случај Ракав

ДИМЕНЗИЈА 14,5 x 1,2 x 11 инчи / 36,8 x 3 x 28 см( Lx Wx H); погоден за 13,414,5 Инчен macbook / лаптоп / лаптоп компјутер Една г

DEN 2.33
カクケイ Kakukei TP31-43.5 Опциски торби, чист пакет, вклучен капак, лента, 30 μ, 100 чаршафи Новак
カクケイ Kakukei TP31-43.5 Опциски торби, чист пакет, вклучен капак, лента, 30 μ, 100 чаршафи

Големина : ширина A3 12,2 инчи (31 см) x висина 17,1 инчи (43,5 см), дел од размавта : 1,6 инчи Дебелина : 0,03 м; Количина

DEN 588.48
Блендер за високи перформанси на кујната за високи перформанси - KSB6060 Новак
Блендер за високи перформанси на кујната за високи перформанси - KSB6060

Брзо постигнете ја вашата идеална текстура, без разлика дали претпочитате мазна или бујна, измешајте ги

DEN 2944.00
Детско детски духови со сунѓери - прекрасна детска худи - цветна качулка за деца Новак
Детско детски духови со сунѓери - прекрасна детска худи - цветна качулка за деца

52% памук на авиокомпанија, 48% поли Направено во САД Повлечете го затворањето Машинско миење...

DEN 3.00
РОЗАЛИНД 18 Парчиња Хартиени Рамки За Слики Со Дрвени Клипови и Низа, ЗА Самостојно Прикажување Декор За Домови За Забави Новак Попуст
Чистач Новак
Чистач

【Ефективни заби за чистење】 Отстранете ги 99,99% скриени остатоци од храна, ефикасно масирајте ги непцат�

DEN 500.80
Zycylight Crystal LED Flush Flush Mount Filing Filing Filing, затемнет LED кристален тела, осветлување на таванот што може да Новак
Zycylight Crystal LED Flush Flush Mount Filing Filing Filing, затемнет LED кристален тела, осветлување на таванот што може да

Заштитен дизајн на очите, со усвојување на пластична бела абажур и квалификувани LED чипови, го осветлува

DEN 2175.84
Облечете ја мојата занаетчиска подлога за хартија 6 x6 24/pkg-безмоќна убавина Новак
Облечете ја мојата занаетчиска подлога за хартија 6 x6 24/pkg-безмоќна убавина

DMCP6205 DMCP6205 Совршена хартија за сноп книги, правење картички, распоред, мешани медиуми, правење кутии, пра�

DEN 1.33
Врв на резервоарот за теретани WOWCARBAZOL Новак
Врв на резервоарот за теретани WOWCARBAZOL

100% памук Увезени Повлечете го затворањето Материјал за миење 【Верзија】 Дизајнот без ракави овозможув�

DEN 0.67