Дијамантски комплети за сликање за возрасни, сина пеперутка дијамантска уметност деца почетник DIY 5D боја по броеви, големи целосни дупки со дијамантски точки Крист

Дијамантски комплети за сликање за возрасни, сина пеперутка дијамантска уметност деца почетник DIY 5D боја по броеви, големи

DEN 383.84

Новак

Достапно за нарачка

Комплети за сликање со дијаманти】 Кис за сликање со дијаманти вклучува : HD платно, мониста во боја на Rhinestone, пенкало за дијаманти, восок од дијаманти, вреќа со зиплк, табели со пинцети дијаманти и доволно тркалезни дијаманти. (Понудете дополнителни 15% ~ 30% монистра со дијаманти на дијаманти) со голема големина на дијамантска слика бесплатно две комплети алатки. ? Главно сликарство со дијаманти ќе продолжиме да ги ажурираме стиловите. Дијаманти со високо квалитетни смоли, вежби да изгледаат сјајни и никогаш нема да избледат, поживописни и брилијантни. Сликата DIY Diamond Diamond може да ви помогне да направите дневна соба, спална соба, трпезарија, кујна, канцеларија, хотел, бар да станат поживописни. ? Процесот на производство е многу едноставен, може да се заврши за пократко време, и лесно е да се реализираат класични уметнички дела. Доживејте го чувството да се биде сликар. Овој комплет за слики од 5Д дијаманти е многу погоден за возрасни деца и почетници. ? Самиот образец има леплива позадина и пластичен заштитен филм за да ја задржи сликата леплива, за да може лесно да ја комплетирате сликата. ? Ако имате други проблеми со дијамантската слика што сте ја добиле. Само контактирајте не, ние ќе одговориме на вашата порака и ќе го решиме проблемот во рок од 24 часа, ве молиме, не грижете се. Дозволете ви да имате прекрасно искуство за купување. Комплети за сликање со дијаманти】 Кис за сликање со дијаманти вклучува : HD платно, мониста во боја на Rhinestone, пенкало за дијаманти, восок од дијаманти, вреќа со зиплк, табели со пинцети дијаманти и доволно тркалезни дијаманти. (Понудете дополнителни 15% ~ 30% монистра со дијаманти на дијаманти) со голема големина на дијамантска слика бесплатно две комплети алатки. ? Главно сликарство со дијаманти ќе продолжиме да ги ажурираме стиловите. Дијаманти со високо квалитетни смоли, вежби да изгледаат сјајни и никогаш нема да избледат, поживописни и брилијантни. Сликата DIY Diamond Diamond може да ви помогне да направите дневна соба, спална соба, трпезарија, кујна, канцеларија, хотел, бар да станат поживописни. ? Процесот на производство е многу едноставен, може да се заврши за пократко време, и лесно е да се реализираат класични уметнички дела. Доживејте го чувството да се биде сликар. Овој комплет за слики од 5Д дијаманти е многу погоден за возрасни деца и почетници. ? Самиот образец има леплива позадина и пластичен заштитен филм за да ја задржи сликата леплива, за да може лесно да ја комплетирате сликата. ? Ако имате други проблеми со дијамантската слика што сте ја добиле. Само контактирајте не, ние ќе одговориме на вашата порака и ќе го решиме проблемот во рок од 24 часа, ве молиме, не грижете се. Дозволете ви да имате прекрасно искуство за купување. DIY чекори за да направите слики со дијаманти : 1. Отворени комплети за сликање на дијаманти и проверете ги алатките за сликање на дијаманти.2.Реферот на табелата од страната на платното, за да ги пронајдете соодветните дијаманти точки.3.Прај на соодветна количина на восок од дијамантска уметност до пенкалото.4. Ставете го Димонд на соодветното платно. Не изложувајте премногу неоткриена област на платно во случај на намалување на вискозноста.2. За да избегнете крцкање, не преклопете го платното.3. Дијамант нецелосно, не дозволувајте децата да играат за да избегнат несреќи како што се голтање.4. Производот не ја вклучуваше рамката. Тоа е само валано платно. Ве молиме, обликувајте го со очила или дрвени и закачете го во вашиот дом како украси за декорација.5.Ако дијамантската слика што ја добивате го недостасува дијамантот, ние ќе ви го доставиме дијамантот бесплатно за да ви овозможи да завршите убави слики.

Избор на клиент

Страна канта за рециклирање на отпадоци, се прицврстува внатре или надвор, 4,75QT, сина, вкупно 12 еа Новак
Страна канта за рециклирање на отпадоци, се прицврстува внатре или надвор, 4,75QT, сина, вкупно 12 еа

Prosside Trebasketsket го олеснува и удобно рециклирањето Се прицврстуваат внатре или надвор од отпадоци од отпад

DEN 2.33
Водичи за плакари за плакари за премиер N 7527, 1-3/8 инчи, пластика, тен, не-прилагодлива, кат монтирање, Новак
Liphontcta Onewe Planet Nine: Alter Ego 1 -ви мини албум ЦД+136P Photobook+1P налепница за печат+1P Photocard+1P единица PhotoCard+Порака Новак
Liphontcta Onewe Planet Nine: Alter Ego 1 -ви мини албум ЦД+136P Photobook+1P налепница за печат+1P Photocard+1P единица PhotoCard+Порака

Официјално дистрибуирана нова и оргинална ставка од производителот Сите артикли и карактеристики од о�

DEN 702.40
Привремена тетоважа лузна зомби костим за Ноќта на вештерките лице лажни тетоважи реалистични тенки трајни Новак
Амазон Основи Прилагодлива Внатрешна Надворешна Затегнувачка Шипка За Завеси, Должина Од 36 - 54 Инчи, Никел Новак
СКИЛ 80151 59-1/2-Инчен Бенд Видов Сечилото Асортиман, 3-Пакет Новак
СКИЛ 80151 59-1/2-Инчен Бенд Видов Сечилото Асортиман, 3-Пакет

Изработени од челик со врвен степен Се спротивставува на акумулацијата на топлина за подолг живот...

DEN 3.00
3drose Leadville, Колорадо, САД. Жена скијач, жолта на црна шик. - 22оз Штајн Кригла Новак
3drose Leadville, Колорадо, САД. Жена скијач, жолта на црна шик. - 22оз Штајн Кригла

Изработени од бела керамика со завршна обработка со висок сјај Слика отпечатена од двете страни...

DEN 343.84
Витко АД-306-1000-0 Врати шарки без пролет Новак
Витко АД-306-1000-0 Врати шарки без пролет

Оригинален дел за замена на OEM WITTCO обезбедува производи со висок квалитет и услуги во индустријата за хр

DEN 1.00