SOOGREE безбедносни очила за очила за заштита на очила/прашина/гребење за заштита

SOOGREE безбедносни очила за очила за заштита на очила/прашина/гребење за заштита

DEN 239.84

Новак

Достапно за нарачка

Увезени. Метална рамка. Поликарбонат леќи. УВ облога за облога за заштита. 【Одвојување на леќи и рамка за миопија】 Очила за безбедносни очила Користете ја рамката на миопија, леќите можат да се отстранат, а оригиналните леќи можат да се заменат со леќи за миопија и леќи за компјутер. Design Дизајн на професионална заштита】 Очилата за безбедност на сина светлина има страничен и врвен заштитен штит, кој може ефикасно да спречи прскање, остатоци, плунка, полен, прашина, итн. Подготви одличен периферна визија и заштита. 【Висок квалитет на материјали】 TR90 висококвалитетна рамка : TR90 е мемориски полимер материјал. Лесен, флексибилен, супер лесен, за издржливост, расипување и отпорен на влијанија. Леќата со Goggle усвојува леќи отпорни на влијанија, отпорни на влијанието на леќите, анти-гребење, ги обновуваат вистинските бои. 【Очила за блокирање на сина светлина】 Сините очила за блокирање на светлината за блокирање имаат заштитен анти-сини зраци, кој може да го блокира оштетувањето на синото светло зрачење, да помогне во намалувањето на оштетувањето на екранот на очите и заморот на очите и да го направи вашиот секојдневен живот малку поудобно . 【Погодно за разни прилики】 Очила за безбедносни очила, исто така, како блокирање на сина светлина, анти-салива заштитен, анти-потенцијален, анти-прашина очила.Ситливи за обработка на дрво, метал и градежништво, лабораториска и стоматологија, пукање или потреба од место за носење. Кој е принципот на работа на безбедносните очила? Леќи за очила Soogree со дизајн на анти-гребење. Покрај тоа, овие безбедносни очила со дизајн на горните/страничните штитови, исто така, можат да се користат како заштитни очила 、 анти-потенцијални 、 отпорни на прашина и анти-салива. Карактеристики : -Анти-полен со висококвалитетни леќи можат ефикасно да спречат прашина и полен, а честичките од капки во воздухот во очите, излегуваат со мир на умот. -Структура за заштита на безбедност со дизајн на странични штитови, очила за завиткување кои нудат супериорна заштита на очите од прашина, полен, капки, честички. Завршен дизајн на носот за нос Дизајн на носот-Интегриран дизајн на подлогата за нос, удобно за носење без да остави материјал за квалитет на црвени марки, кој е висок материјал за квалитет TR90 висококвалитетна рамка, ултра-лесен безбедносен компјутер леќа. -Покорен дизајн Едноделни влошки за нос, ергономски дизајнирани, нивната уникатна контурирана форма на форма на дизајн ја гушка областа на коските на образот. Исто така е удобно да се носи за удобен ден. Сценарио за употреба : Можете да го користите во отворено, дома, лабораторија, градежништво, работа на DIY, фабрика за автомобили, велосипедизам, снимање и други сценарија за работа. Пакетот вклучува 1 * очила 1 * торба за очила.

Избор на клиент

Тексас Држава Ѕвезда Сликарство Дрво Книга Декоративни Не-Пропадна Книга Крај 1 Пар 7х5 Инчи Новак
Тексас Држава Ѕвезда Сликарство Дрво Книга Декоративни Не-Пропадна Книга Крај 1 Пар 7х5 Инчи

Вуд Произведено ВО САД и Увезено Материјал : печатената книга е изработена од дрво и железо,материјалот

DEN 1.67
Холивуд &засилувач; Канап Најсекси Светот Премин Чувар Патување Кригла Нерѓосувачки Челик Изолирани Кафе Чаша Новак
3 Спакувајте Мини Нелепливи Тави За Пити Калапи За Печење Калај За Курви, Тарлети,Кекси, Пити,Чизкејкови, Леб Новак
Invidia Q300 Cat-Назад Издувен Систем Со Валани Титаниум Изгорени Врвот За Lexus Е250/350 Новак
Invidia Q300 Cat-Назад Издувен Систем Со Валани Титаниум Изгорени Врвот За Lexus Е250/350

Одговара 2013До Лексус Е250 / 350 Големина на цевката : 60мм (2.4"), големина на Врвот : 110мм (4.3") Изграден со високо�

DEN 0.33