Филм за заштитник на екранот за приватност на Puccy, компатибилен со десктоп HP Omni 100-5000 / 5050/5052 / 5005LA / 5010LA / 5015LA / 5020BR 20 Анти шпионски стража на TPU (Не заштитени стаклени за

Филм за заштитник на екранот за приватност на Puccy, компатибилен со десктоп HP Omni 100-5000 / 5050/5052 / 5005LA / 5010LA

DEN 1.00

Новак

Достапно за нарачка

Ве молиме, внимавајте дека заштитник на екранот е флексибилен пластичен филм, а не калено стакло. Важно : Осветленоста на екранот на вашите уреди ќе се намали кога овој заштитник ќе се користи. Ве молиме, прилагодете ја осветленоста соодветно според личните потреби. Цврстина на 4 H може ефикасно да одолее на дневните гребнатини. Својствата за само-лекување му овозможуваат на филмот да се опорави од ситни гребнатини и да го задржи вашиот екран нов. Без прашина, без меур, супер лесно инсталирање на супер лесно. Ве молиме, внимавајте дека заштитник на екранот е флексибилен пластичен филм, а не калено стакло. Важно : Осветленоста на екранот на вашите уреди ќе се намали кога овој заштитник ќе се користи. Ве молиме, прилагодете ја осветленоста соодветно според личните потреби. Цврстина на 4 H може ефикасно да одолее на дневните гребнатини. Својствата за само-лекување му овозможуваат на филмот да се опорави од ситни гребнатини и да го задржи вашиот екран нов. Без прашина, без меур, супер лесно инсталирање на супер лесно. Детали за производот : 1. Го штити вашиот уред од тврда цврстина, абразија, гребнатини, оштетување како што се спуштање и судир. 2. Користење на силиконски лепило што е лесно да се исклучи, обработката на безжичен воздух ги елиминира воздушните меурчиња, а адсорпцијата се одвива природно. 3. Површината има облога за отпорно на масло отпорни на отпечатоци, така што можете брзо да ја избришете со светло бришење. 4. Тоа не влијае на тенкото, меко чувство на допир, работењето на допир и чувствителноста. 5. Филм за само-лекување на палто со одлична поправка на гребење и калап. Има одлични својства за само-лекување, е отпорен на минутни гребнатини на површината, ако е изгребана на одредена длабочина. Прашања на кои им е потребно внимание : ① Ве молиме, не ја допирајте леплива површина или не се допираат од други работи. Ако има прашина, ве молиме користете прашина-Абсорбер за да ја отстраните прашината пред инсталацијата. ② За инсталацијата, затоа што е многу тенок филм на TPU, искинати делови може да добијат прашина, да остават отпечатоци од прсти, навивам рабови, итн. Ве молиме, бидете сигурни Обрнете внимание на тоа ако филмот е правл или не, ако има, користете прашина-Абсорбер за да ја отстраните прашината пред инсталацијата.

Избор на клиент

ЈАНМАО Микро Прекинувачи 10 парчиња/многу KCD1 15 * 10mm 2pin Брод Рокер Прекинувач SPST Snap-Off Микро Прекинувач Позиција Новак
Casio LED Illuminator Lap Memory 60 10-годишен спортски часовник за батерии WS1400H-1AV Модел: WS-1400H-1AV, црно Новак Попуст
Casio LED Illuminator Lap Memory 60 10-годишен спортски часовник за батерии WS1400H-1AV Модел: WS-1400H-1AV, црно

Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака Предметот мора да се врат

DEN 412.00
CGSignLab | „БЕСПЛАТНО прием -стариот 'рѓа“ прозорецот | 8 x8 Новак
CGSignLab | „БЕСПЛАТНО прием -стариот 'рѓа“ прозорецот | 8 x8

Користи статички наместо традиционално лепило Станува непроирен кога се печати; Направено од транспар�

DEN 0.67
Каспари Кинеска Керамичка Хартија Салфетки За Гости Во Бело, 15 По Пакет Новак
Каспари Кинеска Керамичка Хартија Салфетки За Гости Во Бело, 15 По Пакет

Трокреветниот материјал нуди погодност и издржливост Печатени Во Германија користејќи нетоксични бои

DEN 152.00
Сигејт Технологија Соѕвездие.2 ST91000640NS 1TB 7200RPM SATA 6Gb/s 2.5 ВО 64mb Тампон Внатрешен Хард Диск HDD Новак
Сигејт Технологија Соѕвездие.2 ST91000640NS 1TB 7200RPM SATA 6Gb/s 2.5 ВО 64mb Тампон Внатрешен Хард Диск HDD

Овој Сертифициран реновиран производ е тестиран и сертифициран да изгледа и работи како нов Процесот н�

DEN 799.84
Xucus 2 пар Новак
Xucus 2 пар

Суво или влажно, влажното работење ќе го продолжи работниот век Мулти пупроза, сечење и мелење гранит ме

DEN 1481.60
Zrqyhn Maple Leaf String Light со постојана светлина + трепкачки двојни режими Не е потребно жици PVC + крпа топло светло за Новак
CMT 794.943 HS Planer и нож со нож, должина од 37 инчи Новак
CMT 794.943 HS Planer и нож со нож, должина од 37 инчи

Големина на нож : 37инчен во должина, 13 / 8инчен во висина и дебелина од 5 / 32 инчи Погодно за сечење на суво м

DEN 1.00
Масовно Многу Од 2507 Цврст Црн Гумен Затворач Со Дупчат Дупка Во Центарот, Стопери Новак
Масовно Многу Од 2507 Цврст Црн Гумен Затворач Со Дупчат Дупка Во Центарот, Стопери

Трговија на големо Со Многу 250 Гумени Затворачи Направени По Нарачка со претходно дупчат дупка #7 Цврста

DEN 1279.20
СИЗМЕЛ Хепа Филтер За Замена За Автомобилот Мини Пренослив Прочистувач На Воздух Новак
СИЗМЕЛ Хепа Филтер За Замена За Автомобилот Мини Пренослив Прочистувач На Воздух

[Повеќекратен Филтер За Прочистување]Фаза 1 : филтер Со Висока ефикасност;Фаза 2 : хепа филтер;Фаза 3 : Филт

DEN 127.68
Womenенски женски жени Tsiiuo Women Life Letter Letter Prints Pranvas Tote Tote протест естетска торба за еднократно купување Новак
Womenенски женски жени Tsiiuo Women Life Letter Letter Prints Pranvas Tote Tote протест естетска торба за еднократно купување

100% памук Увезени Материјал : Нашата торба за чанти е изработена од 100% природен памук, супер здрав и издрж

DEN 2.67
Станица за полнење за повеќе уреди, организатор на станици за полнење 6 порт USB со 6 кабли (бело + црно) Новак
Станица за полнење за повеќе уреди, организатор на станици за полнење 6 порт USB со 6 кабли (бело + црно)

? 【6 Во 1 станица за полнење】 Станицата за полнење за повеќе уреди има 6 USB портри Може да наплаќате 6 уред�

DEN 591.84
Машки Тренинг Отсечени Кошули Совршена Мускулна Кошула Бодибилдинг Так Врвови Маици За Теретана Без Ракави Новак