Saphue Alnico 5 Pickup Pickup Pickup Humbucker Double Coil Pickup Alnico V гитара делови бело

Saphue Alnico 5 Pickup Pickup Pickup Humbucker Double Coil Pickup Alnico V гитара делови бело

DEN 1580.80

Новак

Достапно за нарачка

♫ Компатибилен со електрична гитара која може да се инсталира пикап на Humbucker. ♫ Магнет : Alnico 5 Humbucker Pickup, 12 столбови : рамен врв (прилагодлива завртка). ♫ Бобин : пластика, база : бел бакар. ♫ Должина на кабелот : N/B : 298mm/255mm. ♫ Боја : Хром. Дојдете со завртки и извори, лесен за инсталирање. ♫ Компатибилен со електрична гитара која може да се инсталира пикап на Humbucker. ♫ Магнет : Alnico 5 Humbucker Pickup, 12 столбови : рамен врв (прилагодлива завртка). ♫ Бобин : пластика, база : бел бакар. ♫ Должина на кабелот : N/B : 298mm/255mm. ♫ Боја : Хром. Дојдете со завртки и извори, лесен за инсталирање. Функција : 1 Поставете пикап за гитара со двојни калеми со двојна калем. Се вклопува за повеќето двокреветни делови за гитара за гитара. Humbuckers се крајниот скромен за високо производство и јасност. Позиција : n (претставува врат), Б (претставува мост Алнико 5 магнет, тие имаат цврсти парчиња пол -никел. Комплетно восочен саксија и запечатен. Еден пикап вклучува 2xscreps и 2xsprings. Спецификации : Позиција : врат или мост. Магнет : Алнико 5 (Алнико V). Полски парчиња : 12 парчиња цврсти пол. Пикап столб Растојание : врат-50мм, мост-52мм бобин : АБС Бобин, бела боја. База : Бел бакар. Излезна линија : ПВЦ жици, 4 излез може да се префрли на единечна големина. Големина големина. Големина големина. : 68,5мм*36,5мм. Пакет Вклучен : 1 Поставете пикап со двојни калеми.

Избор на клиент

Педикир стол перница масажа за масажа на новите црни нокти салон за салон за педикир Мебел Тип А Новак
Педикир стол перница масажа за масажа на новите црни нокти салон за салон за педикир Мебел Тип А

Ви квалитетен дебел кожа мека, мазна и издржлива залепена во 3 m велкро, дозволувајќи им да се користат на

DEN 0.67
Apple Watch Series 8 Graphite Chaphite Steel Driangesty Steel со Midnight Sport Band, M/L Новак
Apple Watch Series 8 Graphite Chaphite Steel Driangesty Steel со Midnight Sport Band, M/L

И видете колку време поминавте во РЕМ, јадро или длабоко спиење со фази на спиење Внимавајте на вашиот к�

DEN 10287.84
Стерлинг заптивка и снабдување 2005.625x25 2005 Теадит стил плетенка, птфе предиво, суво, 5/8 cs x 25 lb. spool Новак
Стерлинг заптивка и снабдување 2005.625x25 2005 Теадит стил плетенка, птфе предиво, суво, 5/8 cs x 25 lb. spool

SSS Style 2005 најчесто се користи во вентили и апликации за брзина на пониска вратило SSS Style 2005 е отпорен на по�

DEN 1.00
Замена на адаптерот SSSR 9V AC/DC за AT&T за линиски интерком lucent 954 Avaya SA41-118A SA411118A AWH55 CS70NC Dect 6.0 Слушач Новак
Замена на адаптерот SSSR 9V AC/DC за AT&T за линиски интерком lucent 954 Avaya SA41-118A SA411118A AWH55 CS70NC Dect 6.0 Слушач

Влез : 100 V240 V AC; Одлично за замена или патување назад OVP, OCP, SCP заштита (OVP : Заштита на излез на напон OCP : Над

DEN 232.80
Г-Дин Шилд [3-Пакет] Дизајниран За Samsung Galaxy A53 5g Премиум Чист Заштитник На Екранот Новак
Г-Дин Шилд [3-Пакет] Дизајниран За Samsung Galaxy A53 5g Премиум Чист Заштитник На Екранот

Направено од Висококвалитетен Јапонски филм ЗА МИЛЕНИЧИЊА и транспарентност со Висока дефиниција...

DEN 0.33
Еконоко комерцијален пар на склопени места за outид на outид, антрацит сива Новак
Еконоко комерцијален пар на склопени места за outид на outид, антрацит сива

Земја на потекло : Кина Број на модел : Псор Димензија на производот на артикалот : 96.0 "L x 2.5" W x 5.75 "H...

DEN 1070.08
Јапонска антена F-Type Контакт приклучок за 5C Tulip Ring Pack од 10 F510 Новак
Јапонска антена F-Type Контакт приклучок за 5C Tulip Ring Pack од 10 F510

[Користете] терминал од типот F (фитинзи) за поврзување на коаксијални кабли за 5 C [Карактеристики] Прстен

DEN 389.76
Завртки 500 парчиња/лот M345 Вметнете тркалезно орев/инјектирање бакар орев Новак
Завртки 500 парчиња/лот M345 Вметнете тркалезно орев/инјектирање бакар орев

Е прилагодено : да Снабдување со DIY : Електрични Број на модел : Месинг за месинг Е прилагодено : да...

DEN 2.33
Aexit 12 компјутери прекинувачи KCD-104 On-Off Green Light Rocker Switch Switch Switch 250V/15A 125V/20A Новак
Aexit 12 компјутери прекинувачи KCD-104 On-Off Green Light Rocker Switch Switch Switch 250V/15A 125V/20A

Име на производот : Рокерски прекинувач; Земја на производство : Кина; Материјал : пластика, метал...

DEN 2.33