ZYM119 реле модул 4-контактни реле за цврста состојба за коло

ZYM119 реле модул 4-контактни реле за цврста состојба за коло

DEN 1209.60

Новак

Достапно за нарачка

Сигурен и погоден за широк спектар на употреба. Висока ефикасност на конверзија, едноставна работа за регулирање. Предизвикувачот на високо ниво се однесува на напон нанапред помеѓу крајот на активирањето на сигналот (CH) и негативниот пол на моќност. Предизвикувачот обично се реализира со поврзување на позитивниот крај на сигналот на крајот на активирањето на сигналот. Кога крајот на активирањето има позитивен напон или напон ќе ја достигне точката на активирање, релето е затворено. Сигурен и погоден за широк спектар на употреба. Висока ефикасност на конверзија, едноставна работа за регулирање. Предизвикувачот на високо ниво се однесува на напон нанапред помеѓу крајот на активирањето на сигналот (CH) и негативниот пол на моќност. Предизвикувачот обично се реализира со поврзување на позитивниот крај на сигналот на крајот на активирањето на сигналот. Кога крајот на активирањето има позитивен напон или напон ќе ја достигне точката на активирање, релето е затворено. Вовед во производ : 5 V реле со цврста состојба, 240 V/2 A, осигурувач со отпор 240 V/2 A.Size : 57 * 55 * 25 (должина * ширина * висина) Влезно напојување : 5 VDCINPUT Контролен сигнал напон : (0-2.5 V, ниско Статус на ниво, исклучување на реле) (3-5 V, статус на високо ниво, реле Вклучено) Интерфејс на модул : Влез : (DC+ Поврзете го моќноста позитивно (напојување според напон на реле) DC- Поврзете го напојувањето негатив1 : Крај на активирање на сигналот на модулот за реле (Високо Ниво на активирање) CH2 : Крај на активирањето на сигналот на модулот за реле (активирање на високо ниво) CH3 : Сигнал за активирање на сигналот Крај на модулот на реле (активирање на високо ниво) CH4 : Крај на активирањето на сигналот на модулот за реле (активирање на високо ниво).

Избор на клиент

Анкор 16-14 Мерач Топлина Смалуваат Чекор Надолу Мулти - Жица Конектори-3-Пакет Новак
Анкор 16-14 Мерач Топлина Смалуваат Чекор Надолу Мулти - Жица Конектори-3-Пакет

1614 Мерач На Топлинско Собирање Чекор Надолу Повеќежични Конектори3асортиман На лепило обложени конект�

DEN 2.00
Асобу Царски Вино Изолирани Чаша, Сребро Новак
Асобу Царски Вино Изолирани Чаша, Сребро

9Унца Изолирани Вино Чаша Вакуум изолирани нерѓосувачки челик изградба Чувајте го виното на идеална те�

DEN 1504.00
Метра 3MHST12 - 1 1/2-Инчен 100-Стапки Ролна Топлинска Смалувачка Цевка Новак
Метра 3MHST12 - 1 1/2-Инчен 100-Стапки Ролна Топлинска Смалувачка Цевка

Димензии на пакетот : 21,082 см (Л) х 19,558 см (Ш) х 5,334 см (Ч) Тип На Производ : Автомобилска Електроника...

DEN 143.84
1973 Кенеди Половина Долар 50С Брилијантен Нециркулирани Новак
1973 Кенеди Половина Долар 50С Брилијантен Нециркулирани

1973 Кенеди Половина Долар Брилијантен Нециркулирани Сликите на производите се од точната колекционерск

DEN 79.84
Повторувачки слушалки жични слушалки за слушалки со рацете 3,5 мм ушни уши компатибилни со Meberry M7 10.1 Новак
Повторувачки слушалки жични слушалки за слушалки со рацете 3,5 мм ушни уши компатибилни со Meberry M7 10.1

Слушалките за прицврстување на слушалките за прицврстување на слушалките Микрометални слушалки Слуша�

DEN 0.67
Хершел Томпсон Ранец, Проверка На Слива Точка, Една Големина Новак
Хершел Томпсон Ранец, Проверка На Слива Точка, Една Големина

Потпис шарени ткаенина лагер Двојни џебови за шишиња со вода Прилагодливо затворање на кабелот...

DEN 1.33
uxcell 460mm Долг 10mm Диа Флејта Поттикне Олово Завртка Дрво Дупчалка За Дупчалка Новак
uxcell 460mm Долг 10mm Диа Флејта Поттикне Олово Завртка Дрво Дупчалка За Дупчалка

Име На Производ : Дупчалка За Дрво; Карактеристики : Шестоаголна Танг Стебло, Спирална Флејта, Врв На Зав�

DEN 372.80
Елсџој Комплет од 12 Чаши Од Слама Од Пченица, Чаши За Пиење Од 12 Мл Вода За Дома, Забава, СКАРА, 6 Бои Новак
Елсџој Комплет од 12 Чаши Од Слама Од Пченица, Чаши За Пиење Од 12 Мл Вода За Дома, Забава, СКАРА, 6 Бои

Елсјој 12 спакувајте 12 мл чаши од слама од пченица доаѓаат во 6 бои, розова / зелена / жолта / сина / сива / бе�

DEN 1.33
Масло За сечење, 1 гал, Шише За Стискање Новак
Масло За сечење, 1 гал, Шише За Стискање

Цена За : Секоја Специфична Тежина : 1.0 Стандарди : Оша Опасност Комуникација Точка : Сечење Нафта Големин

DEN 1.33
Дома Ѕид Декор Кујна Светлина Налепница Готви Винил Симпатична Налепница Дома Декор Слика Светлина Преносни Новак
Здраво-Изглед Микрофибер Чистење Крпа-Моли Кобра Новак
Здраво-Изглед Микрофибер Чистење Крпа-Моли Кобра

6" х 8" или 7" х 7 " премиум микрофибер крпа со цврсто зашиени рабови Крпа нема да има воден печат Воден печат

DEN 182.40
Харли Дејвидсон Прашка, Тетоважа, Една Големина Новак
Харли Дејвидсон Прашка, Тетоважа, Една Големина

Одличен лесен ранец за патување Изработени од лесна и издржлива спортска ткаенина Оваа торба за фаќање

DEN 1.00
2017 Топс Војна На Ѕвездите Патување До Последниот Џедај 4 Во Ноќниот Клуб Патување На Џедаите Новак
2017 Топс Војна На Ѕвездите Патување До Последниот Џедај 4 Во Ноќниот Клуб Патување На Џедаите

Прикажана Фотографија На акции Вистинската ставка може да варира Вашиот Омилен Тим Поставува & Синглов�

DEN 2.67
меки играчки за средни до големи кучиња портокал Новак
меки играчки за средни до големи кучиња портокал

Големина на производот( W x d x h) : 2,4 x 2,4 x 3,7 инчи (6 x 6 x 9,5 см) Земја На Потекло : Кина Големина на производот( W x

DEN 0.33
Сет на садови за вечера во Талија сам, сина боја од 16 парчиња Новак
Сет на садови за вечера во Талија сам, сина боја од 16 парчиња

✔ *** Ве молиме, известете нè директно за какви било проблеми со авторските права, трговските марки или п�

DEN 3.00