Мелница за резба на дрво за резба, 4 мелница за мелница за моторна пила, анти-удар со двојно пила заби, сечење, обликување на сечилото на ланецот за мелница за агол 100/1

Мелница за резба на дрво за резба, 4 мелница за мелница за моторна пила, анти-удар со двојно пила заби, сечење, обликување на

DEN 3.33

Новак

Достапно за нарачка

? Мелница за резба на дрво за резба, пила, мелница за мелница за моторна пила, анти-удар со двојно пила заби, сечење, обликување на сечилото на ланецот за мелница за агол од 100/115, 22 заби, 5/8 'арбор. ? Материјал : Челик 22 Дизајн на забите обезбедува мазна „завршена“ површина која е одлична за минимално пескарење.4 дијаметар; максимално вртење на вртежи во минута е 14,000 вртежи во минута. Функцијата : сече сè од тврдо дрво, пластика и други меки материјали. Диск за дрво за дрво за дрво Резба, моторна пила за мелница за мелница ја зема работата на мускулите од сечење, резба, отстранување и скулптурирање на дрво, пластика,. Бидете или да бидете заострени со употреба на датотека со пила на ланец или заменета како што е потребно. Предупредување : Не се советува да се користи функцијата за заклучување на прекинувачот на која било мелница. Со тоа може да резултира во сериозна повреда или дури и смрт.? , Меленица за мелница за моторна пила, анти-удар со двојно пила заби заби, сечење, обликување на сечилото на ланецот за мелница за агол од 100/115, 22 заби, 5/8 'арбор.? Материјал : Челик 22 Дизајн на забите обезбедува мазна „завршена“ површина која е одлично за минимално пескарење потоа. ? Функција : сече сè, од тврдо дрво, пластика и други меки материјали. Диск за кревање за резба на дрво, моторна пила за мелница за мелница го зема работата на мускулите од сечење, резба, отстранување и скулптурирање на дрво, пластика,. ? Безбедно : Сечилото на ланецот пила се одржува помеѓу две челични плочи што обезбедуваат безбеден зафат за резба. Конусите можат да бидат заострени со помош на датотека за пила на ланец или да се заменат како што е потребно. ? ПРЕДУПРЕДУВАЕ : Не се советува да ја користите функцијата за заклучување на прекинувачот на која било мелница. Со тоа може да резултира во сериозна повреда или дури и смрт. ? Мелница за резба на дрво за резба, пила, мелница за мелница за моторна пила, анти-удар со двојно пила заби, сечење, обликување на сечилото на ланецот. Овој најсовремен диск ви овозможува да работите на дрво во ниеден момент, „Како ја завршивте таа завршница?“ Работете на сите видови на проекти од дрво. ? Материјал : челичен дијаметар : 4inch (100мм) Арбор : 5/8inch (16мм) Максимална брзина : 14000rpm се вклопува за : 4inch (100мм) или 4-1/2inch (115мм) мелница за агол , Не е вклучена мелница за агол.

Избор на клиент

5мм Тркалезниот врв на жолто/злато LED - Ултра светло Новак
5мм Тркалезниот врв на жолто/злато LED - Ултра светло

5мм тркалезно горе жолто / злато LED ултра светла (бродови од нас) Големина : 5мм тркалезна чиста чиста, бо�

DEN 0.67
Организатор на молив со молив на Алгоби Новак
Организатор на молив со молив на Алгоби

Кожа Голем капацитет на мала големина : Овој случај со моливи 8,3 x2.4 инчи и голем капацитет со мала големи�

DEN 3.00
Резервни делови на Короладо, прекинувач Repalce за Makita 651564-3 DA6301 6905B 6906 6013BR 6300LR DS4011 DA6300 6515643 Новак
Резервни делови на Короладо, прекинувач Repalce за Makita 651564-3 DA6301 6905B 6906 6013BR 6300LR DS4011 DA6300 6515643

Забелешка : Ве молиме, секогаш споредувајте ги димензиите на замената на делот со вашиот дел Проверете ј

DEN 2.00
Dewalt DWA31216PCD 16T PCD Tipped Laminate Cutting Blade, 12 “ Новак
Dewalt DWA31216PCD 16T PCD Tipped Laminate Cutting Blade, 12 “

Заби на синтетички поликристален дијамант (PCD) за максимален живот 100x подолг живот во ламинат во просек �

DEN 1098.08
1 парчиња Нов DOP-B05S100 DOPB05S100 Новак
1 парчиња Нов DOP-B05S100 DOPB05S100

IcexpertInventory, основана над 10 години, е професионален во електронските компоненти и производи за индустриск

DEN 1.00
Noctua Na-Syc1 chromax.red, 4-пински Y-кабини Новак
Noctua Na-Syc1 chromax.red, 4-пински Y-кабини

3x NaPyChromax.Red YCables за водење на два обожаватели на еден заглавје на вентилаторот Двајца 4пински навивачи на

DEN 2.33