Случајна кутија со молив со жирафа, животни под поглед на дрво, торба со молив со ткаенини со двоен патент, 8,5 x 5,5, повеќебојни

Случајна кутија со молив со жирафа, животни под поглед на дрво, торба со молив со ткаенини со двоен патент, 8,5 x 5,5, повеќебојни

DEN 271.84

Новак

Достапно за нарачка

Големина на случајот - 8,5 "W x 5,5" L. Разновиден и простран случај на црно молив со печатен капак. Направено од - висококвалитетна, издржлива ткаенина од платно. Голем капацитет торба со двојна патент торбичка и капакот на размавта. Карактеристики - Декоративно дигитално печатење на предната размавта. Големината на печатената слика е 8,2 "x 4,7". Повеќенаменска - корисна, преносна и цврста. За разни, канцелариски материјали или канцелариски материјал. Печатено - со најсовремена технологија за дигитално печатење. Гордо дизајниран и печатен во САД. Големина на случајот - 8,5 "W x 5,5" L. Разновиден и простран случај на црно молив со печатен капак. Направено од - висококвалитетна, издржлива ткаенина од платно. Голем капацитет торба со двојна патент торбичка и капакот на размавта. Карактеристики - Декоративно дигитално печатење на предната размавта. Големината на печатената слика е 8,2 "x 4,7". Повеќенаменска - корисна, преносна и цврста. За разни, канцелариски материјали или канцелариски материјал. Печатено - со најсовремена технологија за дигитално печатење. Гордо дизајниран и печатен во САД. Големина на случајот - долга 5,5 "широк x 8,5". Декоративно и пространа случајна црна молив со печатен капак. Направено од - висококвалитетна, издржлива ткаенина од платно. Голем капацитет торба за торбички со двојна патент и капак. Карактеристики - живописна дигитална печатена слика е на горниот дел од капакот на размавта. Големината на печатената слика е 8,2 "x 4,7". Мулти намена - корисна и преносна. За разни, канцелариски материјали или канцелариски материјал. Нашите случаи со моливи се направени со цврсти материјали, така што ќе го користите нашиот производ долго време. Отпечатоците се исто така направени со врвни машини и бои, така што тие исто така нема да исчезнат брзо. Можете да чувате различни предмети во овие случаи на торбички, како пенкала, моливи, бришачи, олово, скици, тетратки, ножици. Нашите торби со моливи се дизајнирани да се користат во канцелариите, но тие исто така можат да бидат многу корисни во дневни ситуации. Може да складира различни материјали како што се медицински, алатки, уметност, храна, прибор, тоалети. Има многу складирање за најразлични предмети со големина заради неговиот простран дизајн. Бидејќи не е вкочането, може да се чува во преполни торби со учебници за лаптопи или уметнички материјали. Заштитниот капак има сврзувачки елементи за кука и јамка. Совршена идеја за подароци за вашата мајка, тато, сестра, брат, баба, дедо, сопруга, сопруг и сите други сакани со 10 илјади илјади изненадувачки дизајни. Како производители на дигитален печатен домашен текстил, ги следиме тековните трендови и ви ја носиме најновата домашна мода. Или подарок за вашето семејство или пријател, родители, баби и дедовци, роднина, дечко, девојка или за себе, предметот треба да биде интересен и автентичен. Секој ќе ја сака оваа ставка. Поради рачно мерење, ве молиме, дозволете kindубезно дозволете 1-2 см несовпаѓање. Дигиталните слики што ги прикажуваме имаат најточна можна боја, но како резултат на разликите во мониторите на компјутерите, не можеме да бидеме одговорни за варијациите во боја помеѓу вистинскиот производ и вашиот екран.

Избор на клиент

Chikuma 31060-0 Photo Frame, Cmatl+A L, Wanko Blue Новак
Chikuma 31060-0 Photo Frame, Cmatl+A L, Wanko Blue

Симпатична рамка за хартија Фотографиите лесно се вметнуваат во процепот Облик на рамката на прозорецо

DEN 294.08
Менс Winter Зима Обични Шиење Контраст Ребро Уста Долг Ракав Чипка Со Качулка Пуловер Џемпер Преголем Дуксер Новак
Зимско зимско зимско топло руно панталони Шерпа руно наредени панталони за џогер Новак
Зимско зимско зимско топло руно панталони Шерпа руно наредени панталони за џогер

Стил 01 : Отворање на ногата Стил 02 : Отворање на ногата на Елстик 70%памук Машинско миење Затворање на влеч

DEN 591.68
DRINCOSHOW 1PC Метричка десна рака умре M39x3.0 mm Умира алатки за навој M39mm x 3mm, алатки за навојки за навојување на навојки Новак
Ryobi P318 18-Volt Еден+ литиум-јон безжичен воздушен удар 23-мерач 1-3/8 инчи безгласен пин Новак
Ryobi P318 18-Volt Еден+ литиум-јон безжичен воздушен удар 23-мерач 1-3/8 инчи безгласен пин

Дизајн на активирање со двојно дејство за последователно возење Функцијата за заклучување на оган го п�

DEN 1.67
Antlion Audio ModMic Uni Прикачен Микрофон За Поништување На Бучава Со Пакет За Исклучување На Звукот Со BLUCOIL 1080P USB Веб Новак
Weiss Dugy2-0100-4L мерач на притисок вакуум-100 psi, 1/4 NPT; 316 SS сензор/ 316 SS штекер Новак
Weiss Dugy2-0100-4L мерач на притисок вакуум-100 psi, 1/4 NPT; 316 SS сензор/ 316 SS штекер

Точност : 0,5 проценти полни Случај : Термопластично засилено со стакло Приказ : 4цифрен ЛЦД, 5 / 8 инчи Компа

DEN 3801.28
Biro T3116-9 Двојна испуштена предна комбинација за тендери, 1/4 , 9 висина, 9 ширина, 7 должина Новак
Biro T3116-9 Двојна испуштена предна комбинација за тендери, 1/4 , 9 висина, 9 ширина, 7 должина

Димензии на пакетот : 7 l x 9 h x 9 w (инчи) Тежина на пакет : 0,6 фунти Земја на потекло : Соединетите држави...

DEN 699.20
[PowerNex] Значи Добро АПЦ-35-500 70V 500mA 35w Едно ИЗЛЕЗНО Led Прекинувачко Напојување Новак
[PowerNex] Значи Добро АПЦ-35-500 70V 500mA 35w Едно ИЗЛЕЗНО Led Прекинувачко Напојување

Режим на постојана струја Класа 2 моќ единица / Помине ЛПС Класа НА изолација II, нема F...

DEN 3.33