Homeanda црна смола ѓердан држач за биста за приврзоци, штанд за организатор на накит, манекен приказ на обетки

Homeanda црна смола ѓердан држач за биста за приврзоци, штанд за организатор на накит, манекен приказ на обетки

DEN 1.33

Новак

Достапно за нарачка

Манекенот е изработен од материјал од смола, елегантен и исклучителен. Мазна завршница на смола, бистата, носи привлечно чувство на кој било приказ или предниот дел на продавницата за накит. Одлично за прозорци на продавници, трговски ревии, лична употреба, настани на добавувачи и за колекционери. Може да се користи и како реквизит за фотографија за прикажување на вашиот ѓердан. Доаѓа со кука, можете да ја залепите на задниот дел од бистата за да може да го задржи ланецот во соодветна позиција. Можете исто така да го врзете долгиот ланец за да може совршено да го покаже вашиот ѓердан. Цврста биста за прикажување на ѓердан и обетка. Исто така е одличен декор за дома. Големина (lxwxh) 8,5 "x2.5" x12.2 ", Основен дијаметар : 4.3". Манекенот е изработен од материјал од смола, елегантен и исклучителен. Мазна завршница на смола, бистата, носи привлечно чувство на кој било приказ или предниот дел на продавницата за накит. Одлично за прозорци на продавници, трговски ревии, лична употреба, настани на добавувачи и за колекционери. Може да се користи и како реквизит за фотографија за прикажување на вашиот ѓердан. Доаѓа со кука, можете да ја залепите на задниот дел од бистата за да може да го задржи ланецот во соодветна позиција. Можете исто така да го врзете долгиот ланец за да може совршено да го покаже вашиот ѓердан. Цврста биста за прикажување на ѓердан и обетка. Исто така е одличен декор за дома. Големина (lxwxh) 8,5 "x2.5" x12.2 ", Основен дијаметар : 4.3".

Избор на клиент

Бусак Шамбан Тг3201900-Т10н, Глид Прстен В/О-Прстен, Род Диа.: 190.0 Мм Тг3201900-Т10н Новак
Бусак Шамбан Тг3201900-Т10н, Глид Прстен В/О-Прстен, Род Диа.: 190.0 Мм Тг3201900-Т10н

Тежина : 1,67 фунти Димензии на производот : 8.00 х 8.00 х 6.00 инчи Состојба : Нова Бусак Шамбан Тг3201900Т10н, Глид Пр

DEN 334.40
Г. С КЛЕШТИ ЗА ОТСТРАНУВАЊЕ НА ЗАГРАДИ ДИСТАЛНА ЖИЦА МАШИНА ТВРД ЗАДЕН ПРЕДЕН НОВ Новак
Г. С КЛЕШТИ ЗА ОТСТРАНУВАЊЕ НА ЗАГРАДИ ДИСТАЛНА ЖИЦА МАШИНА ТВРД ЗАДЕН ПРЕДЕН НОВ

Г С ИНСТРУМЕНТИТЕ ШТОТУКУ ГИ ПРОДАВА Г С ОНЛАЈН ПРОДАВНИЦА Г С КЛЕШТИ ЗА ОТСТРАНУВАЊЕ НА ЗАГРАДАТА ДИСТ�

DEN 454.40
Кошула За Кучиња Шеридан - Тиркизна-С Новак
Кошула За Кучиња Шеридан - Тиркизна-С

Маици со тркалезен врат Аргил модел и солидна шема Вклучен е приврзок ЗА ПАМЕТНА ОЗНАКА PUPPIA(САМО QR Код)...

DEN 618.08
DiyThinker свежо умерено овошје дрво слика правоаголник браник налепница прозорец прозорец Новак
DiyThinker свежо умерено овошје дрво слика правоаголник браник налепница прозорец прозорец

Големина : Големина на налепница на браник : 25,4 см x 7,6 см / 10 инчи x 3 инчи, има 0,2 см / 0,1 инчен бел раб околу

DEN 1.67
Мал Брз Преглед На Носење Случај Во Проѕирен Новак
Мал Брз Преглед На Носење Случај Во Проѕирен

071617012854 6972аб Карактеристики : Обликувани во проѕирни материјали без киселина со "прозорци" за лесно глед

DEN 1.00
Д-ФАНТИКС МАТИЧНИ Возила Градење Комплет Адвент Календар + 3д Почувствував Ханинг Адвент Календар Новак
Д-ФАНТИКС МАТИЧНИ Возила Градење Комплет Адвент Календар + 3д Почувствував Ханинг Адвент Календар

Божиќен Календар За Доаѓање Одбројувањето До Божиќ е возбудливо време за децата И еден начин да се згол

DEN 2.00
Лажна Машка Сомотска Кошула Крпеница Со Долги Ракави Џеб За Градите Со Копче Надолу Новак
Лажна Машка Сомотска Кошула Крпеница Со Долги Ракави Џеб За Градите Со Копче Надолу

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање на ставката Ткаенина : Полиестер / Машинско Пер�

DEN 2.67
Луд Catz Улица Борец X Tekken-FightPad SD - ryu &засилувач; Кен V. S. Казуја &засилувач; Нина За Xbox 360 Новак
Луд Catz Улица Борец X Tekken-FightPad SD - ryu &засилувач; Кен V. S. Казуја &засилувач; Нина За Xbox 360

15% Помали од оригиналната Борбена Подлога Нова Борбена Подлога С Д Тенок Дизајн / Помали Димензии За Ули�

DEN 211.20
2 парчиња Париз Ајфелова кула Еластична завој вратоврска назад капи за жени и мажи Новак
2 парчиња Париз Ајфелова кула Еластична завој вратоврска назад капи за жени и мажи

100% полиестер  [Материјалот] Хируршката капа е правење на полиестер што може да се дише, што е лесен и уд�

DEN 271.68
Рекомбинантни сахаромици церевизии пиримидин претходник биосинтезаiим ТИ5 Новак
Рекомбинантни сахаромици церевизии пиримидин претходник биосинтезаiим ТИ5

Генениме : ТИ5 Синиме : Ти5п; пиримидин претходник биосинтеза THИМ ТИ5 Видови : сахаромици церевизии (сој АТ

DEN 588.80
NCAA Holiday грд џемпер, тимска екипа во боја, колеџ, универзитет Новак
NCAA Holiday грд џемпер, тимска екипа во боја, колеџ, универзитет

50% памук, 50% полиестер Повлечете го затворањето Машинско миење Ексклузивно џемпери од подземно печатење

DEN 0.67