Медиумски центар за медиуми на тимот

Медиумски центар за медиуми на тимот

DEN 1.67

Новак

Достапно за нарачка

Играјте 4 апликации одеднаш : ТВ -емисии на струја, филмови, конзоли на Stream Xbox One, вградени во слајд емисии, сурфање на веб, безжично споделувајте компјутери, мрежни фотоапарати, вградени во видео повици, HD Gaming Console или HDMI уред (потребен уред за надворешно снимање) , класични аналогни конзоли за игри (потребен уред за надворешно фаќање). Сите во исто време на еден дисплеј. Распоред на екранот што може да се конфигурира : Користете еден од многуте претходно поставени распоред за да го конфигурирате распоредот на вашата апликација на екранот или да користите паметен телефон или таблет со апликацијата за клиент на wallидот на Squad (i OS и Android) за динамички големина и да ги преместите апликациите точно како што сакате. Видео излез може да поддржува HD (60 fps) или 4 K (30fps). Слајд емисии : Вградена функционалност на слајд шоу овозможува создавање на видео или слики на слајдови. Одлично за споделување спомени или градење дигитални сигнали. Видео повици : Поставете видео повици директно на вашиот дисплеј со функцијата Build in Squad Call. Користете го вашиот паметен телефон, таблет или дополнителен компјутер безжично како извор на камера за вашите видео повици или прикачете надворешна камера. Повиците можат да бидат поставени на други единици на wallидот на тимот, мобилни телефони или компјутери. Мобилна апликација : Користете ја апликацијата за клиент на Squadидот на Squad достапна во продавниците за апликации за i OS и Android уреди за да го контролирате вашиот екран и да поставите видео повици. Дополнителни влезни порти : 4 USB 3.0, 2 USB 2.0, 1 USB тип C, 1 Gigabit мрежа, Wi Fi овозможена, слушалки и MIC порта. Меморија и складирање : 8 GB меморија и 250 GB хард диск. Играјте 4 апликации одеднаш : ТВ -емисии на струја, филмови, конзоли на Stream Xbox One, вградени во слајд емисии, сурфање на веб, безжично споделувајте компјутери, мрежни фотоапарати, вградени во видео повици, HD Gaming Console или HDMI уред (потребен уред за надворешно снимање) , класични аналогни конзоли за игри (потребен уред за надворешно фаќање). Сите во исто време на еден дисплеј. Распоред на екранот што може да се конфигурира : Користете еден од многуте претходно поставени распоред за да го конфигурирате распоредот на вашата апликација на екранот или да користите паметен телефон или таблет со апликацијата за клиент на wallидот на Squad (i OS и Android) за динамички големина и да ги преместите апликациите точно како што сакате. Видео излез може да поддржува HD (60 fps) или 4 K (30fps). Слајд емисии : Вградена функционалност на слајд шоу овозможува создавање на видео или слики на слајдови. Одлично за споделување спомени или градење дигитални сигнали. Видео повици : Поставете видео повици директно на вашиот дисплеј со функцијата Build in Squad Call. Користете го вашиот паметен телефон, таблет или дополнителен компјутер безжично како извор на камера за вашите видео повици или прикачете надворешна камера. Повиците можат да бидат поставени на други единици на wallидот на тимот, мобилни телефони или компјутери. Мобилна апликација : Користете ја апликацијата за клиент на Squadидот на Squad достапна во продавниците за апликации за i OS и Android уреди за да го контролирате вашиот екран и да поставите видео повици. Дополнителни влезни порти : 4 USB 3.0, 2 USB 2.0, 1 USB тип C, 1 Gigabit мрежа, Wi Fi овозможена, слушалки и MIC порта. Меморија и складирање : 8 GB меморија и 250 GB хард диск.

Избор на клиент

Hallowell 4713-12Hg Средно-Даути Отворено Hi-Tech Soliving Starter Unit со 8 полици, Hallowell Grey Steel, 48 ширина, 87 висина, Новак
Hallowell 4713-12Hg Средно-Даути Отворено Hi-Tech Soliving Starter Unit со 8 полици, Hallowell Grey Steel, 48 ширина, 87 висина,

Полици за метали за метални метали 48 "W x 12" D x 87 "H 8 Прилагодливи полици Стартер Единица Производ бара скло

DEN 1.67
Ролингс Бојс Синхронизирај Јакна Со Кратки Ракави Младост Новак
Ролингс Бојс Синхронизирај Јакна Со Кратки Ракави Младост

100% Истегнете Ткаена Ткаенина Произведено во САД и Увезено Затворање на патент Машинско Перење...

DEN 559.20
Op Продавница | Клуч За Едноставност Освојување 1695263, 1695415, 2690410, 2690414, 2690415, 2690421 Новак
Op Продавница | Клуч За Едноставност Освојување 1695263, 1695415, 2690410, 2690414, 2690415, 2690421

Key Продавница Замена Клуч За Едноставност Освојување 1695263, 1695415, 2690410, 2690414, 2690415, 2690421 СпецификацииПогледн�

DEN 3.33
Педал за синтисајзер за гитара SY-1000 Новак
Педал за синтисајзер за гитара SY-1000

Синтисајзер ефекти педал f електричен бас за гитара со 1 / 4 "Внес на инструменти 8 Назначувачки нозе...

DEN 2879.84
MGTCAR 5PCS Сребрена 6,35мм роди 20 заби GT2 појас макара за 3Д печатач 6мм ширина 20t тајминг појас алуминиумска макара Новак
Hunter Renfrow Autographed 2019 Panini Беспрекорна лепенка дебитантска картичка PSA Auto 10 6/25 Новак
Hunter Renfrow Autographed 2019 Panini Беспрекорна лепенка дебитантска картичка PSA Auto 10 6/25

Автентицирана и оценета спортска картичка Спортските картички станаа многу популарни во колекционерс�

DEN 748.80
Fjallraven Машки мачки Новак
Fjallraven Машки мачки

Полиамид, полиестер Увезени Затворање на патент Само миење на рацете Вистински производ за перформанси

DEN 2748.64
Канон Канонинк 1595C001 ГИ - 290 Шише Со Црно Мастило, Компатибилно СО PIXMAG4200, PIXMA G3200, PIXMA G1200, PIXMA G2200 и PIXMA Новак
Канон Канонинк 1595C001 ГИ - 290 Шише Со Црно Мастило, Компатибилно СО PIXMAG4200, PIXMA G3200, PIXMA G1200, PIXMA G2200 и PIXMA

Формулација на мастило базирана на пигмент за долготраен темно црн текст Дизајниран За Канонски Мега Р�

DEN 0.67
Продавница за продавница за пиштоли AdvPro LED Neon Sign Red 24 x 16 инчи ST4S64-I441-R Новак
Продавница за продавница за пиштоли AdvPro LED Neon Sign Red 24 x 16 инчи ST4S64-I441-R

Дали сакате да додадете малку осветленост и интересна работа во вашиот дом или бизнис? Не гледајте пода�

DEN 1919.84
XinYS Микро Sd Картичка, 256gb 4k Видео Про, GoPro, Надзор, Безбедносна Камера, Акциона Камера, Беспилотно Летало, 95mb / s Новак