SECO 14535 Веб -бит на машината за завртки со должина на машината SD203, 6,06 mm големина на вежба за бит

SECO 14535 Веб -бит на машината за завртки со должина на машината SD203, 6,06 mm големина на вежба за бит

DEN 1.67

Новак

Достапно за нарачка

Серија/список SD203, големина на битната точка на вежбата (мм) 6.06, големина на битната точка на вежба (децимални инчи) 0.2386, материјал за бит на дупчалка, цврст карбид, финиш на вежба за бит/обложување на дијамант, должина на флејта x дијаметар 3x D, должина на флејта (должина на флејта (должина на флејта (должина на флејта ( мм) 28,00, должина на флејта (децимални инчи) 1.1024, спирала од типот на флејта. Агол на вежба за вежба 120, преку течноста за ладење (да/не) Да, целокупната должина (мм) 66,00, целокупна должина (децимални инчи) 2.5984, ознака за спецификација ДИН, број на флејти 2, тип на типот директно, дијаметар на шанк (мм) 6,00, Шанк Дијаметар (децимални инчи) 0.2362. Максимална длабочина на дупчење (децимални инчи) 0,8268, должина на шипката (мм) 36,00, должина на шипката (децимални инчи) 1.4173, навојна шанка (да/не) не, веб -конфигурација на затегната, толеранција на дијаметар на бит за вежба (мм) +0,006 до +0.021, Насока на сечење на десната рака, веб-слабеење на веб-Т. Земја на потекло : Шведска. Серија/список SD203, големина на битната точка на вежбата (мм) 6.06, големина на битната точка на вежба (децимални инчи) 0.2386, материјал за бит на дупчалка, цврст карбид, финиш на вежба за бит/обложување на дијамант, должина на флејта x дијаметар 3x D, должина на флејта (должина на флејта (должина на флејта (должина на флејта ( мм) 28,00, должина на флејта (децимални инчи) 1.1024, спирала од типот на флејта. Агол на вежба за вежба 120, преку течноста за ладење (да/не) Да, целокупната должина (мм) 66,00, целокупна должина (децимални инчи) 2.5984, ознака за спецификација ДИН, број на флејти 2, тип на типот директно, дијаметар на шанк (мм) 6,00, Шанк Дијаметар (децимални инчи) 0.2362. Максимална длабочина на дупчење (децимални инчи) 0,8268, должина на шипката (мм) 36,00, должина на шипката (децимални инчи) 1.4173, навојна шанка (да/не) не, веб -конфигурација на затегната, толеранција на дијаметар на бит за вежба (мм) +0,006 до +0.021, Насока на сечење на десната рака, веб-слабеење на веб-Т. Земја на потекло : Шведска. Оптимизирани облоги, геометрии на врвови и вметнете дизајни. Овие вежби нудат дупки со висок квалитет и висока продуктивност за сите видови апликации и материјали за работно парче.

Избор на клиент

3м Тризакт крпа појас 237Аа, A45 x-тежина, 1/2 во x 24 in, филм-лок, полн флекс Новак
3м Тризакт крпа појас 237Аа, A45 x-тежина, 1/2 во x 24 in, филм-лок, полн флекс

Самоострелките пирамиди започнуваат остри, остануваат остри и работат поладни од конвенционалните абр

DEN 2.33
3 Пакет-Шмит П8127 Краток Капак Ролери-Црно Мастило Новак
3 Пакет-Шмит П8127 Краток Капак Ролери-Црно Мастило

Капакот на капакот не е неопходен за Системот За Капаче Мастилото се суши веднаш на хартијата, но не и во

DEN 2.33
Почетна Основи Бела Пластична Четка За Заби Држач Новак
Почетна Основи Бела Пластична Четка За Заби Држач

Карактеристики : Сетот вклучува : еден (1) држач за четка за заби Материјал : Пластика Изработени од пласт�

DEN 3.33
Свиткање на свињи со свиткувани лекови 240 прстени 3/4 комплет за алатки за снабдување со автомобилски тапацир Новак
Св Оригиналната Серија Наука Флота Обележја Значка Пин 5/8 х 1 см Новак
Св Оригиналната Серија Наука Флота Обележја Значка Пин 5/8 х 1 см

Никогаш не биле наведени Одличен предмет за додавање во вашата колекција Никогаш не биле наведени...

DEN 0.67
1963 Топпс 334 Wynn Hawkins New York Mets Ex/Mt Mets Новак
1963 Топпс 334 Wynn Hawkins New York Mets Ex/Mt Mets

Прикажаната слика е вистинското скенирање на картичката што ќе ја добиете Мора да има за секој обожават

DEN 3.00
Витмор одделение А закачалки од природно дрво Новак Попуст
Витмор одделение А закачалки од природно дрво

Немојте да се измамите од другите што нудат пониски цени; Витмор користи само од одделение од дрво за си�

DEN 300.64