Ореота рамна четка бесплатно миење на рацете 360 спин -моп микрофибер подлога Влажна и сува домашна куќа за чистење на канцеларија за чистење на канцеларија , кујнс?

Ореота рамна четка бесплатно миење на рацете 360 спин -моп микрофибер подлога Влажна и сува домашна куќа за чистење на канцеларија

DEN 395.20

Новак

Достапно за нарачка

Карактеристики : Единствена висока и ниска структура на влакната, ткаенината од МОП е посоодветно за земјата, посеопфатно чистење, вградена серијација со двоен ред, засилено триење, построга и повеќе лабава крпа, телескопска шипка со двојни пресеци, прилагодлива должина на шипката. Погодно за сите височини на домашни работи многу погодно. Металното чувство не е лесно за старост, 'рѓа и трајно. Ротирачко вратило од 360 степени, флексибилна ротација, длабок агол, влечење и место за паѓање. Опсег : Дрво подот, подот од плочки, мермер. Карактеристики : Единствена висока и ниска структура на влакната, ткаенината од МОП е посоодветно за земјата, посеопфатно чистење, вградена серијација со двоен ред, засилено триење, построга и повеќе лабава крпа, телескопска шипка со двојни пресеци, прилагодлива должина на шипката. Погодно за сите височини на домашни работи многу погодно. Металното чувство не е лесно за старост, 'рѓа и трајно. Ротирачко вратило од 360 степени, флексибилна ротација, длабок агол, влечење и место за паѓање. Опсег : Дрво подот, подот од плочки, мермер. Материјал : ПП, прачка од не'рѓосувачки челик, фиберколор : Purplesize : MOP сува должина 77-128cm, MOP : 35 * 16 CM.Dont Не одберете секакви подови без да го одберете подот. Ако сакате да влечете, можете да го исчистите и да го одржувате разумно. Инативен дизајн, крпа од крпа, добар ефект на чистење, лесен за чистење и издржлив, без напор, едноставна работа. Подобро се вклопува во земјата, чиста поопширно. Климната крпа не е лабава, а вградената серијација со двоен ред го подобрува триењето, а крпата за стегање е построга и не е лабава.

Избор на клиент

Мираж Миленичиња Производи Тим Рудолф Екран Печати Куче Кошула Црвениот Мед Новак
Мираж Миленичиња Производи Тим Рудолф Екран Печати Куче Кошула Црвениот Мед

Тим Рудолф Екран Печати Куче Кошула Дизајниран за крајна удобност Направено да се лизне преку главата н

DEN 971.20
Лента За трчање Докторски Појас За Тротер / Кибекс 685 Новак
Лента За трчање Докторски Појас За Тротер / Кибекс 685

ИЗДРЖЛИВА КОНСТРУКЦИЈА : Ременот За одење На Лекарот За Неблагодарна Работа е направен да трае Дизајнир

DEN 2719.84
Јин Јанг Бонсаи Дрво Женски Тркалезен Врат Макси Фустан Краток Ракав Долг Сарафан Вечерна Облека ХС Новак
Јин Јанг Бонсаи Дрво Женски Тркалезен Врат Макси Фустан Краток Ракав Долг Сарафан Вечерна Облека ХС

Изработен од 95%полиестер+5%спандекс Ткаенината со долг фустан е лесна, мека и удобна и не е лесна за собир

DEN 2.33
Пајажина Веб Ручек Хартија Салфетки | 7 х 7 | Црна &засилувач; Злато | 16 Парчиња Новак
Пајажина Веб Ручек Хартија Салфетки | 7 х 7 | Црна &засилувач; Злато | 16 Парчиња

ПАКЕТОТ ВКЛУЧУВА : 16 партиски салфетки за ручек7 "х 7" ПЛАШЛИВ ДИЗАЈН : Покажете некои застрашувачки поста

DEN 139.04
Mirage Pet Products Wedding Crasher Screen Print Mirts Baby Blue XL Новак
Mirage Pet Products Wedding Crasher Screen Print Mirts Baby Blue XL

Додадете 2 "од мерењата на вашето домашно милениче и изберете соодветно со најголема големина...

DEN 3.33
2020 Топс Хром Кофа За Ѓубре Детска Серија 3100а Card Гатор Трговска Картичка Новак
2020 Топс Хром Кофа За Ѓубре Детска Серија 3100а Card Гатор Трговска Картичка

* ПОБАРАЈТЕ БЕСПЛАТНИ ПРОМОЦИИ ЗА ИСПОРАКА И ПОПУСТ* Во текот 500,000 уникатен предмети за продажба на Над 5

DEN 47.20
Едно Милениче Планета Вули Забава Голем Глушец Играчка, Избрани Бои Новак
Едно Милениче Планета Вули Забава Голем Глушец Играчка, Избрани Бои

100 Проценти волна рачно изработени Исполнет со органски коча билка Не се користат хемикалии Интерактив�

DEN 182.40