Acme Electric Transformer, 150Va, 1P, 120x240V, 12/24, Buck-Boost

Acme Electric Transformer, 150Va, 1P, 120x240V, 12/24, Buck-Boost

DEN 2.00

Новак

Достапно за нарачка

Земја на потекло : Соединетите држави. Број на модел : T181049. Димензија на пакетот на артикалот : 8.0 "L x 8.0" W x 8.0 "H. Тежина на пакетот на артикалот : 7,0 lb. Овој ACME .15 k VA Buckboost Трансформаторот е специјално направен за да го контролира навредливиот напон. Кога напонот е премногу висок или премногу низок, The The The, The The The Acme, THE Трансформаторот на Buckboost ефикасно го намалува или крева напонот на линијата од 520, заштитувајќи ја вашата опрема од оштетување. Бул; претходен број на модел : ACME Transformers T181049.

Избор на клиент

Швајцарски Крст Позлатени Абсинт Лажица и 10 Коцки Шеќер, Од Bonnecaze Absinthe &засилувач; Дома Новак
Швајцарски Крст Позлатени Абсинт Лажица и 10 Коцки Шеќер, Од Bonnecaze Absinthe &засилувач; Дома

Мерки 6,5 " (16,6 см) во должина Позлатени преку месинг Нема да се оцрни Рачно миење Увезени Оваа репродукциј

DEN 0.33
Mugteeve Dual 1/4 TS моно до XLR машки кабел, 3,3 метри двојно четвртина инч до XLR Y Сплитер кабел, за миксер, електричен тапан, Новак Попуст
Обидувајќи се да се добие Мојот Срања заедно смешно За Љубител На Мачки 11оз 15оз Внатрешна Боја Акцент Кригла Новак
Декобриз DBF0432 Пиедестал Стоечки Кат Вентилатор, 16-Инчен, Sutter Новак Попуст
Декобриз DBF0432 Пиедестал Стоечки Кат Вентилатор, 16-Инчен, Sutter

Стоечки Вентилатор : Уживајте во уникатната комбинација на супериорен стил и моќ на ладење со Вентилато

DEN 3397.60
0,25а, 20мм ГМА 125/250VAC стакло Брз удар, PKG од 10 Новак
0,25а, 20мм ГМА 125/250VAC стакло Брз удар, PKG од 10

ГМА осигурувач 0,25 засилувач, 125 / 250 волт Стакло брз удар Долги дијаметар од 5мм x 20мм Пакет од 10...

DEN 2.67
HARTMANN 65300000 AC-лента за лепило, лента за лепило, Тимски пакет, должина од 15, ширина од 3 , бесплатно од латекс Новак
HARTMANN 65300000 AC-лента за лепило, лента за лепило, Тимски пакет, должина од 15, ширина од 3 , бесплатно од латекс

Еластичноста на сите судови им овозможува на лентата да одговара на секоја контура Ткаена јачина со пре

DEN 1207.84
Среќна Продажба HSCSS4, 10 Компјутер Стапчиња За Јадење Нерѓосувачки Челик Стапчиња за Јадење 5 пара спирала Новак
ДЕБЕЛА 2.5 Хард Диск Комплет USB 3.0 Алуминиум Тип C ДО USB/Тип C Sata Хард Диск Станица Случај Caddy За Лаптоп Новак
ДЕБЕЛА 2.5 Хард Диск Комплет USB 3.0 Алуминиум Тип C ДО USB/Тип C Sata Хард Диск Станица Случај Caddy За Лаптоп

1.Боја : Сребрена 2.Случај материјал : Алуминиум 3.Внатрешен Интерфејс : САТА 4.Поддршка 2.5 " SATA HDD SSD ДО 4 TB...

DEN 3539.20
WATINC 6 парчиња Теди Вештачко Крзно Коса Scrunchies, Шарени Големи Коса Врски, Силна Еластична Коса Меурчиња За Носителот На Новак Попуст