Комплет за поправка на воздушна пумпа и гуми - 12V DC преносен воздушен компресор гуми за надувување со 150 psi мерач и комплет за итни случаи на автомобили, Carry Case, адапте?

Комплет за поправка на воздушна пумпа и гуми - 12V DC преносен воздушен компресор гуми за надувување со 150 psi мерач и комплет

DEN 1119.52

Новак

Достапно за нарачка

Користете низа алатки за намена за обликување, пополнување и запечатување мали пункции каде и да сте. Компресирајте го воздухот до 150 psi и канализирајте го преку вашиот избор на 3 различни адаптери со навој. Ако е гума и се тркала, вашиот комплет за компресор е злато. ? Лесна функција - Поврзете ја пумпата за електричен воздух со приклучокот за додатоци или терминалите на батеријата на вашиот автомобил. ? Адаптибилен воздух - Користете го вашиот комплет за компресор со воздух 12 V за да надувате различни гуми и спортска опрема.21-парчиња поставете го вашиот компактен пластичен случај за да го пронајдете вашиот компресор од 12 V воздух и многу повеќе. Паркирајте го вашиот автомобил на патеката и превртете го притисокот на гумата на велосипедот пред вашиот пат.Погодна инфлација - Чувајте ја вашата ние сакаме да возиме преносна воздушна пумпа и комплет за поправка на гуми во вашиот трупец за итни случаи или редовно одржување. Вашата пумпа е заштитена од прегревање со топлински мијалници и автоматски функции за исклучување. Лесно пополнете ги сите 4-6 од вашите гуми со 10 метри флексибилен мерач на притисок и вграден притисок. Вашиот комплет за поправка на рамни гуми беше дизајниран да одговори на целиот спектар на потреби за одржување и поправка на гуми, како и на надувување на надворешни активности. Носете сè што ви треба во 1 вклучен случај за носење. Користете низа алатки за намена за обликување, пополнување и запечатување мали пункции каде и да сте. Вашиот комплет за воздух и поправка е поддржан од нашата посветеност на вашите безбедни, успешни патувања. Ако станува премногу жешко за да се допре, подигнете го од нејзината рачка. Ако вашиот додаток приклучок за приклучок се појави осигурувач, заменете го со 1 од 2 вклучени осигурувачи за замена. Подгответе се за попсиф што возите редовно, прашање е само на време пред да имате несреќно искуство да бидете заглавени на страната на патот со рамна гума. Подгответе се за соодветна подготовка!. Ако вашиот автомобил нема приклучок за додатоци од 12 V, поврзете се директно со терминалите на батеријата со клипови со алигатор, следејќи ги истите безбедносни протоколи што би ги користеле за да скокате батерија. Заштитете ги комплетите комплети за надувување и поправка на гуми од ние сакаме да возиме во вашиот трупец или камион за кревет со камиони, и секогаш бидете подготвени за импровизирани пит-стоп. Уживајте во 2 опции за извор на енергија, компатибилност со 4 различни типови млазници за воздух и 6 алатки за раце и приклучоци за дупки за крпење. ? Нашето ветување за вас - возете со мир на умот благодарение на вашиот компресор за патувања и одлична услуга за клиенти. Погодно воздухот со топки на плажа, кошарка, рафтови и многу повеќе. Носете сè што ви треба во 1 вклучен случај за носење. Земете го во пустината и користете го како комплет за поправка на рамни гуми АТВ. опсег на апликации. Зголемете го вашето црево за извор од 1 метри со 9 метри на избоено црево. ? Комплетен комплет за поправка - Избегнувајте да се заглавувате или да користите резерва за крофни благодарение на вашиот комплет за приклучоци за гуми.

Избор на клиент

ПЕДИАТРИК ЗА РАБОТНИК ЗА РАБОТНИК ЗА РАБОТНИЦИ ЗА КАРКИ ЗА РАБОТНИЦИ Новак
ПЕДИАТРИК ЗА РАБОТНИК ЗА РАБОТНИК ЗА РАБОТНИЦИ ЗА КАРКИ ЗА РАБОТНИЦИ

СТП кожа Силен и издржлив, здрав и еколошки, со мек ентериер Исклучителните и компактните организатори �

DEN 223.84
Летерн Прес Црвена река, Ново Мексико, есен ретро кампер Новак
Летерн Прес Црвена река, Ново Мексико, есен ретро кампер

100 % памук, платно Red River, New Mexico, Fall Retro Camper (100% памучно платно торба за еднократна употреба), големина од 14,75

DEN 782.40
1981 Флеер 243 Дејл Марфи Атланта Бравес Официјална трговска картичка во МЛБ во сурова состојба Новак
1981 Флеер 243 Дејл Марфи Атланта Бравес Официјална трговска картичка во МЛБ во сурова состојба

Атланта Храбри Дејл Марфи Имаме неверојатна колекција над над 750.000 картички Брзо испорака на сите нарач

DEN 1496.00
Keinенски женски Тарги 2 водоотпорен водоотпорен на средна висина Новак
Keinенски женски Тарги 2 водоотпорен водоотпорен на средна висина

100% ткаенина Увезени Гума ѓон Вратилото мери приближно на глуждот од лак Отворање на багажникот мери при

DEN 2.33
Клусон револуционерски приемници 3x3 без копче за заклучување на јака, никел KEDPNCL3-N Новак
Клусон револуционерски приемници 3x3 без копче за заклучување на јака, никел KEDPNCL3-N

Клусон Револуција 19 : 1 „Гибсон“ монтирање со копчиња со бисери, заклучување на гроздобер стил Никел KEDPN

DEN 1814.40
2018 Панини дијамантски кралеви 86 Лукас Симс Атланта Брејвс Бејзбол картичка Новак
2018 Панини дијамантски кралеви 86 Лукас Симс Атланта Брејвс Бејзбол картичка

Прикажана фотографија Вистинската ставка може да варира Атланта Храбри Лукас Симс Испорачува пакет од

DEN 1.67
Pumaенски непречен спортски градник Новак
Pumaенски непречен спортски градник

80% најлон, 12% спандекс, 8% полиестер Увезени Повлекување на затворање Жица бесплатно влага за губење...

DEN 423.68
Активни спортски атлетски атлетски атлетски атлетски атлетски панталони Новак
Активни спортски атлетски атлетски атлетски атлетски атлетски панталони

100% полиестер Увезени Повлечете го затворањето Материјал за миење Материјал : 100% полиестер Fit : Редовно...

DEN 0.33
Гранд Тетон Камион Хет со ткаени лепенка на Национален парк Новак
Гранд Тетон Камион Хет со ткаени лепенка на Национален парк

100% памук Направени во САД и увезени Затворање на привремено Само миење на рацете Вајоминг Гранд Тетон Н�

DEN 431.84
Чистење на прашина за домаќинства со прашина со 45,28 продолжена долга рачка, Chenille and Stripes Microfiber 2 во 1 Подлога Новак