Опуштете се во кутија за професионално складирање, здрав, комерцијален гајба, пластика, транспарентен, 21,5x59x39,5 см, сива

Опуштете се во кутија за професионално складирање, здрав, комерцијален гајба, пластика, транспарентен, 21,5x59x39,5 см, сива

DEN 1544.00

Новак

Достапно за нарачка

Универзално употребливо : Цврста пластична кутија за преклопување за подрум, кујна или гаража - гајба за играчки за градежни блокови, полнети животни и повеќе - кутија за шопинг за намирници - сива. Преклопување : Поставете за неколку секунди - може да се преклопи брзо за да се биде затегната. Практично : Транспарентни панели со две загради за етикети - Одржувајте совршен преглед - со 2 рачки. Стабилни : Неколку кутии за складирање можат да бидат без напор да бидат наредени едни на други - умен алтернатива на незгодните системи за складирање - универзална гајба за движење без проблеми. Детали : Вкупен волумен од 40 L за обилен простор - H X W X D : Апликација. 21,5 x 59 x 39,5 Подготвени за употреба - тежи околу 1,3 кг. Универзално употребливо : Цврста пластична кутија за преклопување за подрум, кујна или гаража - гајба за играчки за градежни блокови, полнети животни и повеќе - кутија за шопинг за намирници - сива. Преклопување : Поставете за неколку секунди - може да се преклопи брзо за да се биде затегната. Практично : Транспарентни панели со две загради за етикети - Одржувајте совршен преглед - со 2 рачки. Стабилни : Неколку кутии за складирање можат да бидат без напор да бидат наредени едни на други - умен алтернатива на незгодните системи за складирање - универзална гајба за движење без проблеми. Детали : Вкупен волумен од 40 L за обилен простор - H X W X D : Апликација. 21,5 x 59 x 39,5 Подготвени за употреба - тежи околу 1,3 кг. Оваа кутија за преклопување е џек на сите занаети. Можете да обезбедите нарачка во вашата кујна и исто така да го користите како енормно корисен шопинг гајба. Потребни се само неколку моменти за да се подготви кутијата за употреба. Тој е дизајниран на таков начин што можете да ги редите еден врз друг. Внимавајте на вашите предмети со транспарентните панели кои имаат две загради за етикети. Доколку не го користите гајба на моменти, можете брзо и лесно да го преклопите и да го стопирате. Преклопни детали за транспортната кутија склопени димензии h x w x d : приближно. Се одвиваше со големина од 7 x 59 x 39,5 см : H x W x D : App. 21,5 x 59 x 39,5 см Максимален капацитет : 60 кг / Дополнително оптоварување Макс. 250 кг волумен : Апликација. 40 L Материјал : Полипропилен тежина : приближно. 1,3 kgstacking преклопување кутија за професионално складирање за комерцијални потреби Екстремно цврста канта може да се преклопи рамни робусни шарки за етикети Ергономски рачки, вклучени во испорака 1 x носач кутија Декоративни артикли прикажани во фотографии на производи, не се вклучени.

Избор на клиент

Dasbecan Заден Поглед Резервна Камера Компатибилен Со Форд Бегство 2014- Заменува EJ5Z-19G490-А Новак
Dasbecan Заден Поглед Резервна Камера Компатибилен Со Форд Бегство 2014- Заменува EJ5Z-19G490-А

Компатибилен Со : Форд Бегство 2014 2015 2016 ОЕМ : EJ5 Z19 G490 |EJ5 Z19 G490 A|GJ5 T19 G490 AD|GJ5 T19 G490AB Опис на производот : Изр

DEN 3.33
3дроза Светски Шампион Во Шах Број Осум Тал-Чаши Новак
3дроза Светски Шампион Во Шах Број Осум Тал-Чаши

Бела керамичка 11оз кригла со жолта внатрешност и рачка Слика отпечатена од двете страни Висок сјај завр

DEN 0.67
Телефон Случај Мека Школка Лулуми Телефон Случај За Oppo Realme GT/Gt нео/Q3 Pro 5G/X7 Max/GT Neo Flash, Леќа Пакет Едноставност Новак
Палмит риболов худи за мажи со долг ракав за заштита од сонце UV UPF 50+ кошули… Новак
Палмит риболов худи за мажи со долг ракав за заштита од сонце UV UPF 50+ кошули…

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање за предметот 90% полиестер, 10% спандекс Увезени...

DEN 2.33
Издржлива биро со контурирана раб со пена против лизгање на леб W650xd520mm сив Ref 7103/10 Новак
Издржлива биро со контурирана раб со пена против лизгање на леб W650xd520mm сив Ref 7103/10

Издржлив Биро Подлога 520x650 Сиво Издржлив Биро Подлога 520x650 Сиво Робусна биро со контурирани рабови...

DEN 883.20
ВИДИЈА 5895373 Лице Мелници М1200 Серија Вметнете 15,88 Мм Големина, 8,5930 Мм Најсовремена, Алкртин Карбид .S. HD Шестоаголник Новак
Венито Универзален кожен крст Телефонски куќиште на Crossbody Iphone, држач Новак
Венито Универзален кожен крст Телефонски куќиште на Crossbody Iphone, држач

Без рачно користење Оваа стилска торба за кожни крстови со понуда на удобност на употреба без рака за па

DEN 1.33