1976-77 Кошарка на Топс во близина на комплетен сет VG+

1976-77 Кошарка на Топс во близина на комплетен сет VG+

DEN 11040.00

Новак

Достапно за нарачка

Ова е бејзбол картичка на Топс од 1976 година. Ние сме #1 продавач на гроздобер картички преку Интернет, картичките на Дин има над 1,5 милиони спортски картички во инвентар. Едно наплата за испорака - без оглед колку картички - и повеќето нарачки испраќаат ист ден!. Ова е бејзбол картичка на Топс од 1976 година. Ние сме #1 продавач на гроздобер картички преку Интернет, картичките на Дин има над 1,5 милиони спортски картички во инвентар. Едно наплата за испорака - без оглед колку картички - и повеќето нарачки испраќаат ист ден!. 1976-77 Кошарка на Топс во близина на комплетен сет (бејзбол картичка) VG+. Набавени одделно, картичките во овој сет имаат раскошна вредност од 789,31 $. Овој близу комплетен сет содржи 84 картички од можните 144 картички. Ова не е комплетен сет. Картите рангирани според Вредноста : 1976 Топпс #100 Карем Абдул -abабар : 3 - VG 1976 Топпс #126 Карем Абдул -Јабар : 4 - VG/EX 1976 Топс #143 Лојд бесплатно : ПСА 4 - ВГ/Екс 1976 Топпс #64 Волт Фразиер : 5 - екс 1976 Топпс #130 Пит Маравич : 4 - VG/EX 1976 Топс #57 Бил Волтон : 3,5 - VG+ 1976 Топпс #68 Georgeорџ Гервин : 2 - Добар 1976 Топпс #131 Дејв Коуенс : 4 - ВГ/екс 1976 Topps #20 Nate Archibald : 4 - VG/EX 1976 Topps #69 Gus Williams : 4,5 - VG/EX+ 1976 Topps #13 Били Келер : 4 - VG/EX 1976 Topps #48 Проверка на списокот : 2,5 - GD+ Поставен дефект по одделение : број на картички во сет 84 просечна оценка - пондерирана според вредност 3,55 - VG+ Просечна оценка - Неиздржана 3,03 - VG одделение за дефект 5 - EX 5 4,5 - VG/EX+ 3 4 - VG/EX 19 PSA 4 - VG/EX 1 3,5 - VG+ 7 3 - VG 15 2.5 - GD+ 2 2 - Добри 28 1.5 - Фер 3 1 - лоша 1 цена ако се купат одделно 789,31 $ картичките на Деканот нудат 100% гаранција за задоволство од пари за сите набавки. Само контактирајте не во рок од десет дена од датумот на купување и ние ќе ви ги вратиме парите или, кога е можно, ќе ги замениме картичките. SN : BTeam #5723970.

Избор на клиент

блинки 2 Пакети Ја Осветлуваат Сината Светлина Сабја Новак
блинки 2 Пакети Ја Осветлуваат Сината Светлина Сабја

КАРАКТЕРИСТИКИ : 22 Брилијантни Сини Led Диоди во 28 Инчи Мечеви се совпаѓаат со сребрена и црна рачка...

DEN 1377.60
Лесни Мачки И Мачки Шепи Печатење Руно Топло Меко Пријатно Фрла Ќебе Новак
Лесни Мачки И Мачки Шепи Печатење Руно Топло Меко Пријатно Фрла Ќебе

Материјал : микрофибер полиестерска ткаенина, мека и топла Големина : ова ќебе е достапно во две големин�

DEN 1.33