Кервин 19мм прекинувач за копче за притискање на копчето, 12V водоотпорен 1NO1NC единечна точка со LED светло за копче за копче за приклучок со приклучок за приклучок за ж?

Кервин 19мм прекинувач за копче за притискање на копчето, 12V водоотпорен 1NO1NC единечна точка со LED светло за копче за копче

DEN 159.84

Новак

Достапно за нарачка

Спецификација на производот : Прекинувач за копче за притискање, тип на светлина : единечна точка; Напон : 12 V-24 V; Дијаметар за монтирање на дупката : 19мм. Упатства за употреба : Притиснете за да се напојува, а потоа притиснете за да се исклучите. Има повеќе од еден вид жици, режимот на осветлување се одредува со вашите различни методи за жици. Материјал со висок квалитет : Никел позлатена површина од месинг, убава боја, сребрени позлатени иглички, добра спроводливост, водоотпорен дизајн IP67, може да се користи во влажна и правлива околина. Широк спектар на употреба : прекинувачи за бродови, модификации на автомобили, инженерски инструменти, прекинувачи за контрола на пристап, копчиња за домашни апарати, итн. По гаранција за продажба : 3 години гаранција, Кервин е посветена на обезбедување на услуга од прва класа и целосно задоволство на клиентите. Спецификација на производот : Прекинувач за копче за притискање, тип на светлина : единечна точка; Напон : 12 V-24 V; Дијаметар за монтирање на дупката : 19мм. Упатства за употреба : Притиснете за да се напојува, а потоа притиснете за да се исклучите. Има повеќе од еден вид жици, режимот на осветлување се одредува со вашите различни методи за жици. Материјал со висок квалитет : Никел позлатена површина од месинг, убава боја, сребрени позлатени иглички, добра спроводливост, водоотпорен дизајн IP67, може да се користи во влажна и правлива околина. Широк спектар на употреба : прекинувачи за бродови, модификации на автомобили, инженерски инструменти, прекинувачи за контрола на пристап, копчиња за домашни апарати, итн. По гаранција за продажба : 3 години гаранција, Кервин е посветена на обезбедување на услуга од прва класа и целосно задоволство на клиентите. Големина на дупката за монтирање : 3/4 "19мм. Напон : 12 V-24 V. Структура : 1 NO 1 NC. Куќиште Материјал : Не'рѓосувачки челик. Оценета струја : 5а. Боја на ламбата : црвена, жолта, сина, зелена, бела.

Latching push button switch, light type: single point; voltage

Избор на клиент

Мудар Був Тај Бини бебе од 1998 година?пензиониран, G14E6GE4R-GE 4-TEW6W267725 Новак
Мудар Був Тај Бини бебе од 1998 година?пензиониран, G14E6GE4R-GE 4-TEW6W267725

од_ снабдувач_rgreatdeals16 слободно контактирајте не решете го вашиот проблем, ве молиме прикачете информаци

DEN 1.00
Гејтс СС 2012 1.3/8 Конусна Брава Од Нерѓосувачки Челик, 1-3/8 Создаден, 1.2 Должина, 2.0 Макс Создаден Новак
Гејтс СС 2012 1.3/8 Конусна Брава Од Нерѓосувачки Челик, 1-3/8 Создаден, 1.2 Должина, 2.0 Макс Создаден

За употреба со снопови За Заклучување, запчаници и макари (не се вклучени) Нерѓосувачки челик за цврстин

DEN 526.40