Narfire Детска камера HD Mini Cartoon Shooting Toys може да фотографира симпатичен подарок за дигитална камера со 16G меморија

Narfire Детска камера HD Mini Cartoon Shooting Toys може да фотографира симпатичен подарок за дигитална камера со 16G меморија

DEN 2.00

Новак

Достапно за нарачка

Детските дигитални фотоапарати се изработени од еколошки материјали, кои се издржливи и издржливи. Тој е многу симпатичен, мал по големина, светлина во тежина, отпорна на есен, лесен за носење и работа и погоден за деца. Детската дигитална камера е опремена со камера со висока дефиниција, видео-резолуцијата е целосна HD 1920 * 1080, а резолуцијата на фотографијата е 3264 * 2448. може јасно да го снима секој среќен момент. Моќни функции : Фото снимање, снимање на видео, репродукција, селфи, поставување датум, рамка за фотографии со цртани филмови, снимање на време, итн. Нека децата да бидат изложени на фотографија уште од рана возраст, да развијат свои хоби и да ги направат среќни. Батерија : Батерија со голем капацитет 600m Ah Полнење на литиум батерија, треба да се наполни само 2 часа, можете да снимате 3-4 часа. Затоа, вашето дете не треба да се грижи за истекување на напојувањето на батеријата. Камерата на ова дете поддржува мемориски картички, а големината е само 70x20x50mm, што е многу лесен за носење, а пакетот е опремен со траен читач на ленти и картички. Детските фотоапарати се совршени подароци за роденден/одмор/одмор за деца. Детските дигитални фотоапарати се изработени од еколошки материјали, кои се издржливи и издржливи. Тој е многу симпатичен, мал по големина, светлина во тежина, отпорна на есен, лесен за носење и работа и погоден за деца. Детската дигитална камера е опремена со камера со висока дефиниција, видео-резолуцијата е целосна HD 1920 * 1080, а резолуцијата на фотографијата е 3264 * 2448. може јасно да го снима секој среќен момент. Моќни функции : Фото снимање, снимање на видео, репродукција, селфи, поставување датум, рамка за фотографии со цртани филмови, снимање на време, итн. Нека децата да бидат изложени на фотографија уште од рана возраст, да развијат свои хоби и да ги направат среќни. Батерија : Батерија со голем капацитет 600m Ah Полнење на литиум батерија, треба да се наполни само 2 часа, можете да снимате 3-4 часа. Затоа, вашето дете не треба да се грижи за истекување на напојувањето на батеријата. Камерата на ова дете поддржува мемориски картички, а големината е само 70x20x50mm, што е многу лесен за носење, а пакетот е опремен со траен читач на ленти и картички. Детските фотоапарати се совршени подароци за роденден/одмор/одмор за деца.

Избор на клиент

Јенсен MPR420 7 Лик ЛЦД Двоен Дин Стерео приемник | Притиснете да разговараме асистент | Bluetooth Hands Free Calling & Metra Новак
24 парчиња партии на парчиња нинџи вклучуваат 12 нараквици со шлаканица во воин Новак
24 парчиња партии на парчиња нинџи вклучуваат 12 нараквици со шлаканица во воин

Пакетот вклучува : ќе добиете 12 интерактивни нараквици со шлаканица во 2 стилови, и 12 играчки за летање в�

DEN 0.33
Шлемот за капење Evoshield XVT ™ со мекобол маска - мат и сјајни завршувања Новак
Шлемот за капење Evoshield XVT ™ со мекобол маска - мат и сјајни завршувања

Шлемот за капење со сјај на Evo Shield XVT со маска црна, мала / средна Подлога со двојна густина : елегантна ко�

DEN 0.67
Racor-PBH-1R, Складирање Велосипед, Гаража Макара Лифт Новак
Racor-PBH-1R, Складирање Велосипед, Гаража Макара Лифт

Инсталирањето трае само неколку минути, а со својот генијален систем на макара, подигнувањето и спуштањ

DEN 0.67
ygqzm прстен за салфетка шарена sвона салфетка метална салфетка прстен хотелска маса поставка Новак
ygqzm прстен за салфетка шарена sвона салфетка метална салфетка прстен хотелска маса поставка

Процес на обложување на обликување на линија, едноставен дизајн не е лесен за губење на бојата Лесно е д�

DEN 3279.36
ЛИЧНА КАРТА од Нерѓосувачки Челик Или Кутија За Цигари, Корали Риби Од балони, Кутија За Кутии За Пари Новак
ЛИЧНА КАРТА од Нерѓосувачки Челик Или Кутија За Цигари, Корали Риби Од балони, Кутија За Кутии За Пари

1.It тоа е добро за 1214 цигари или 100 цигари 2.Вкупна големина : 4 " 2.3" 0.8 "(инч) / 10.25.81.8 см; 3.Сребренобела површи�

DEN 2.00