Travel USB Plus Меѓународен адаптер за напојување компатибилен со Samsung N9000 за светска моќ за 3 уреди USB TypeC, USB-A за патување помеѓу САД/ЕУ/АУС/НЗ/Велика Британија/ЦН

Travel USB Plus Меѓународен адаптер за напојување компатибилен со Samsung N9000 за светска моќ за 3 уреди USB TypeC, USB-A за

DEN 209.60

Новак

Достапно за нарачка

Ова автоматски го прилагодува излезот за протокот на моќност на секоја земја. ? Нов меѓународен UL одобрена највисока безбедност надградена двојна USB-A Plus USB-C плус нормални пристаништа за адаптер за напојување со широко 220/110 волти. Забелешка, не конвертор, не ја конвертира моќта, адаптерот за наизменична струја мора да биде 110-220 V CMPATILED. ⚡ 【Најдобар адаптер за патувања низ целиот свет】 : Конкретно сертифициран компатибилен со Samsung N9000 за да можете да го користите нашиот универзален адаптер за моќност во 150+ земји, се вклопува во САД, Велика Британија, ЕУ, кинески места и многу други (види слики). Сето ова во еден адаптер за патувања доаѓа во едно парче за разлика од другите што лесно се кршат.⚡ 【Најдобар адаптер за патувања низ целиот свет】 : Конкретно сертифициран компатибилен со Samsung N9000 за да можете да го користите нашиот универзален адаптер за моќност во 150+ земји, се вклопува во САД, Велика Британија, ЕУ, кинески места и многу други (види слики). Потврдете дека вашиот полнач работи со поддршка до 220 волти, вашиот адаптер за да се потврди. ⚡ 【Адаптибилен најмногу насекаде】 : Мулти прилагодлив двоен/двоен USB -порта центар со 100 V до 240 V затоа што иако моќта треба да биде од 110 V до 220 V, тоа често не е. Опфаќа 90% од светот. USB пристаништата се нормални каде било, не е потребен конвестион или адаптер. USB пристаништата се нормални каде било, не е потребен конвестион или адаптер. И двајцата за да можете да го користите ова во САД, или каде било во 190 земји кои ги поддржуваат игличките за полнење само со еден уред.4 A USB-A и USB Type-C за да се направи патување со овој сигурен и лесен за употреба ● UL и CE меѓународно сертифицирани да работат во повеќе земји и стандарди од сите поддржани напони! ● Компактен додека сте лесни и тешки, моќни сите во исто време ● Конструкција со единечен дел од делови ви овозможува да се претвори компатибилен со вашиот USB кабел за напојување компатибилен со вашиот уред/телефон/таблет/компјутер директно со нашиот универзален адаптер и да работите веднаш ● Тоа е Екстремно сигурен, и според мое мислење живот заштеда на живот за која било електроника додека патувате или дома ● Користете го нашиот универзален адаптер за моќ во 150+ земји, се вклопува во местата на ЕУ во ЕУ во Велика Британија во Велика Британија. ⚡ 【Заклучување на пинот за безбеден приклучок】 : Не мразиш кога ќе ги притиснете игличките тоне назад во адаптерот за патувања кога ќе го притиснете во излезот? Овој универзален адаптер за патувања ги заклучува и ги отклучува игличките безбедно во неговите фиксни позиции. ⚡ 【USB конвертор】 : Ова ја претвора моќта во вашите USB порти. Сето ова во еден адаптер за патувања доаѓа во едно парче за разлика од другите за кои се потребни повеќе различни парчиња кои честопати лесно се пробиваат : ✅ ● Единствениот градежен дел од солидни делови ви овозможува да го претворите уредот/телефонот во компактен паричник веднаш со дополнителен ремен за побезбедно држење и безбедност! ● Делата ќе бидат сите типови продажни места во САД, Европа, Австралија, Азија, Кина и Велика Британија. ⚡ 【Полнење 3+ артикли】 : Единствениот адаптер за патување што ќе ви треба затоа што можете да додадете која било ставка што ќе одговара, дури и да користите ленти за напојување (не е вклучено) за напојување до или повеќе од 3 дополнителни уреди да поседуваат USB кабел, USB Тип-Ц, испорака на електрична енергија, ПД или нормална САД/Европа/Австралија/Нов Зеланд/Обединетото Кралство, плус 190 повеќе земји (USB кабли не се вклучени). И двајцата за да можете да го користите ова во САД, или каде било во 190 земји кои ги поддржуваат игличките за полнење само со еден уред. Забелешка, не конвертор, не ја конвертира моќта, адаптерот за наизменична струја мора да биде 110-220 V CMPATILED.

Избор на клиент

CRL метална рамка монтирана придушувач на вратата Новак
CRL метална рамка монтирана придушувач на вратата

100 по торба Овој CRL метална рамка монтирана приморска врата е сива гума, и се монтира во дупка со дијамета

DEN 111.84
3дроуз Текст Велејќи Јас Сум Актерка Која Е Вашата Суперсила - 22оз Штајн Кригла Новак
3дроуз Текст Велејќи Јас Сум Актерка Која Е Вашата Суперсила - 22оз Штајн Кригла

Изработени од бела керамика со завршна обработка со висок сјај Слика отпечатена од двете страни Висина

DEN 2.33
ЗААХ 0-400В Стапало Моментален Контролен Прекинувач Електрична Енергија ПЕДАЛ СПД Греј Новак
ЗААХ 0-400В Стапало Моментален Контролен Прекинувач Електрична Енергија ПЕДАЛ СПД Греј

Микро Прекинувачи Микро Прекинувачиматеријал : Пластична Боја : Сива Количина : 1 компјутер 3 Терминали :

DEN 596.16
Антички египетски сет на канопски тегли изработени од полистон, 2725616416646 Новак
Антички египетски сет на канопски тегли изработени од полистон, 2725616416646

Бренд : Друго Категорија на домови : Статуи и модели Дали се потребни батерии за напојување на производо�

DEN 1.33
Хитачи 372571 Поддршка Прачка C10FSHC Новак Попуст
Хитачи 372571 Поддршка Прачка C10FSHC

Алатките За Напојување хитачи се преименувани Во Метабо хпт Исто е и со големи алатки, само со ново име П

DEN 101.28
5KCP39PGP932S-OEM Надградена Замена За Trane Вентилатор Мотор мотор 3/4 кс 115v Новак
5KCP39PGP932S-OEM Надградена Замена За Trane Вентилатор Мотор мотор 3/4 кс 115v

Ова Е Сосема Нов МОТОРЕН Мотор ОЕМ Вентилатор 3 / 4 кс 115в Врвен Квалитет Оем Замена Дел! Ова Е Сосема Нов М�

DEN 6831.84
Нерѓосувачки Челик Стап за Јадење &засилувач; Лажица Сет-Женшен Новак
Нерѓосувачки Челик Стап за Јадење &засилувач; Лажица Сет-Женшен

Измерете 8,5" Долго Нерѓосувачки Челик Лажица И Стапчиња За Јадење Во Собата Произведено Во Кореја Измер�

DEN 0.33