2 пакувања комплети за сликање со дијаманти за возрасни, морска желка DIY 5D дијамантска сликарство вежба тркалезна кристална ринстоун дијамантска уметност комплети

2 пакувања комплети за сликање со дијаманти за возрасни, морска желка DIY 5D дијамантска сликарство вежба тркалезна кристална

DEN 3.00

Новак

Достапно за нарачка

(1) 【Сликарство со дијаманти】 : Користете го специјалниот тркалезен кристален дијамант и дизајнираната шема за да направите разумна комбинација за да ги реализирате сјајните и живописни рачно изработени занаети. (2) [Додадете забава во животот] DIY Gem Painting може да ја подобри практичната способност, да го намали стресот, да ги ослободи емоциите, да доживее чувство на достигнување, подобрување на самодовербата, култивирање на трпеливост и е погодно за возрасни, стари лица и деца. (3) [HD Canvas] : униформата текстура на самата HD печатена платно има леплива позадина, а заштитниот филм ја одржува сликата леплива, водоотпорна, јасна и читлива. (4) 【Подароци и декор】 5d Diamond Paintingis Совршен за украсување на вашата дневна соба, спална соба, канцеларија, ресторан, бар или каде и да сакате да одговарате на различен стил на декорација. И тоа е совршен подарок за роденден и фестивали. (5) 【Услуга за продажба】 : Ве молиме контактирајте со нас ако имате какви било прашања по приемот на сликарството за сликање, ние ќе одговориме на вашата порака и ќе го решиме проблемот во рок од 24 часа, ве молиме не грижете се, бидете сигурни дека ќе ги купите. Дијамант. Дијамант. 5 D DIY Diamond Painting е новиот популарен производ, е полесен и поубав од вкрстениот бод. Запознајте го вашето омилено хоби, оставете го вашиот ум да талка и почувствувајте го стресот само да се стопи додека сликате со дијаманти. 5 D DIY дијамантски сликарство за возрасни го прават вашето слободно време интересно и значајно. Техники : DIY 5 D пакет за сликање на дијаманти вклучува : ✔1*Сликарско платно со висока дефиниција ✔ Колорски тркалезни дијаманти ✔1*Точка дијамантска пенкало ✔1*Дијамантска фиока DIY Чекори : 1. Поради до табелата под платното за да го пронајдете соодветниот дијамант. 2.Прајно соодветна количина на дијамантски дијамантски дијамантски дијаманти со дијаманти е новиот популарен производ, е полесен и поубав од вкрстениот бод. Запознајте го вашето омилено хоби, оставете го вашиот ум да талка и почувствувајте го стресот само да се стопи додека сликате со дијаманти. 5 D DIY дијамантски сликарство за возрасни го прават вашето слободно време интересно и значајно. Техники : DIY 5 D пакет за сликање на дијаманти вклучува : ✔1*Сликарско платно со висока дефиниција ✔ Колорски тркалезни дијаманти ✔1*Точка дијамантска пенкало ✔1*Дијамантска фиока DIY Чекори : 1. Поради до табелата под платното за да го пронајдете соодветниот дијамант. 2.Прајте соодветна количина на дијамантско лепило на пенкалото. 3.Сикнете го соодветниот дијамант. 4. Ставете го дијамантот на соодветното платно. 5. По завршувањето, користете книга или рака за да ги притиснете дијамантите за да се осигурате дека е повеќе витко. Ве молиме внимание : Забележете дека целосното сликарство со дијаманти не ја вклучува рамката. Тоа е само валано платно. Ве молиме, не ставајте ги дијамантите во место каде децата можат лесно да пристапат, за да избегнат да бидат проголтани од нив, доколку ги има, ве молиме договорете Medi.

Избор на клиент

USB WiFi адаптер, адаптер 1800Mbps WiFi 6 за десктоп компјутер, 5G/2.4G двоен опсег WiFi Dongle, безжичен погон на Linccras Новак
USB WiFi адаптер, адаптер 1800Mbps WiFi 6 за десктоп компјутер, 5G/2.4G двоен опсег WiFi Dongle, безжичен погон на Linccras

⚡ 【【1800mbps USB Wi Fi адаптер : : linccras USB Wi Fi адаптер за десктоп компјутер е дизајниран со најновата технолог�

DEN 415.84
Сојузнички месинг престиж Регал колекција 16 инчи стаклена полица за хартија за хартија, мат црна боја Новак
Сојузнички месинг престиж Регал колекција 16 инчи стаклена полица за хартија за хартија, мат црна боја

Направено со 3 / 8во дебело калено стакло за безбедност и јачина Направени од најдобрите цврсти месинг ма

DEN 3.00
Нов LON0167 10 PCS 6x6x4.5mm 4 пинови натопете PCB Моментарна тактилна тактична тактика на копчето за тактики (10 Stücke 6x6x4,5mm Новак
Ruilogod Heart Print Haper Photo Album W Angle Stick W Metal Clip White (ID: F5C 5BE 63F 734 7B5 Новак
Ruilogod Heart Print Haper Photo Album W Angle Stick W Metal Clip White (ID: F5C 5BE 63F 734 7B5

Име на производот : албум со фотографии; Материјал : ПВЦ Големина на фото албумот : 27 x 19,5 x 1,5см / 10,6 "x 7,7" x 0,

DEN 372.00
Целосна свила благ анти-сјај за заштита на екранот, компатибилен со HP монитор 24 M24 459J3E9 [Пакет од 2] Новак
Целосна свила благ анти-сјај за заштита на екранот, компатибилен со HP монитор 24 M24 459J3E9 [Пакет од 2]

Ултратенок и свилен екран за заштита на екранот дизајниран специјално за HP мониторот 24 M24 459 J3 E9 Благата �

DEN 1328.00
Dlltec Qinlu-CNC рутер битови 1/2 Shank алатка за обликување на рутерот за обликување, јачина и употреба на долг живот Новак
Цвеќиња со бран, повторете ја јапонската огледало преносна преклопена рака шминка со двојни странични очила Новак
EAI заптивка на маслото 50мм x 60мм x 7mm TC двојна усна w/пролет. Метална кутија w/нитрилна гума обвивка Новак
EAI заптивка на маслото 50мм x 60мм x 7mm TC двојна усна w/пролет. Метална кутија w/нитрилна гума обвивка

Уживајте во мазна перформанси на машината со помалку протекувања и дефекти во компонентите на машината

DEN 1.67
Keeley Fuzz Bender, бело Новак
Keeley Fuzz Bender, бело

Пет копче Хибриден Фуз со јапонски германски транзистор Ginormoниво и Fuzz Controls Може да се движите со нозете �

DEN 0.67
Овации хибриден ноќен сплит Новак
Овации хибриден ноќен сплит

Направени во САД и увезени Клинички докажано дека ја намалуваат непријатноста поврзана со плантарниот

DEN 783.36