Класична зелена лента со кружни пилули -3 Организатор на лекови за пилули, преносен случај за пилули за патувања за џеб или чанта

Класична зелена лента со кружни пилули -3 Организатор на лекови за пилули, преносен случај за пилули за патувања за џеб или

DEN 304.00

Новак

Достапно за нарачка

Класичен случај со печатена пилула со зелена лента доаѓа со внатрешен делител на 3 оддели за да ги одржувате вашите лекови, витамини и додатоци организирани. Тркалезна кутија за пилули изработена од висококвалитетна метална конструкција со сигурен затворач на пролетната брава, со притискање на копчето се отвора капакот за да се открие вашата пилула или предмети. Тркалезна медицинска пилула кутија мала и лесна доволно за да се вклопи во џебовите од вашата кошула и џебовите од торбата. Идеална за лекови, копчиња, мониста, што било мало што лесно може да се изгуби. Вашето задоволство е нашата крајна цел, вашето задоволство е сè благодарност што ни треба. Вашето задоволство е наша најголема удобност!. Вашето задоволство е нашата крајна цел, што и да не ви се допаѓа откако ќе го добиете кутијата со пилули, ве молиме контактирајте не за враќање и наплата. Класичен случај со печатена пилула со зелена лента доаѓа со внатрешен делител на 3 оддели за да ги одржувате вашите лекови, витамини и додатоци организирани. Тркалезна кутија за пилули изработена од висококвалитетна метална конструкција со сигурен затворач на пролетната брава, со притискање на копчето се отвора капакот за да се открие вашата пилула или предмети. Тркалезна медицинска пилула кутија мала и лесна доволно за да се вклопи во џебовите од вашата кошула и џебовите од торбата. Идеална за лекови, копчиња, мониста, што било мало што лесно може да се изгуби. Вашето задоволство е нашата крајна цел, вашето задоволство е сè благодарност што ни треба. Вашето задоволство е наша најголема удобност!. Вашето задоволство е нашата крајна цел, што и да не ви се допаѓа откако ќе го добиете кутијата со пилули, ве молиме контактирајте не за враќање и наплата. Боја : Класична зелена шарена шема пилула кутии со кутии : 2x2x0.7 инчи.Материјал : Метално железо одбрана Комплетот : Кутијата со пилули е стилско, практично решение кое носи апчиња на патот. Постојат три одделни оддели. Организатор на Медицина : Надворешноста е метал е метал За издржливост, пластиката за внатрешни работи за складирање на пилули. Потсетувајќи се на фориумот. Капакот е отворен за да открие најслаткото бонбони во животот!.

Избор на клиент

Останете смирени или ќе го користам мојот бербер глас. Бербер свеќа, специјални бербер подароци, за мажи жени Новак
Ppj AC/Dc Адаптер Замена За Модел MANGO100 - 19B MANGO10019B Манго 100-19b Inogen Каталог BA-301 BA301 1400-1040 14DD-1040 Новак
Ppj AC/Dc Адаптер Замена За Модел MANGO100 - 19B MANGO10019B Манго 100-19b Inogen Каталог BA-301 BA301 1400-1040 14DD-1040

Влез : AC 100 V240 V 5060 Hz Производите НА PPJ се сертифицирани ce / FCC / Ro HS, тестирани од производителот за да одго

DEN 526.24
Geltdn ретро златна емајл креативна метална фото рамка за подароци за замав поставува декорација на подароци Новак
запман. 40оз Генерал-1 Авантура Гаснење Тамблер со рачка Новак
запман. 40оз Генерал-1 Авантура Гаснење Тамблер со рачка

Двојна ѕидна вакуумска изолација Безбедна машина за миење садови Компатибилен со сите стандардни држа�

DEN 1.67
Анканг 22мм Замена На Рачниот Зглоб Бенд За Huawei Гледајте GT 2 42/46мм Паметен часовник Ремен За Samsung Galaxy Watch 3 45мм Новак
Најдобар ТРЕНЕР За СИЛА Некогаш Кафе Лажица Чаша Подароци За Пријател-Лажица Врежан Нерѓосувачки Челик | Сет од 2 Новак
J-Tech Дигитални 4k60hz HDMI Аудио Екстрактор СО Лак Пакет со 3ft Toslink Дигитални Оптички АУДИО SPDIF Кабел Новак
J-Tech Дигитални 4k60hz HDMI Аудио Екстрактор СО Лак Пакет со 3ft Toslink Дигитални Оптички АУДИО SPDIF Кабел

???? ??? JTech Дигитални 4 K60 Hz HDMI 2.0 Аудио Екстрактор HDMIArc Конвертор SPDIF + 3.5 MM Излез 18 Gbps, HDCP 2.2, 1080 P@120hz, 1080p@144hz, Ком

DEN 0.67
Монтирајте-Тоа! Тв СО ЦЕЛОСНО Движење Монтирање На Таванот | Прилагодлива Висинска Заграда за ТЕЛЕВИЗОР со Рамен Екран | Се Новак Попуст