2023 Нова Обединета Мобилност Херкулес Лајт Електрични Инвалидски Колички-Сила Де Руедас Електрика пара Адултос

2023 Нова Обединета Мобилност Херкулес Лајт Електрични Инвалидски Колички-Сила Де Руедас Електрика пара Адултос

DEN 9088.00

Новак

Достапно за нарачка

€ ПРИФАТЛИВА ИНВАЛИДСКА КОЛИЧКА Како Обединета Мобилност, ние сме Среќни да Ви Донесе Најприфатлива Инвалидски Колички Таму За Добивање На Вашата Мобилност Назад. Ако Најдете Поевтина Цена, Само Кажете Ни И ние ќе ја Победиме Таа Цена. ● ПРИЈАТЕЛСКИ за ПАТУВАЊЕ Целиот Терен Херкулес Лајт Никогаш не Ве Откажува На Трева, Лента За Забавување, Чакал, Тула, Каллив, Трнлив Пат или Снег. Можете Да Ја Преземете Вашата Преклопна Херкулес Лајт На Авиони, Бродови за Крстарење, Возови и Автомобили. И Повеќе; Херкулес Лајт Ви Дава Удобно И Безбедно Возење со Вграден Безбедносен Појас и Анти-Кипери. ● ТЕШКИ и преклопливи краеви Со само 75 килограми Оваа Тешка Инвалидска Количка Дава Најстабилно и Издржливо Искуство. Исто така, се Преклопува За само неколку Секунди и се Вклопува Во Повеќето Стебла. ● ЛЕСЕН за РАКУВАЊЕ Опремен со 2 x 250 W Мотори и 12ah Li-Јонска Батерија, Херкулес Лајт Набори и Opretares Со Голема Леснотија. Водоотпорниот Интелигентен Џојстик Од 360 Степени Обезбедува Лесна Контрола. Можете Да Го инсталирате Џојстикот од Двете Страни на Вашиот Херкулес лајт. Тешкиот Херкулес Лајт има Капацитет за Тежина од 365 килограми. ● ДОЛГ ДОСТРЕЛ - ПОДОЛГ ОПСЕГ Вашиот Херкулес Лајт Доаѓа со Опсег од 13 Милји 12ах Ли-Јонска Батерија, Но Лесно Можете Да Добиете Втора Батерија од Вашиот Дилер и Да Го Удвоите Опсегот. Само Прашајте Го Вашиот Дилер За Повеќе Информации. Quonderul ГАРАНЦИЈА КАКО АМЕРИКАНСКА Компанија Со Седиште Во Калифирнија, Даваме Златна Стандардна 24x7 Поддршка на Клиентите за сите Наши Клиенти. Ќе Добиете 30 Дена Без Прашања Поставени Прозорец За Враќање, како и 1 Година Гаранција За Делови и Работна Сила. Опис На производот # Ставка Бр : 6011 Литиум ● Одлични Детали € Стандард Опремен Со Сигурносен Појас И Анти-Кипер Q Опремен Со 1 Литиумска Батерија Која Може Да Помине 12 Милји Со Целосно Полнење Quo Со Втора Батерија Можете Да Ја Удвоите Километражата} Оваа Инвалидска Количка Никогаш Нема Да Ве Пропадне На Трева, Рампа, Тула, Калливи, Снег, Нерамни Патишта.за Да Ротирате 360° На Радиус Од 33 Инчи, Сега Со Непобедлива Цена. Земете Ја Вашата Денес И Уживајте Во Бесплатната Мобилност Сега! Што Добивате 1 x Електрична Инвалидска Количка 1 x Контролен Џојстик 2 x Потпирач за Нозе 1 x Полнач 1 x Упатство За Употреба Димензии (Lx WXH) Кутија : 33" x 17" x 32" Се Одвиваше : 38" x 27" x 38" Преклопено : 28" x 16" x 28" Корисни Информации Висина На Седиштето : 20" Ширина На Седиштето : 17" Длабочина На Седиштето : 17" Висина На Одмор На Раката(Од Земја) : 28" Висина На Седиштето : 15" Ширина На Седиштето : 16" Цврсто Предно тркало : 8" Задно тркало На надувување : 16" Тежина На Инвалидска Количка : 75 Килограми тежина на батеријата : 5,5 килограми излез на Напон на батеријата : dc 24v капацитет на литиумска Батерија : 12ah време на полнење на батеријата : 6-8 Часа Максимална Брзина : 4 Милји На Час Опсег На Батерии : 13 Милји Капацитет На Тежина : 265 Фунти Тип На Мотор : 250w x 2 Влезен Напон На Моторот : Dc 24v систем За Сопирање : Интелигентен Електромагнетен Контролер За Прекин Тип : моќност на џојстик За сите Правци што Може Да Се Одвојува : ac 100-220v, 50-60hz излезна струја на напон : dc 24v, 2a Максимална Излезна Струја На Контролорот : 50a Максимална Излезна Струја На Полнач : 2a Способност За Качување : X 6° Радиус На Вртење : 33".

Избор на клиент

Ботрон Б7506-Б 1 Мегом Сина Единствена Подлога Новак
Ботрон Б7506-Б 1 Мегом Сина Единствена Подлога

18 " Проводна лента Единствен Подземје Удобна кука за истегнување и материјал за јамка за лесно прилагод�

DEN 242.72
1962 Рузвелт Диме АГ За Добри 90% Сребро 10С Сад Монета Колекционерски Новак
1962 Рузвелт Диме АГ За Добри 90% Сребро 10С Сад Монета Колекционерски

1962 10с Рузвелт Сребрена Пара АГ За Добра Состојба Содржи 90% Сребро Профил Монети И Колекционерски Предме�

DEN 1.67
Моландра Производи доби kestrel? - 20оз Нерѓосувачки Челик Бело Шише Со Вода Со Карабинер, Бело Новак
Моландра Производи доби kestrel? - 20оз Нерѓосувачки Челик Бело Шише Со Вода Со Карабинер, Бело

ШИШИЊАТА СО ВОДА СЕ ЛАДНИ! Ова е Шише Со Вода од Нерѓосувачки Челик 20оз со Карбинер Со својата убава маз�

DEN 440.00
Хершел Томпсон Ранец, Проверка На Слива Точка, Една Големина Новак
Хершел Томпсон Ранец, Проверка На Слива Точка, Една Големина

Потпис шарени ткаенина лагер Двојни џебови за шишиња со вода Прилагодливо затворање на кабелот Прицврс

DEN 1.33
Софија Лорен Бас Бекет Коа Потпиша Автограм На Холандската Трговска Картичка Од 1950 година Новак
Софија Лорен Бас Бекет Коа Потпиша Автограм На Холандската Трговска Картичка Од 1950 година

СЕРТИФИЦИРАН ОД #1 АВТЕНТИКАТОР НА ТРЕТИ ЛИЦА И ЕДЕН ОД НАЈПРОДАВАНИТЕ ПОТПИСИ НА ИНТЕРНЕТ ЗА СИТЕ ПРЕДМ

DEN 0.67
uxcell 460mm Долг 10mm Диа Флејта Поттикне Олово Завртка Дрво Дупчалка За Дупчалка Новак
uxcell 460mm Долг 10mm Диа Флејта Поттикне Олово Завртка Дрво Дупчалка За Дупчалка

Име На Производ : Дупчалка За Дрво; Карактеристики : Шестоаголна Танг Стебло, Спирална Флејта, Врв На Зав�

DEN 372.80
Национална 204-Ббар Топчесто Лежиште Новак Попуст
Национална 204-Ббар Топчесто Лежиште

Моторот АПС систем Систем за суспензија Погонско вратило Коленесто вратило Тркала ИЗГРАДЕН ДА ТРАЕ нап

DEN 152.64
Заах Осигурувач 10 парчиња Керамички Осигурувач 5мм х 20мм 5Х20 6х30 Т1А 3А 3,15 А 4а 5А 6А 6,3 А 8А 10А 15А 20А 30А 250в Автомобил Новак
игкзм Емајл Кристално Стакло Сад За Овошје Дневна Соба Дома Креативни Свадбени Орнаменти Новак
игкзм Емајл Кристално Стакло Сад За Овошје Дневна Соба Дома Креативни Свадбени Орнаменти

Друг вид на значење на магнолија цвеќиња е да го отплати долгот на благодарност Страчката е птица сакан�

DEN 1104.00
КСИОС 2022 Тоа Е Прекрасен Живот Божиќен Украс Ѕвонче На Лента Кутија Филм Сувенир На Жица Витраж Новак
КСИОС 2022 Тоа Е Прекрасен Живот Божиќен Украс Ѕвонче На Лента Кутија Филм Сувенир На Жица Витраж

Вештите Сребреници Ја Изработуваат Празничната Колекција Со Неспоредливо Внимание На Деталите И Благо

DEN 319.84