fancyfree Склопувачки Силиконски Контејнер За Бентон, Кутија За Ручек Отпорна на Истекување со 3 Прегради, Организатор За Безбедно Складирање Храна Без БПА

fancyfree Склопувачки Силиконски Контејнер За Бентон, Кутија За Ручек Отпорна на Истекување со 3 Прегради, Организатор За Безбедно

DEN 318.08

Новак

Достапно за нарачка

● Изработени од силиконски и пп материјал за храна кои се издржливи и се перат. Материјалите се безбедни и здрави, целосно без БПА. Кутијата за ручек е преклоплива и еднократно. Нетоксичен, невкусен, без мирис, нелеплив и лесен за чистење без здравствени ризици или проблеми со животната средина. Тоа е поделена кутија за ручек со 3 прегради. Една кутија е еднаква на 3-парче поставени кутии за ручек. Многу лесно одговара на апетитот на една личност. Индивидуалната соба добро ја одржува секоја храна без да се меша заедно. Споркс-лажица е заедно со кутијата за ручек на капакот, така што нема потреба да земате друга лажица или вилушки. ● Кутијата за ручек е преклоплива. Преклопената големина : 24,5 см(9,65 инчи) Х 17,5 см(6,89 инчи) Х 7 см(2,76 инчи). Големината на расплетување : 24,5 см(9,65 инчи) Х 17,5 см(6,89 инчи) Х4см(1,57 инчи). Тежи само 400ГР што е лесен кога е празен. Можете да го ставите во вашиот багаж, ранец кога имате некои активности на отворено. ● Нашата кутија за ручек се пере и многу лесно се чисти. Микробрановата печка и фрижидерот се достапни и безбедни. Силиконот може да издржи максималната температура е 200 qu, Но за безбедност, препорачаната употреба на температурата е 0-40 qu. ● Забелешка : кога ќе се загрее во микробранова печка, ве молиме проверете дали ќе го извадите капакот. Држете се подалеку од оган. Тоа е толку лесно да ги носите вашите контејнери со вас во движење. Совршен за патување, ранци и кампување! Преносливото решение за вашите потреби за складирање храна. Одлично за употреба како контејнери за ручек. 1.Направено со склопувачки силиконски сад и здрав капак отпорен на истекување на пп материјал. 2.Дизајниран за луѓето брзо и лесно да ги складираат своите видови овошје и храна. 3.Може да се преклопи до дебелина од 4 см кога не се користи, заштедувајќи простор за складирање или може да се користи како јадење, менувајќи ја формата. 4.Нетоксичен, невкусен, без мирис, нелеплив и лесен за чистење без здравствени ризици или проблеми со животната средина. 5.400 Гр е доволно лесен за носење насекаде, одговара за дома, канцеларија, училиште, кампување, пешачење, патувања, патувања, пикник.

Избор на клиент

DeWalt DT3314-QZ K60 Shanding Remt, 3,94 x 52,36 Новак
DeWalt DT3314-QZ K60 Shanding Remt, 3,94 x 52,36

Содржина : 3 парчиња Тешка крпа за поддршка Врската со смола обезбедува одлична адхезија на жито и отпор�

DEN 3.00
Kohler K-4468-0 Wellworth 1.6 GPF резервоар, бело Новак Попуст
Kohler K-4468-0 Wellworth 1.6 GPF резервоар, бело

Кохлер Wellworth Class Peath1,6 GPH резервоар за тоалети со рачка за лево патување, бела 109716 Ова е многу издржливо Ов

DEN 1736.80
CuxNoo VGA до HDMI адаптер за поврзување на традиционалниот лаптоп VGA интерфејс, компјутер со HDMI монитор или проектор, 1080p Новак Попуст
Adapter MultiPort адаптер Cadyce USB-C, повеќебоен, мулти-обоен Новак
Adapter MultiPort адаптер Cadyce USB-C, повеќебоен, мулти-обоен

Наполнете го вашиот Mac Book / Google New Chromebook Pixel и многу други Проширете го / огледало на приказот на вашиот Mac Bo

DEN 3.00
Visiaro Blue PVC обложена мека бакарна цевка, надворешна DIA 8mm, дебелина на wallидот 19 SWG, PVC облога од 2мм, пакет од 5 Новак
2001 Топпс 1 Ал Калин Детроит Тигерс НМ/МТ тигри Новак
2001 Топпс 1 Ал Калин Детроит Тигерс НМ/МТ тигри

Прикажаната слика е вистинското скенирање на картичката што ќе ја добиете Мора да има за кој било обожа�

DEN 160.00
Spanse Pink Disco Ball Car Acpory, Disco Ball Car Mirror Ornament, Disco Ball Cowboy Hat Car Acpory, Car Disco Ball, Disco Carm Новак
Spanse Pink Disco Ball Car Acpory, Disco Ball Car Mirror Ornament, Disco Ball Cowboy Hat Car Acpory, Car Disco Ball, Disco Carm

Тоа е најдобриот избор за додатоци што висат на огледало на автомобили.Додаток за автомобили со топка з�

DEN 1.00
Startech.com 6 ft. USB до паралелен адаптер за порта - IEEE -1284 - машки/машки - USB до Centronic Cable Новак
Startech.com 6 ft. USB до паралелен адаптер за порта - IEEE -1284 - машки/машки - USB до Centronic Cable

USB до паралелно : ICUSB1284 USB на паралелниот адаптер за печатач ви овозможува да поврзете паралелен печатач �

DEN 1.67
Држач за очила за сонце од пријател 2 пакет за очила за сонце за сонце за сонце, држач за клип кожни очила за очила со клип Новак Попуст
Комплет за цврсти материи што живеат во куќа Новак
Комплет за цврсти материи што живеат во куќа

5,99 Комплет за цврсти материи што живеат во куќа Овој динамичен хартиен пакет вклучува шест двострани тр

DEN 2.00