Флуоресцентни Светлосни Капаци За Канцеларија Во Училница-Шема На Цвет Од Цреша - Флуоресцентни Светлосни Капаци за Канцеларија во Училница-2ft x 4ft Тавански Флуорес

Флуоресцентни Светлосни Капаци За Канцеларија Во Училница-Шема На Цвет Од Цреша - Флуоресцентни Светлосни Капаци за Канцеларија

DEN 399.84

Новак

Достапно за нарачка

ФИТ СТАНДАРДНА ФЛУОРЕСЦЕНТНА ТАВАНСКА СВЕТЛИНА ОД 2Х4 СТАПКИ : вистинската големина на секоја флуоресцентна Светлина Опфаќа мерки, 22,38 "х 46,5"(ширина 3,87 СТАПКИ х долга 1,86 СТАПКИ). ЛЕСЕН за ИНСТАЛИРАЊЕ : Лежи на врвот на тековниот дифузер (не е замена за вашиот дифузер). ПОГОДЕН за СЕКОЈА ОКОЛИНА : училници За Наставници, училишни ходници, болници, канцеларии или дури и свој дом. Нашите флуоресцентни филтри за светлина се погодни за секоја околина - што ја прави секоја соба попријатно место за работа и престој. ЕЛИМИНИРАЈТЕ ГО СУРОВИОТ ОТСЈАЈ ШТО ПРЕДИЗВИКУВА НАПРЕГАЊЕ НА ОЧИТЕ и ГЛАВОБОЛКИ : светлосните нијанси на Цветот На Црешата штитат и го намалува суровиот сјај и треперење што предизвикува напрегање на очите и мигрена на вашата работна маса и кабина. Флексибилна СТРУКТУРА : капакот на панелот е изработен од лесен, еколошки и флексибилен материјал за самогаснување, кој е лесен за инсталирање и брзо се заменува. Погоден за сите средини. Но, овие панели не се наменети да ги заменат тврдите капаци на акрилниот дифузор. Вметнете Флуоресцентен Филм За Покривање На Светлината : нашите специјално дизајнирани лесни капаци филмовите се тркалаат, мала тежина, издржливи и лесни за инсталирање. Едноставно отстранете го филмот од пакувањето - филмот сам ќе се одвитка рамно. Откако ќе се одвитка, едноставно поставете го филмот на врвот на постојниот пластичен дифузер - НЕМА ПОТРЕБА од ЛЕПАК или ЛЕНТА. Вашата соба веднаш ќе се трансформира во нешто извонредно што ќе има длабок визуелен ефект. Совршен за Стоматолози, Простории За Медицински Преглед, Канцеларии, Училници и каде било на друго место каде што би сакале да го трансформирате тоа грубо флуоресцентно осветлување во нешто пријатно. ЗАБЕЛЕШКА : нашите флексибилни филмови за покривање на светлината не се акрилни и не се наменети да го заменат вашиот сегашен акрилен дифузер.

Избор на клиент

Зефотим женски празничен фустан за жени свадба гостин моден лесен долг ракав О врат миди фустани Новак
Зефотим женски празничен фустан за жени свадба гостин моден лесен долг ракав О врат миди фустани

Ова е дефинитивно задолжително во вашата гардероба Добра за есен и зима Добредојдовте во продавницата

DEN 3.33
Модел на мачки за телефон, очила, паричник, клучеви, монети од кожа за ноќна ноќна организатор Новак
Модел на мачки за телефон, очила, паричник, клучеви, монети од кожа за ноќна ноќна организатор

Практичен Организаторот на фиоката за кожа ја чува вашата опрема погодно додека ги одржува лесно доста

DEN 0.67
У-точки лажни трепки лепила за лепење на палети за екстензии на трепките, држач за лепак за палети Новак
У-точки лажни трепки лепила за лепење на палети за екстензии на трепките, држач за лепак за палети

Точка 1 : Подобрете ја ефикасноста на калемење, забрзајте го продолжувањето на трепките и користете со г�

DEN 0.33
Huimingda Машки панталони за компресија во должина на теле Новак
Huimingda Машки панталони за компресија во должина на теле

90% хлор, 10% полиестер Мажите со низок половината еластична слаба телесна должина на нозе, спортови за вла

DEN 601.60
Андре Досон Автограм Слатка Точка Класици 2005 Картичка - Бејзбол Плочи Автограм Картички Новак
Андре Досон Автограм Слатка Точка Класици 2005 Картичка - Бејзбол Плочи Автограм Картички

Ако е автограм, вклучува индивидуално нумериран, евидентен холограм Категорија; Бејзбол Плочи Автограм

DEN 0.67
Hillman 3707 Hex Cap Screw Fine Pitch Metricle M14-1.50x90mm Новак
Hillman 3707 Hex Cap Screw Fine Pitch Metricle M14-1.50x90mm

Завртките за хексадецимални капаци се стандардни хексадецимални завртки со мијалник под главата...

DEN 103.84
Wallидни куки за висечки куки за комунални услуги, бакнеж црвен кармин, куки за бања куќи куки лепила куки Новак
Wallидни куки за висечки куки за комунални услуги, бакнеж црвен кармин, куки за бања куќи куки лепила куки

Kookидни куки : Куки во затворен простор за висина, максималниот капацитет на оптоварување е 2 кг, лепило к�

DEN 1104.00
GemHub Природен Мукаит Јаспер, 28,45 КТ. Овална кабина масажа спа -енергија, кристали и лековити камења Новак
GemHub Природен Мукаит Јаспер, 28,45 КТ. Овална кабина масажа спа -енергија, кристали и лековити камења

【Тежина во карат】 24,8 ct 【Димензија】 28 x 21 x6 mm 【Боја】 жолто кафеава 【Главна употреба на скапоцен камен�

DEN 3.00
Божиќен венец, голем лак за лак 2021 Нов карид лак за елка затворена украси на отворено Новак
Божиќен венец, голем лак за лак 2021 Нов карид лак за елка затворена украси на отворено

Класичен Божиќен дизајн : Овие божиќни лакови се дизајнирани во едноставен и класичен божиќен стил, пол�

DEN 2.33
3drose знамето на черепот е уметничко дело што го направив од черепи и преклопувајќи знаме - крпи Новак
3drose знамето на черепот е уметничко дело што го направив од черепи и преклопувајќи знаме - крпи

Големина на мијалник : 12 W x 11 H инчи може да се користи и како крпа за рака / лице Направено од 100% полиестер

DEN 1.33