X-DREE AC 240V 5A 3PDT 8 Pins Општа Намена Реле 2pcs(Relé Per uso generico AC 240W 5a 3PDT 8 pin 2pz

X-DREE AC 240V 5A 3PDT 8 Pins Општа Намена Реле 2pcs(Relé Per uso generico AC 240W 5a 3PDT 8 pin 2pz

DEN 313.60

Новак

Достапно за нарачка

Име на производот : Електромагнетно Реле;Модел : JQX-13 F;Напон На Серпентина : DC 12 V. Контакт Капацитет : Контакт капацитет; 5 A 240 V AC/ 28 VDC : 5 A 240 V AC/ 28 VDC;Тип : 3 PDT. Број На Терминали : 8;Тип На Шина За Монтирање : 35ММ ДИН Железница;Големина На Дупка За Монтирање : 5 х 4мм/0,2 "х 0,16"(Л*В). Вкупна Големина (Прибл.) : 7 х 6,5 х 2см/2,8 "х 2,5" х 0,8 " (Л*В*Ч); Материјал На Школка : Пластика, Електрични Делови;Главна Боја : Црна, Чиста Сива(димензиона тотале (апрос.) : 7 х 6,5 х 2 см / 2,8 ''х 2,5 '' х 0,8 '(Л * В * Ч); Материјал гусио : пластика, партиелетриче; принципале на Боја : не_о, гриџо кјаро. Нето Тежина : 120гр; Содржина На Пакетот : 2 парчиња х Електромагнетно Реле (Песо нето : 120 г; контенуто дела конфезионе : 2 пз х реле елетромагнетико. AC 240 V 5 A 3 PDT 8 Pins Општа Намена Реле 2pcslear пластични домување.Може автоматски да се прилагоди, заштити и трансформира електричното коло.Широко се користи во далечинскиот управувач, комуникацијата, системот за автоматска контрола, електронската опрема итн.Опис На шпански јазик по uso generico AC 240 W 5 A 3 PDT 8 pin 2pz Nome prodotto : relé elettromagnetico, modello : JQX-13 F, tensione bobina : CC 12vcapacita cottatti : 5 A 240 v C_A / 28 cc : 5 A 240 v C_A / 28 cc, Tipo : 3pdtnumero di терминали : 8; типо ди БИНАРИО ДИ МОНТАЏО : гвида дин да 35 мм; димензии ДИ монтаџо : 5 Х 4 ММ / 0,2' 'x 0,16' (l * w)димензионе Тотале (appross.) : 7 х 6,5 х 2 см / 2,8 ''х 2,5 '' х 0,8 '(Л * В * Ч); Материјал гусио : пластика, партиелетриче; боја принципале : нер_о, гриџо кјаропесо нето : 120 гр; контенуто дела конфезионе : 2 пз х реле елетромагнетико.

Избор на клиент

4/0 Јенсен пастрмка и Кокане Доџер Зелено виножито Новак
4/0 Јенсен пастрмка и Кокане Доџер Зелено виножито

4 / 0 Јенсен пастрмка и Кокане Доџер Грин Виножито 4 / 0 Јенсен пастрмка и Кокане Доџер Грин Виножито 4 / 0 Јен

DEN 3.33
HP Compaq AC адаптер 18.5V 6.5A 120W PPP017H HP-OW121F13LF SE Новак
HP Compaq AC адаптер 18.5V 6.5A 120W PPP017H HP-OW121F13LF SE

Оригинална замена Влез : 100240 V ~ 2.5 A 5060 Hz / излез : 18.5 V6,5a 120 W Големина на конекторот : A : Внатрешен дијаметар

DEN 1.67
Natsume Yuujinchou Hoodie 3D џемпери жени мажи мажи за тренирање на улична облека Харајуку јапонска аниме облека Новак
Natsume Yuujinchou Hoodie 3D џемпери жени мажи мажи за тренирање на улична облека Харајуку јапонска аниме облека

Повлечете го затворањето Применлива сезона : Есен и зима Стил : Обичен Применлива сцена : Обично Потекло

DEN 1.33
Официјален претставник на Универзитетот во Бингамтон, основан датум Унисекс, кој се повлекува од возрасни Новак
Скар Аудио ФСХ10-8 400-Вати 10-Инчен 8 Ом Звучници Од СРЕДНА Класа - 2 Звучници Новак
Скар Аудио ФСХ10-8 400-Вати 10-Инчен 8 Ом Звучници Од СРЕДНА Класа - 2 Звучници

Продаден како пакетвклучува X2 Skar Audio fsx108 10" 8 оми звучници од среден опсег 400 Вати Макс (Секој) 200 ВАТИ РМ (с�

DEN 2.00
Камерон Сино 300мах Батерија за Ге Оксикапномонитор СМК 365 Новак
Камерон Сино 300мах Батерија за Ге Оксикапномонитор СМК 365

Камерон Сино Сосема Нова И Висококвалитетна Заменска Батерија ЗА GE Oxycapnomonitor SMK 365 Тип на производ : NiMH, Во�

DEN 0.33