CXDTBH Јазик Преведувач Уред 70 Јазици Паметен Џеб Преведувач Уред Пренослив Инстант WiFi/Жариште Гласовен Преведувач

CXDTBH Јазик Преведувач Уред 70 Јазици Паметен Џеб Преведувач Уред Пренослив Инстант WiFi/Жариште Гласовен Преведувач

DEN 1.33

Новак

Достапно за нарачка

Уред За преведувач на јазик : како водечки светски уред за паметен интелигентен преведувач на АИ, уред за инстант гласовен преведувач со јазик во реално време 2-насочен превод поддршка до онлајн 70 + јазик. Преведете го изговорениот глас и прочитајте го гласно, лице в лице универзален превод и превод на повикување, стапката на точност достигнува 98%. Паметен Џебен Преведувач Уред : Мини дизајн, лесен за пренослив, 1250 mah прави 480 мин гласовен превод и 168 часа уред во мирување вистина. Корисникот може да го користи долго време. Превод на Камера За Снимање На Паметен Глас : овој уред за преведувач на јазик со ажурирана најнова верзија 2,4 Инчен екран на допир 1 милион пиксели,поддршка на камерата 70+ јазици за превод на онлајн фотоапарати. Двојно намалување на бучавата на микрофонот : двојно намалување на бучавата на микрофонот, ќе им помогне на корисниците да се прилагодат на различни сценарија. преведено на разни други јазици избрани од корисникот. Широко се користи во патување, шопинг, деловен состанок, забава, создавање пријатели, учење странски јазици и други сцени за странски знаци/патни знаци, менија во ресторани, етикети на производи, имиграциски картички итн. Големина на производот : 144*56*15mm Weight : 95.6 g Screen големина : 2.4 инчен екран на допир : Ips Капацитивна Резолуција На екран на допир : 240*320battery капацитет : 1200mahstandby време : 7days Long работно време : 8hourschargen напон : 5v/1anguage Преведувач Уред-Поддршка 70 јазици онлајн Двонасочна преведувањеподдршка +жариште мрежно поврзувањеподдршка 70 земји јазици двонасочен преводлица за лице инстант преводнезависно користен ,Нема Потреба да инсталирате апликација на вашиот мобилен екран на допир за да прикажува глас до текст и вашиот превод текст одговори во рок од 0,3 секунди, достигнете 99% точна стапка вклучен пакет : 1x јазик преведувач уред1x usb полнење1x Прирачник содржината на разговорот се прикажува на екранот, пренослив дизајн.

Избор на клиент

Внатрешен wallиден монитор за квалитет на воздухот/контролер RS485 Modbus Comm For Broyals, Industres, Medical Lab, R&D Labs Новак
Внатрешен wallиден монитор за квалитет на воздухот/контролер RS485 Modbus Comm For Broyals, Industres, Medical Lab, R&D Labs

Модел : AiIIQ CO2 Опсег : 0 до 5000 ppm Температурен опсег : 0 до 50 ° C Humi Опсег : 0 до 100% RH CO2 Точност : + / 3% Точност на т�

DEN 7824.00
Wraptorskinz Decal Vinyl Skin Chap Компатибилен со Xbox One S / X контролер - капе сино зелена црвена боја Новак
Wraptorskinz Decal Vinyl Skin Chap Компатибилен со Xbox One S / X контролер - капе сино зелена црвена боја

Комплекс за про одделение композит со повеќе слоеви флексибилен винил материјал со специјално блокир�

DEN 2.67
Куќиште на термостат, 25192985, куќиште на термостат со дел за замена на сензорите за Адам/Астра Ј/Мерива Б. Новак
Шведска Знаме Датотека За Нокти Двострани Филери За Нокти Ленти Шмиргла Табли Алатки За Маникир За Дома Новак
Socal Buttercup Бела организатор на накит дрвен држач за монтиран wallид за обетки ѓердани додатоци за нараквици Новак Попуст
Socal Buttercup Бела организатор на накит дрвен држач за монтиран wallид за обетки ѓердани додатоци за нараквици

Генијален дизајн : Организира обетки, ѓердани, нараквици и додатоци за да го задржите вашиот накит без з�

DEN 317.60
Купувачи Производи 1702325 Црна Челична Кутија За Камиони Со Брава Со Т-Рачка, 18 х 18 х 72 Инчи Новак
Купувачи Производи 1702325 Црна Челична Кутија За Камиони Со Брава Со Т-Рачка, 18 х 18 х 72 Инчи

Кутија за камиони од црн Челик : Чувајте ги алатките и опремата безбедни со оваа кутија за камиони од про

DEN 632.00
N/55 Инчен Држач За Камера За Статив За Патување Алуминиумски Пренослив Статив Камера Со Држач За Телефон Новак
N/55 Инчен Држач За Камера За Статив За Патување Алуминиумски Пренослив Статив Камера Со Држач За Телефон

Нелизгачки гумени стапала Лесен и пренослив Глава за брзо ослободување за лесно поврзување со камера и�

DEN 6645.76
Dataram 120 GB 2,5 SSD диск солидна состојба на солидна состојба компатибилен со малтер MSI Z270M Новак
Dataram 120 GB 2,5 SSD диск солидна состојба на солидна состојба компатибилен со малтер MSI Z270M

Dataram 120 GB SATA III 6.0 GB / S 2.5 "Солиден државен погон Dataram, доверливо име на брендот од 1967 година 3 годишна гаранци

DEN 1547.20