24 парчиња Бадемово Притискање На Ноктите Кратко Целосно Покривање Лажни Нокти Лажни Нокти Со Дизајн На Цвеќе Кафеава Маргаритка Совети За Уметност На Нокти Симпат

24 парчиња Бадемово Притискање На Ноктите Кратко Целосно Покривање Лажни Нокти Лажни Нокти Со Дизајн На Цвеќе Кафеава Маргаритка

DEN 127.84

Новак

Достапно за нарачка

●Пакет●ќе добиете 24 парчиња лажни нокти од краток бадем, 24 парчиња лепак за желе, една датотека за нокти и едно дрво, 12 различни големини, погодни за различни прсти, за да МОЖЕТЕ ДА НАПРАВИТЕ САМИ според вашиот сопствен стил. ●Едноминутна Уметност За Нокти ● само исчистете ги ноктите, изберете ја вистинската големина и залепете желе лепак на ноктите, притиснете ги ноктите неколку секунди! По 1 минута, можете да ги имате истите резултати како луксузен салон за нокти, неверојатно е да заштедите пари и проблеми!. ●Висококвалитетен Материјал●нашите лажни нокти се изработени од висококвалитетни СТОМАЧНИ МУСКУЛИ. Нетоксични и безопасни, нема да ги оштетат вашите раце, можете да го користите со доверба. (дури и бремени жени и деца). ①Широка Примена+Мазните лепливи нокти се најдобриот подарок за девојка, мајка, пријател, љубовник, а исто така многу погодни за вечера, роденденска забава, Ноќта на Вештерките, Божиќ, матурска, свадба. Ова мора да биде вашиот задолжителен додаток. ●Гаранција по продажбата●драго ми е што можете да ги изберете нашите лажни нокти. Ние сме апсолутно сигурни во квалитетот. Ако не сте задоволни со производот или имате какви било прашања, слободно контактирајте не и ние ќе ви дадеме задоволителен одговор или наплата. плаќање. Содржина на пакетот : 1 Х 24 парчиња Лажни Нокти 1 Х 24 парчиња желе лепак1 X датотека за Нокти1 X Дрвени стапчиња нокти како да работите1.Нежно тријте ги парчињата нокти со стапче за нокти за да ги отстраните површинските кутикули, исплакнете ги и одржувајте ги ноктите чисти и суви2.Изберете ја големината што најмногу одговара на вашите нокти, земајќи соодветна количина бесплатен лепак за желе од внатрешната страна на избраната плоча за нокти3.Притиснете ги лажните нокти на сопствените нокти и држете ги 30 секунди.4.Исечете според обликот и должината на печатот на ноктите сакате да ги отстраните?Потопете ги ноктите во топла вода и нежно излупете ги претходно залепените нокти од страна по неколку минути Отстранете ја налепницата за лепак И чувајте го лажниот врв на ноктите следниот пат совети за употреба : ве Молиме не оставајте ги акрилните нокти во вода долго време, тоа ќе ги натера ноктите лесно да паднат колку долго може да трае?Обезбедуваме висококвалитетен лепак за желе(трае околу 7 дена и повеќе) Држете се подалеку од вода 1 час откако ќе нанесете лажни нокти, можете да користите други додатоци за да се придржувате до лажните нокти за да го создадете вашиот омилен стил, ве молиме избегнувајте долго изложување на топла вода и сапун подолго време ви благодариме повторно што не избравте. Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги решиме за вас во рок од 24 часа. Ви посакувам среќен живот!.

Избор на клиент

Замена на палецот, лесен за носење на комплет за додатоци за замена на џојстик прецизен дизајн за игри за PS5 Новак
Дејвид Весли 1998-99 Skybox Premium NBA кошаркарска картичка 38 Новак
Дејвид Весли 1998-99 Skybox Premium NBA кошаркарска картичка 38

Картата е одлична за близу нане Вистинска картичка прикажана на фотографија Испорачано во пластичен то

DEN 785.60
1963 Топпс 80 Хенри Јанзен сини бомбардери екс -сини бомбардери Северна Дакота Новак
1963 Топпс 80 Хенри Јанзен сини бомбардери екс -сини бомбардери Северна Дакота

Прикажаната слика е вистинското скенирање на картичката што ќе ја добиете Мора да има за секој обожават

DEN 2.33
ABABC женски непречен тренинг облека 2 парчиња тесен спортски градник и шорцеви со високи половини за јога Новак
1 парче за убавина за спиење перница Новак
1 парче за убавина за спиење перница

1 парче за убавина за спиење перница Перница, направена од 100% турски памук 1 парче за убавина за спиење пе

DEN 3.33
Општество6 Урбано диво студио, хамак, дремки со влакна, виси, 22 x 16, мулти Новак
Општество6 Урбано диво студио, хамак, дремки со влакна, виси, 22 x 16, мулти

Висењето на wallидот на општеството6 е направено со 100% полиестерско предиво за рустикално, боемско чувств

DEN 154.24
Филтер за кабини со активиран јаглерод VIC-19693 Внатрешен воздух компатибилен со Opel Astra G 1.2-2.2d 1998 1999 2000- Новак
Филтер за кабини со активиран јаглерод VIC-19693 Внатрешен воздух компатибилен со Opel Astra G 1.2-2.2d 1998 1999 2000-

Кабинскиот филтер со активиран јаглерод се вклопува Opel Astra G 1.22.2d 02.1998 / / Кабински филтер со активиран ј�

DEN 1382.40
JF-Xuan Rustic Nordic Hanking Featury Fimention Slendant Lighting Classic Spherical Hollow Iron Art приврзок светло висока осветленост Новак
JF-Xuan Rustic Nordic Hanking Featury Fimention Slendant Lighting Classic Spherical Hollow Iron Art приврзок светло висока осветленост

Креативна личност сфера на Земјата ја обликува светлината на приврзокот, до декорацијата за да додадет�

DEN 1300.80
Hannaените Хана Николе Лесна плус плус јакна за трчање целосна спортска облека со палецот со палецот Новак
Hannaените Хана Николе Лесна плус плус јакна за трчање целосна спортска облека со палецот со палецот

95% полиестер, 5% спандекс Увезени Полиестерска обвивка Затворање на патент Машинско миење 【Удобни и диш�

DEN 3.33
Адидас Терекс AX4 чевли за пешачење машки, сива, големина 10,5 Новак
Адидас Терекс AX4 чевли за пешачење машки, сива, големина 10,5

Направени во САД или увезени Етилен винил ацетат ѓон Горна мрежа отпорна на абразија со синтетички прек

DEN 0.67
Адаптер за полнач за автомобили, Zeehoo USB C Car Charger QC 3.0 & PD двојна порта 45W Брзо полнење за Apple iPhone 14 13 12 Новак
Адаптер за полнач за автомобили, Zeehoo USB C Car Charger QC 3.0 & PD двојна порта 45W Брзо полнење за Apple iPhone 14 13 12

Одликувајќи се со USBC испорака на електрична енергија за брзо полнење компатибилни таблети и паметни те�

DEN 2.67
Под оклопни момчиња SC30 нозе Новак
Под оклопни момчиња SC30 нозе

90% полиестер, 10% еластан Увезени Еластично затворање Machine Wash Наменет за најнеобичниот играч на играта : С�

DEN 560.00
SwitchBot Security Indoor Camera, Pusher на копчето за паметни прекинувачи - без жици, безжична контрола или контрола на тајмер, Новак