Аексит 220в 20а Аудио &засилувач; Видео Додатоци Двојна Редови 12 Позиции Електрична Бариера Терминал Конектори &засилувач; Адаптери Блок Бела

Аексит 220в 20а Аудио &засилувач; Видео Додатоци Двојна Редови 12 Позиции Електрична Бариера Терминал Конектори &засилувач;

DEN 119.36

Новак

Достапно за нарачка

Име На Производот : Терминален Блок;Материјал : Пластика, Метал. Боја : Бела; Тип : 12 Позиции, 2 Редови. Номинална Вредност : 220v 20 A;Дијаметар На Кабелскиот Конектор : 4mm / 0,16". Вкупна Големина : 12,9 x 1,9 x 1,4 cm / 5,1 "x 0,7" x 0,55 " (L*W*H);Нето Тежина : 29g. Содржина На Пакетот : 1 x Терминален Блок. Дизајниран со 2 реда, 12 позиции, ЖИЦА заштитник 20а терминал блокови завртка за завртка.Секоја позиција ќе прифати две жици, завртките обезбедуваат жици за сигурен контакт и помагаат да се спречи случаен контакт со терминалите.Се користи за домашна жица, електронско коло, жичен конектор на машинска жица, спречува нарушување на колото.

Избор на клиент

Омега Соковник Замена Делови-Соковник Екран За Модел J8006HDS, J8006HDC, J8008C, 8007, 8008, MM900HDS, Црна, 1-Парче Новак
Омега Соковник Замена Делови-Соковник Екран За Модел J8006HDS, J8006HDC, J8008C, 8007, 8008, MM900HDS, Црна, 1-Парче

КОМПАТИБИЛНОСТ овој дел се вклопува Со Моделите На Омега Соковници J8006 HDS, J8006 HDC, J8008 C, 8007, 8008, MM900 HDS...

DEN 799.84
Мал Фото Албум 4х6-Јасни Страници, Ленено Покритие Со Предниот Прозорец, Пакет од 2, Секој Мал Албум Има 52 Фотографии, Мал Новак Попуст
3 кружни ласерски етикети/налепници, флуоресцентно зелено, Новак
3 кружни ласерски етикети/налепници, флуоресцентно зелено,

Користете за да креирате свој производ или етикети за испраќање Етикетите работат и со печатачи со ласе

DEN 0.67
Рекреација Во Тексас Супер Мек Воден Појас За Пливање Новак
Рекреација Во Тексас Супер Мек Воден Појас За Пливање

Додава пловност и абдоминално тонирање на вашиот тренинг Ви дава поддршка за долниот дел на грбот...

DEN 3.33
Анитас Висока Пластична Картичка Торба со 25 мм Усна, Пакет од 50, Транспарентен Новак
Анитас Висока Пластична Картичка Торба со 25 мм Усна, Пакет од 50, Транспарентен

Идеален за честитки презентација картичка или слатки, кекс или копче прикажување кеси 50 самопечат стак�

DEN 159.84
HW-MS03 табла за сензори за движење со високи перформанси од 2,4GHz до 5,8GHz микробранови радарски сензор модул за Arduino Новак
НЦАА УСЦ Тројанци Делукс Знаме, 3 х 5', Повеќебоен Винкрафт Новак
НЦАА УСЦ Тројанци Делукс Знаме, 3 х 5', Повеќебоен Винкрафт

100% Полиестер Увезени Премиум издржлива ткаенина Две месинг громови за прикажување 100% шоупреку Долготр�

DEN 2229.12
Плажа Знаци На Езерото Рачно Насликан Прст Покажувајќи Рачно Изработени Дрвени Знаци Точки Лево Или Десно Новак
Леви кт750426 7,9 инчи Висок Сад Новак
Леви кт750426 7,9 инчи Висок Сад

Порцелан Големина на производот : Д7,9 инчи (20 см), Н3,7 инчи (9,3 см) Материјал : Порцелан Земја На Производств

DEN 269.12
Спортни Душеци За Вежбање Со Велосипед Под Биро Новак
Спортни Душеци За Вежбање Со Велосипед Под Биро

11,8 х 11,8 х 0,47 Инчи Секое Парче12 квадратни метри.фт! Погоден за мали простори Идеална Големина И Висока Гус

DEN 0.33
Куилиупет Кожа Автомобил Клуч Фод Покритие Случај Заштитник Без Клуч Универзално Вклопување Новак
Куилиупет Кожа Автомобил Клуч Фод Покритие Случај Заштитник Без Клуч Универзално Вклопување

Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака Предметот мора да се врат

DEN 239.84
Го Сакам Њујорк Домашно Милениче Урн Ѓердан Кремирање Срце Приврзок Спомен Накит За Кучиња Мачки Пепел Жени Новак