Avolusion HDDGear PRO X 2TB USB 3.0 Надворешни Игри Хард Диск

Avolusion HDDGear PRO X 2TB USB 3.0 Надворешни Игри Хард Диск

DEN 3.00

Новак

Достапно за нарачка

Вграден Во 2тб Капацитет Надворешни Игри Хард Диск. Компатибилен СО XBOX ONE X, S, Orginal (1-ви Генерација). XBOX Датотечен Систем Претходно Форматиран, Проширете Ја конзолата За Игри складирање на хард дискот веднаш!. Додадете дополнително складирање во вашата конзола за игри без да го отворите куќиштето. 2 Години Гаранција Од Препродавач. Avolusion HDDGear PRO X 2 TB (2-Terabyte) Надворешен Хард Диск За Игри е комплетот за надградба на хард дискот со вредност обезбедува најдобро и лесно решение за моментално проширување на капацитетот за складирање на конзолата за игри! Приклучете И Репродуцирајте USB 3.0 интерфејс обезбедувајќи совршено преносно решение за складирање за чување и резервна копија на податоците за играта, музика, слика, видео и многу повеќе! Avolusion HDDGear Pro X Надворешен Хард Диск за Игри дизајниран да работи совршено со вашата конзола за игри! . Доаѓа со тивок дизајн без вентилатори за Да го одржите Вашиот Надворешен Хард Диск За Игри да работи тивко! Avolusion HDDGear Pro X Надворешен Комплет За Надградба На Хард Дискот за Игри има висококвалитетна конструкција, напредна технологија за надворешен интерфејс, издржлива шасија и најсовремен индустриски дизајн, уверени дека ќе ви обезбедат години на сигурни перформанси. Спецификација : Интерфејс : USB 3.0 Вграден Капацитет : 2tb Материјал : Пластика/ПВЦ USB Брзина На Податоци : 5.0 Gbit/s Платформа За Поддршка : XBOX One X, S, Оригинална (1 Gen) Боја : Црна Димензија : 7.25"(L) x 4.75"(W) x 1.25"(H) Влезна Моќност : 100v ~ 240 V (50-60 Hz 0.8 А) Излезна Моќност : 12 V 2.0 Содржина На Пакетот : avolusion Hddgear HDDGU3 PRO X 2tb Надворешно Складирање На Игри (Hddgu3-prox-2 TB-Xbox) usb 3.0 Кабелски Адаптер За Напојување Упатство За Употреба 2 Години Гаранција.

Interface: USB 3.0
Built-In Capacity : 2TB
Material: Plastic/PVC
USB Data Speed: 5.0 Gbit/s
Support Platform: XBOX One X, S, Original (1st Gen)
Color: Black
Dimension: 7.25(L) x 4.75(W) x 1.25(H)
Power Input: 100V ~ 240V (50-60Hz 0.8A)
Power Output: 12V 2.0A
Package Contents:
Avolusion HDDGear HDDGU3 Pro X 2TB External Gaming Storage (HDDGU3-PROX-2TB-XBOX) :
USB 3.0 Cable :
Power Adapter :
User Manual :
2 Years Warranty :

Избор на клиент

Е-ПРЕКИНУВАЧ TL3360CF185Q TL3360C Серија SPST 12 V 6.5 x 6.06 mm 185 gf Страна Активира SMT Тактилен Прекинувач - 600 точка Новак
Е-ПРЕКИНУВАЧ TL3360CF185Q TL3360C Серија SPST 12 V 6.5 x 6.06 mm 185 gf Страна Активира SMT Тактилен Прекинувач - 600 точка

Големина : 6,5 х 6,06 мм Сила На Активирање : 1,81 Н Активирањестил : Странично Активирана Завршувањестил : Гал�

DEN 2.67
Коморабо Новак
Коморабо

Јапонска кутија за традиционален стил Минијатурна кутија во стил на јапонски сакебарел Сет вклучува : Г

DEN 686.40
Тако Рунда Еден Транспарент За Кактус, Украси За Забави За Прв Роденден, Декор за 1-ви Роденден Новак
Тако Рунда Еден Транспарент За Кактус, Украси За Забави За Прв Роденден, Декор за 1-ви Роденден

Висок Квалитет : банерот е направен од пенливи сјај картичка акции и грбот е бел ПРЕДНАНИЖАНИ : Буквите с

DEN 175.84
Kdegk Quickfit Часовник Ремен за Garmin Феникс 7 7X 6X Pro 5X 5 PLUS 3HR 935 945 S60 Вистинска Кожа Силиконски Паметен Часовник Новак
Kdegk Quickfit Часовник Ремен за Garmin Феникс 7 7X 6X Pro 5X 5 PLUS 3HR 935 945 S60 Вистинска Кожа Силиконски Паметен Часовник

Земја Како Што Е Означено 100% сосема нов и квалитетен, лесен за прилагодување на должината за да одговара

DEN 1.00
Sanus Систем SF203 Визија Монтирање На Ѕид Со Полно Движење Новак
Sanus Систем SF203 Визија Монтирање На Ѕид Со Полно Движење

Лесен за инсталирање Технологијата за виртуелна Оска нуди движење без напор без употреба на алатки...

DEN 3.00
HD 720p Ноќно Гледање 3-Та Сопирачка Светло За Рикверц Резервна Камера +7.0 инчен Tft Монитор Дисплеј ЗА NISSAN NV 1500 2500 Новак
Пеперутка Кои Патување Кригла Новак
Пеперутка Кои Патување Кригла

Ова содржи течност во вредност од 14 мл и доаѓа со рачка за лесно држење и одмор на палецот Заостреното дн

DEN 3.00