Светилка, ABS 3 Режими Прилагодлива Светлина За Емитување Во Живо Онлајн Состанок За Прилики За Снимање Шминка

Светилка, ABS 3 Режими Прилагодлива Светлина За Емитување Во Живо Онлајн Состанок За Прилики За Снимање Шминка

DEN 3.00

Новак

Достапно за нарачка

Може да се користи во снимање, емитување во живо, состанок преку интернет, шминка и други прилики. Опремен со десктоп статив, а светилката може да се ротира 360°, а светилката може да се искриви според сопствениот агол за прилагодување на осветленоста. Постојат три режими : ладна светлина, топла светлина и ладна и топла светлина. Секој режим има десет нивоа на прилагодување, што може да се прилагоди според вашите сопствени потреби за снимање за да се постигнат најдобри резултати. Дното на светлината е опремено со дупка за завртки 1/4ин, која може да се користи со друга опрема. Изработен од материјал ЗА СТОМАЧНИ МУСКУЛИ, мазен е, дизајнот е лесен и бојата на ударот е униформа и нема сенка. Функција : 1. Постојат три режими : ладна светлина, топла светлина и ладна и топла светлина. Секој режим има десет нивоа на прилагодување, што може да се прилагоди според вашите сопствени потреби за снимање за да се постигнат најдобри резултати.2. Опремен со десктоп статив, а светилката може да се ротира 360°, а светилката може да се искриви според сопствениот агол за прилагодување на осветленоста.3. Изработен од материјал ЗА СТОМАЧНИ МУСКУЛИ, мазен е, дизајнот е лесен и бојата на ударот е униформа и нема сенка.4. Дното на светлината е опремено со дупка за завртки 1/4ин, која може да се користи со друга опрема.5. Може да се користи во снимање, емитување во живо, состанок преку интернет, шминка и други прилики.Спецификација : Тип На Ставка : Пополнете Лесен Материјал : Абсколор : Црна Тежина : Прибл. 385g / 13.6 ollight : Ладно Светло, Топло Светло, Топло Ладно Осветлување Интерфејс За Напојување : USBPower : 10w 5vscrw Дупка : 1/4in Light Мониста : 68pccolor Температура : 3000-6500k Пакет Листа : 1 x Пополнете Светло 1 x Десктоп статив.

Item Type: Fill Light
Material: ABS
Color: Black
Weight: Approx. 385g / 13.6oz
Light: Cold Light, Warm Light, Warm Cold Light
Power Supply Interface: USB
Power: 10W 5V
Screw Hole: 1/4in
Light Beads: 68PC
Color Temperature: 3000-6500K
Package List:
1 x Fill Light1 x Desktop Tripod  :

Избор на клиент

Менс Худли Графички обичен патент градиент ВИЕ ВИЕ-ДИЕ ПРИНТИРАЕ СО КОМПАНСКИ ЈАКЦИИ ЗА ДОГОВОРИ Новак
Менс Худли Графички обичен патент градиент ВИЕ ВИЕ-ДИЕ ПРИНТИРАЕ СО КОМПАНСКИ ЈАКЦИИ ЗА ДОГОВОРИ

100% полиестер Увезени Повлечете го затворањето Машинско миење Се одликува со долги ракави, ребрести ела�

DEN 1324.80
Sea to Summit Titanium Spork - Лесен - издржлив Новак
Sea to Summit Titanium Spork - Лесен - издржлив

Лесен, компактен и силен Безбедна храна, голема отпорност на корозија Многу ригиден и силен, нема да се с

DEN 366.24
Јана масло од брада за трнлива брада Новак
Јана масло од брада за трнлива брада

Го зголемува растот на брадата и густината за подебела и поцелосна брада Ги зајакнува влакната на брада

DEN 1142.40
Корнинг 11415 Поликарбонат Ерленмајер Колба со Натопи Цевка и 0,2 €m Вентилационен Филтер, 250ml Капацитет Новак
Корнинг 11415 Поликарбонат Ерленмајер Колба со Натопи Цевка и 0,2 €m Вентилационен Филтер, 250ml Капацитет

Тип на производ : ЛАБОРАТОРИСКО СНАБДУВАЊЕ Земја на Потекло : Сад Пакет количина : 1 Направено од оптички

DEN 10578.88
Муоум операција капа буфан капа за работни капа со копчиња и лак за коса за жени, долга коса, цветна сина боја Новак
Голема облека за девојки на Климентин, младинска качулка, џемпер со џеб со торбичка Новак
Голема облека за девојки на Климентин, младинска качулка, џемпер со џеб со торбичка

60% памук, 40% полиестер Увезени Повлечете го затворањето Машинско миење Худ и вратот на Topstitch...

DEN 1.33
Најдобра писани самовили кои се возат коњи на розова вртење на рингишпил музичка фигура Новак
Најдобра писани самовили кои се возат коњи на розова вртење на рингишпил музичка фигура

6,5 инчи висок дијаметар на основниот дијаметар од 4 4,4 инчи 16,5 см (ч) x 11 см Смола Класична вградена механич

DEN 2.33
Кучешки џемпер за кучиња, еластична кучиња за кучиња пријателски за кожа за Chihuahuas xs Новак
Кучешки џемпер за кучиња, еластична кучиња за кучиња пријателски за кожа за Chihuahuas xs

Соодветна сцена : Божиќниот џемпер за кучиња е симпатичен и празничен, погоден за вашето куче и мачка да

DEN 142.56