Еарлијам 3 парчиња Фрижидер Контејнери За Складирање Храна Комплет, Кутија За Складирање Кнедли Кутија За Организатор На Храна Сад За Послужавник Еднослоен Редење

Еарлијам 3 парчиња Фрижидер Контејнери За Складирање Храна Комплет, Кутија За Складирање Кнедли Кутија За Организатор На Храна

DEN 285.28

Новак

Достапно за нарачка

Организаторот На Храна што може да се реди има Голем капацитет да ги задоволи вашите дневни потреби и да ја одржува храната свежа подолго време. Кутијата за Складирање кнедли е транспарентна за лесно да го разликувате статусот и количината на храната внатре. Послужавник за Складирање кнедли со капак и цврст дизајн на тока Е Погоден за чување храна во фрижидери, работни површини, домаќинства и кујни. Контејнерот за храна е запечатен за да спречи мирис и лесен за земање, а дизајнот што се реди помага да се складира повеќе храна и да се заштеди простор. Држачот За Храна во фрижидер е главно изработен од храна, без мирис, без мирис и издржлив пластичен материјал за долг работен век. Опис држач за храна во Фрижидер со дизајн што може да се реди е широко користен за држење кнедли, месо, морска храна и така натаму. Кутија за складирање кнедли со капак може безбедно да се користи за складирање на различни видови храна во домот, пекарницата, училишната менза, кафетеријата, пицеријата и други места, за да се задоволат вашите дневни потреби за складирање храна. Карактеристики држач за храна Во Фрижидер-Боја : Зелена. - Материјал : Пластика. - Големина : 31х22х4см/12, 20х8, 66х1, 57инч. Отпорен на студ и топлина, -20~120 степени. Држачот за храна во фрижидер лесно се чисти и складира. Држачот за храна во фрижидер е многу погоден за простории за складирање храна, простории за замрзнување, фрижидери, кабинети итн.Пакет Вклучувајќи 3 * држач за храна Во Фрижидер.

Избор на клиент

Zирниум женски поштенски градник со отстранливи влошки јога градник за жени тренинг фитнес мулти пакет Новак
Zирниум женски поштенски градник со отстранливи влошки јога градник за жени тренинг фитнес мулти пакет

92% најлон, 8% еластан Затворање на тока 1 Светлина и дишење Sportsенскиот спортски градник е изработен од бе�

DEN 671.84
VMI-AT атенуатор) Новак
VMI-AT атенуатор)

Модулите за слабеење на јазикот VMIAT се компатибилни со Blonder Tonger RMDA, FRDA, FRRA засилувачи и со блокаторот на к�

DEN 15.84
Seryu женски Божиќ маица дами дами со долг ракав за крпење на блузи, обични маички за џемпери врвови Новак
Seryu женски Божиќ маица дами дами со долг ракав за крпење на блузи, обични маички за џемпери врвови

?? ткаенина : мекопатекатаКомпорентиран ❄stretchy❄breatable❄skinпријателски Ова е одличен подарок за вашите lovers

DEN 785.60
БС9264-4-SRTP антички сребрена обложена 1 и 3/4 широка врежана starвезда Бери Кончо 10 парчиња Новак
БС9264-4-SRTP антички сребрена обложена 1 и 3/4 широка врежана starвезда Бери Кончо 10 парчиња

Starвезда Бери Кончо, 10 парчиња Антички сребрена позлатена 1 и 3 / 4 " Завртки Вклучува 10 завртки од 4,2 мм во Ч�

DEN 1.67
JD323 5-6INCH 13-15CM 1/8 LATI YELLOT OB11 Долг принцеза Преминување-Пласкајќи синтетички Mohair Bjd Doll Pig Новак
JD323 5-6INCH 13-15CM 1/8 LATI YELLOT OB11 Долг принцеза Преминување-Пласкајќи синтетички Mohair Bjd Doll Pig

1 / 8 OB11 Долга принцеза на принцезата вкрстена синтетичка перика за кукли Мохаир ■ Големина : 67inch се погод

DEN 373.60
Тестер за етернет, тестер за жица, трагач за жица, комплет за тестер за кабел за мрежни мрежи RJ11 RJ45 CAT5/5E CAT6 LAN LAN Новак
Yens® 2-Zipper Fanny Pack, FN-611 Новак
Yens® 2-Zipper Fanny Pack, FN-611

Поли 600 D, 14 "x 6" x 3 " Единечен патент главен оддел Подземен џеб (не е прикажан) Прилагодлива лента за полови�

DEN 127.84
EVGA GeForce RTX 2080 XC Ultra Gaming, 8 GB GDDR6, Dual HDB Fans & RGB LED графичка картичка 08G-P4-2183-KR Новак
EVGA GeForce RTX 2080 XC Ultra Gaming, 8 GB GDDR6, Dual HDB Fans & RGB LED графичка картичка 08G-P4-2183-KR

ВИСТИНСКИ ЗОБОДНИК : 1815 Мегахерц; Детали за меморија : 8192 MB GDDR6, Меморија Бит Ширина : 256 бит, ширина на опсе

DEN 9439.84
Gppzm жени папучи летни слајдови везени рамни со жени чевли ретро цветни рачно изработени концизни дами влечки Новак
Аниме Худи Поврати, патеки за мажи Поставете целосна патент со џогирање на отворено џогирање мажи Новак
Аниме Худи Поврати, патеки за мажи Поставете целосна патент со џогирање на отворено џогирање мажи

Големина на моделот : Средна (атлетска, 32 половината, 32 inseam, 170 bs., 5'9 "Висина) Материјал и функции : Премиум 9

DEN 1.00
1964 Топпс 125 Пит Роуз Синсинати црвени PSA PSA 3,50 црвени Новак
1964 Топпс 125 Пит Роуз Синсинати црвени PSA PSA 3,50 црвени

Оваа картичка е професионално оценета од ПСА Прикажаната слика е вистинското скенирање на картичката ш

DEN 0.33
Azden Hair SWS-30 Windbreak за микрофон SMX-30, црна Новак
Azden Hair SWS-30 Windbreak за микрофон SMX-30, црна

Оваа коса е дизајнирана специјално за микрофон шофершајбната SMX30 Овозможува максимална заштита од буча

DEN 0.33
Цртани филмови жолти крофни крпи Премиум крпи за миење на миење садови за хотелска бања и бања Новак
Цртани филмови жолти крофни крпи Премиум крпи за миење на миење садови за хотелска бања и бања

Материјал : Крпите за лице се изработени од висококвалитетно супервлакна, меко, издржливо, деликатно на

DEN 96.00
Заварен бпк Б - досадно до големина - 240/3 во, Б центар, 12 заби, 1,5000 во залиха, челичен материјал Новак
Заварен бпк Б - досадно до големина - 240/3 во, Б центар, 12 заби, 1,5000 во залиха, челичен материјал

Број на ланец и теренот : 240 / 3 in Калипер Дијаметар : 9.7161 in Центар Стил : Б Дијаметар на теренот : 11.5911 in Број

DEN 712.00
Моќни кожи Mightyskins кожа за Alienware M17 R3 & M17 R4 - Angry Ripple | Заштитна вина обвивка | Лесен за примена и промена Новак
Моќни кожи Mightyskins кожа за Alienware M17 R3 & M17 R4 - Angry Ripple | Заштитна вина обвивка | Лесен за примена и промена

Поставете го трендот : Покажете го вашиот сопствен уникатен стил со Mignyskins за вашиот Alienware M17 R3 (2020) & M17 R4 (202

DEN 1.33