ZMAUTOPARTS Проектор Фарови Фарови Црна w/6.25 Сина LED DRL Компатибилен со 2003-2005 350Z [за Акции КРИЕШЕ]

ZMAUTOPARTS Проектор Фарови Фарови Црна w/6.25 Сина LED DRL Компатибилен со 2003-2005 350Z [за Акции КРИЕШЕ]

DEN 1.00

Новак

Достапно за нарачка

Проектор стил. SAE & DOT Одобрени За Улица Правни. Ги исполнуваат Сите Прописи ВО САД и Канада. Направено од производители одобрени ОД ОЕМ и сертифицирани ИСО, со материјал што ги исполнува или надминува барањата НА ОЕМ. Фаровите повторно го користат фабричкиот СКРИЕН систем за инсталирање. 30 Дена Политика За Враќање-Гаранција За Враќање На Парите. Пар фарови (возачка и патничка страна) и ПАР СВЕТЛА ЗА ДРЛ. Компатибилен со 2003-2005 350z*Одговара на модели со фабрички скриени фарови само**не се вклопуваат модели со фабрички халогени фарови Стил На Проектор Црн Нов Најнов дизајн на проектор за да обезбеди поконцентриран и посилен излез на светлинатадрл Браник Светла Спецификација : Боја : Сина LEDDimension : 160mm(L) x 12mm(W) x 47mm(H)Напон : dc 12vorking струја : 0,5 аколорна температура : 8000kpower : 0,06 w по ledbrightness : 90 Lmwh со заштита од обратен поларитет и Заштита од отворено коло пар фарови (возачка и патничка страна) и пар светла drl 100% Сосема Нови Во Поликарбонатни леќи со Тешки Кутии нуди супериорна ув заштита и висока Отпорност На Удар направен од Производител Сертифициран Од Iso КОРИСТЕЈЌИ материјали ШТО ги исполнува oe стандардинема вклучена инструкција за инсталација, се ПРЕПОРАЧУВА професионална инсталацијаова е резервен производ за замена и не е поврзан со други брендови или производители Фаровите Повторно Го Користат Фабричкиот Скриен Систем за инсталирање.

Color: Blue LED
Dimension: 160mm(L) x 12mm(W) x 47mm(H)
Voltage: DC 12V
Working current: 0.5A
Color temperature: 8000K
Power: 0.06W Per LED
Brightness: 90 LM
With reverse polarity protection and open circuit protection A pair of headlights (driver and passenger side) and a pair of DRL lights 100% Brand new in boxHeavy duty polycarbonate lens offers superior UV protection and a high impact resistanceMade by an ISO certified manufacturer using materials that meets OE standardsNo installation instruction included, professional installation is recommendedThis is an aftermarket replacement product and not affiliated with any other brands or manufacturers:
Headlights reuse factory HID system to install :

Избор на клиент

Дидакс Образовни Ресурси Фракциони Кругови-Леснотии, Избрани Новак Попуст
Дидакс Образовни Ресурси Фракциони Кругови-Леснотии, Избрани

За Оценки 28 Пената ја одржува училницата тивка Изработени од густа пена, овие кругови се лесни за ракува

DEN 123.84
Ултратех 8311 Земјата Церада, 11 Должина х 11 Ширина, За Пена Ѕид Ултра-Задржување Берма Новак
Ултратех 8311 Земјата Церада, 11 Должина х 11 Ширина, За Пена Ѕид Ултра-Задржување Берма

Земјата церада За пена ѕид Ултраограничување берма Мери должина од 11 стапки за ширина од 11 стапки точка

DEN 3076.32
Алатка за тркалачки колички за спреј за прскање Новак
Алатка за тркалачки колички за спреј за прскање

Компања за тркалање на комунални услуги 【Цврст и градежништво 【【Голем капацитет за складирање и диме�

DEN 3.00
Рекреација Во Тексас Супер Мек Воден Појас За Пливање Новак
Рекреација Во Тексас Супер Мек Воден Појас За Пливање

Додава пловност и абдоминално тонирање на вашиот тренинг Ви дава поддршка за долниот дел на грбот...

DEN 3.33
Коктел за коктел со ракчиња од кал Новак
Коктел за коктел со ракчиња од кал

Карактеристиките на садот го разоткриваа чувството на „Shrimpity do dah“ на внатрешниот раб, разоткриениот с�

DEN 2.33
Филм за заштитник на екранот за приватност на Puccy, компатибилен со Eizo ColorEdge CG319X / CG319 31.1 Монитор за приказ Анти Новак
Повторувајте поли поли торби, 13 x 13, јасни, 1000/случај Новак
Повторувајте поли поли торби, 13 x 13, јасни, 1000/случај

Зипер со единечна песна ја проширува ширината на торбата и ги одржува производите чисти и ослободени од

DEN 0.33
НЦАА УСЦ Тројанци Делукс Знаме, 3 х 5', Повеќебоен Винкрафт Новак
НЦАА УСЦ Тројанци Делукс Знаме, 3 х 5', Повеќебоен Винкрафт

100% Полиестер Увезени Премиум издржлива ткаенина Две месинг громови за прикажување 100% шоупреку Долготр�

DEN 2229.12
Пиру Месинг Телескоп гроздобер Морнарица Наутички Телескоп 6 Новак
Пиру Месинг Телескоп гроздобер Морнарица Наутички Телескоп 6

УБАВ ПОДАРОК ЗА ПРЕЗЕНТИРАЊЕ ИЛИ КОРИСТЕЊЕ КАКО ОДЛИЧЕН КОЛЕКЦИОНЕРСКИ МАТЕРИЈАЛ Поморски Месинг Шпиг

DEN 479.20