Божиќни Лажни Нокти Снегулка Елен Джинджифилово Божиќна Елка Дедо Мраз Снешко Притиснете На Ноктите Лажни Совети За Нокти Божиќна Уметност За Нокти За Нокти Салон

Божиќни Лажни Нокти Снегулка Елен Джинджифилово Божиќна Елка Дедо Мраз Снешко Притиснете На Ноктите Лажни Совети За Нокти Божиќна

DEN 111.84

Новак

Достапно за нарачка

[Пакетот Вклучува] Ќе добиете 24 парчиња Божиќни лажни нокти за ваша употреба и замена, не само погодни за салони за нокти, туку И САМИ дома. Кога прв пат ќе ги користите лажните нокти, можете да вежбате неколку пати пред да ги носите на ноктите. Овој лажен врв за нокти е совршен за создавање на вашите уникатни дизајни за уметност на ноктите и може да го сподели лажниот нокт со вашето семејство или пријатели. [Апликација] боите и моделите на Овие Божиќни лажни нокти се Божиќен стил, полн Со Божиќна атмосфера, погоден за Носење На Божиќ или косплеј, може да ја подобри вашата личност и стил, да го додаде вашиот шарм. Овие лажни нокти се погодни за салони за нокти и САМИ дома, притиснете на ноктите погоден за Сите Видови Божиќни забави, свадби, патувања и повеќето прилики. [Добар Материјал] Божиќните лажни нокти се направени од смола и абс материјал, кој е густ и цврст, нема лесно да се скрши и нема да произведе непријатни мириси. Под премисата за правилна употреба, божиќните лажни совети за нокти може да се чуваат повеќе од една недела. Откако ќе носите Божиќни лажни нокти, ве молиме не закопчувајте тврди предмети како лушпи од ореви, лушпи итн., за да спречите паѓање на ноктот. [Совети За Употреба Притиснете На Ноктите] Прво, користете машинка за нокти за да ја прилагодите формата и должината на вашите нокти и користете турпија за нокти за да ја полирате површината на ноктите за да ја отстраните маснотијата на површината на ноктите. Потоа изберете лажен шајка со вистинска големина и залепете лепак или лепак за желе на задниот дел од парчето нокти и притиснете околу десет секунди додека не се закачи цврсто. Последно, користете датотека за нокти за да ги поправите рабовите. [Идеален Подарок] Можете да го изберете Овој Божиќен лажен шајка за вашите пријатели, сестри, мајка, сопруга, девојка, тетка, ќерка како прекрасен подарок За Божиќ за да создадете привлечна облека, а исто така е идеален подарок за Денот на Вљубените, Денот на Мајката, Денот на Благодарноста, роденденот и кој било друг фестивал.

Избор на клиент

Општо снабдување SK1670EZ300 1/6 BBL хартија торба за намирници 70lb Kraft стандард 12 x 7 x 17 300 торби Новак
Општо снабдување SK1670EZ300 1/6 BBL хартија торба за намирници 70lb Kraft стандард 12 x 7 x 17 300 торби

Продаден како 300 / пакет Чанти за хартија со густини Самоотворање на палецот Економичен Димензии : 12 "W x 17"

DEN 2.33
MaxTool 60 парчиња/60pcs Twist Dript Bit Set 60-парчиња вежба сет на работни места со голема брзина челик m2 целосно мерач на Новак
Minigrip® 2 Mil Reclosable Poly Caghs, 12 x 15, јасни, 1000/case Новак
Minigrip® 2 Mil Reclosable Poly Caghs, 12 x 15, јасни, 1000/case

Minigrip Premium Red Line Tags има единечна патека, тешка патент што ја проширува ширината на торбата и ги одржува про

DEN 0.67
Фуџифилм - FinePix S4830 16.0 -мегапикселна дигитална камера - црна Новак
Фуџифилм - FinePix S4830 16.0 -мегапикселна дигитална камера - црна

16.0мегапиксел, 1 / 2.3 "CCD сензор; 30x оптички / 7.2x дигитален / 216x вкупно зум 3" TFTLCD монитор; режим на филм; Сензор�

DEN 0.33
Uxcell Tungten Carbide Rotary Files 1/8 Shank, двојно исечена топчест облик на ротационен бур Новак
Uxcell Tungten Carbide Rotary Files 1/8 Shank, двојно исечена топчест облик на ротационен бур

Спецификации : Дијаметар на Шанк : 3мм (1 / 8 "), Дијаметар на работ на работ : 3мм (1 / 8") Одговара на повеќето ро

DEN 319.20
2 пакувања за хранење на сад за садови за чинија со чинија со вода, чинија со храна за вода, амфибиски влекачи за хранење на Новак Попуст
ГОПУН МАНСКИ Атлетски тренерки целосен патент топол џогирање на пот. Новак
ГОПУН МАНСКИ Атлетски тренерки целосен патент топол џогирање на пот.

100% полиестер Увезени Затворање на патент Само миење на рацете Лесна, удобна ткаенина Јакна за патеката :

DEN 479.84
Азида 5 x 'toadstool печурки од дрвени салфери/држачи на салфета Новак
Азида 5 x 'toadstool печурки од дрвени салфери/држачи на салфета

Пакет од 5 дрвени прстени од салфетка Печатено од едната страна со уникатен дизајн 55мм широк x 84mm долг x 3mm

DEN 376.00
Коала мечка хартија десертни плочи и салфетки за пијалоци Новак
Коала мечка хартија десертни плочи и салфетки за пијалоци

Создадете симпатичен приказ на табелата со овој сет на десерт на коала мечка! Одликувајќи се со пријате�

DEN 1.00