Носител на визит-Картичка - Американска Африка Команда ДУ

Носител на визит-Картичка - Американска Африка Команда ДУ

DEN 1593.60

Новак

Достапно за нарачка

Изграден од висококвалитетен нерѓосувачки челик, овој држач за визит-картичка е изграден да трае, обезбедувајќи издржливост и долговечност. Овој држач ги одржува вашите картички заштитени и организирани, обезбедувајќи лесен пристап кога ви се потребни. Тенок и ултра лесен, овој држач за картички е совршен за оние што се во движење, без разлика дали се работи за настани за вмрежување или секојдневна употреба. Боите на овој држач за визит-картички се живописни и живописни, додавајќи допир на личност и стил на вашата професионална слика. Втиснат Во Сад, овој држач за картички е квалитетен и прави одличен подарок за секоја пригода, без разлика дали е за колега или како внимателен гест кон саканата личност. Импресионирајте ги клиентите и колегите со нашиот стилски И практичен Држач за Визит-Картички. Изработен од нерѓосувачки челик, овој држач за картички е издржлив и елегантен, проектирајќи слика за успех и гордост. Внатрешноста обложена со филц удобно собира до 15 картички, што го прави практичен додаток за секој професионалец.

Избор на клиент

3дроза Симпатична Чај Божиќ Монограм Почетна В-Плочки Новак
3дроза Симпатична Чај Божиќ Монограм Почетна В-Плочки

Димензии( во инчи) : 8 W x 8 H x 1 / 4 D градежно одделение Инсталација на подот не се препорачува Слика нанесена

DEN 3.00
101235-18 - Goodman Oem Печка Замена Граница Прекинувач L170 Новак
101235-18 - Goodman Oem Печка Замена Граница Прекинувач L170

Ова Е Сосема Нов Прекинувач За Ограничување НА Оем Печката Врвен Квалитет Оем Замена Дел! Л170 Ова Е Сосем

DEN 1208.00
Jhsnjnrенски тениски здолниште на тенис, случајно здолништа за голф со џебови со џебови Атлетски скерт Новак
Jhsnjnrенски тениски здолниште на тенис, случајно здолништа за голф со џебови со џебови Атлетски скерт

95% полиестер, 5% спандекс Увезени Еластично затворање Машинско миење или миење на рацете Здолништа за же�

DEN 1.33
Мираж миленичиња производи Кенди Цана принцеза кошула виолетова xxlarge Новак
Мираж миленичиња производи Кенди Цана принцеза кошула виолетова xxlarge

Двоен зашиен на сите вистински места за удобност и издржливост Поли / памучна кошула без ракави за секој

DEN 3.33
Паксос 53545 Ранец Со Тркала-Војна На Ѕвездите Новак
Паксос 53545 Ранец Со Тркала-Војна На Ѕвездите

Една главна преграда и еден голем преден џеб Рачка за повлекување Странични џебови Димензии Л х ш Х : 24 х

DEN 1.67
Машка машка маичка Томас Француски Тери Худи. Новак
Машка машка маичка Томас Француски Тери Худи.

100% памук Увезени Повлечете го затворањето Машинско миење Копче за екипаж со качулка Француска Тери тка�

DEN 2.33
INANIR H3Y - 4 0-60S Моќност OnTime Одложување Реле Тајмер DPDT 14Pins H3Y-4 DC12V DC24V AC110V AC220V Новак
INANIR H3Y - 4 0-60S Моќност OnTime Одложување Реле Тајмер DPDT 14Pins H3Y-4 DC12V DC24V AC110V AC220V

Име на производот : мал временски реле / уред за одложување Модел на производ : H3 Y4 Контролен режим : H3 Y4 4 г

DEN 255.68
Јамашита Занает 16070980 Врвен Агол Октагонални Дрвени Стапчиња За Јадење, костен, 7,1 инчи Новак
Јамашита Занает 16070980 Врвен Агол Октагонални Дрвени Стапчиња За Јадење, костен, 7,1 инчи

Големина : 18см Материјал : Дрво Земја На Потекло : Кина Големина : 18см Материјал : Дрво Земја На Потекло : К�

DEN 0.33
Младински Американски Воен Лов Лист Ткаенина Капа-УСАФ Новак
Младински Американски Воен Лов Лист Ткаенина Капа-УСАФ

100% Полиестер Велкро затворање Миење Раце Само Изработени од 100% полиестер Една големина најмногу одгова

DEN 391.84
Eurocode Стандард U8 Паметен Телефон 512MB+4GB Двојадрен со GPS 4.42-Инчен Андроид 1500mah Мобилен Телефон S21+Уитра Водечки Новак
Бактон студио современо темно сиво кабинет за складирање на чевли со 12 пар Новак
Бактон студио современо темно сиво кабинет за складирање на чевли со 12 пар

Карактеристики : Направено од инженерско дрво и пластика, темносива завршница 3 врати, 4 полици Лета во в�

DEN 2.33