Конектори 2021 1TB/480GB/240GB/120GB/60GB/32GB/16GB/8GB HDD 2.5 Пренослив Надворешен Хард Диск ХАРД ДИСК КОМПЈУТЕР ЛАПТОП -

Конектори 2021 1TB/480GB/240GB/120GB/60GB/32GB/16GB/8GB HDD 2.5 Пренослив Надворешен Хард Диск ХАРД ДИСК КОМПЈУТЕР ЛАПТОП -

DEN 801.60

Новак

Достапно за нарачка

HXBE 1 TB/480 GB/240 GB/120 GB/60 GB/32 GB/16 GB/8 GB HDD 2.5 " Преносни Надворешни Хард Диск Хард ДИСК Компјутер Лаптопотдти Карактеристики : тоа може да биде широко се користи во yhe инсталација и надградба на десктоп и лаптоп компјутери.Капацитетот на НИВО НА SSD tb со голема брзина го подобрува вашето компјутерско искуство.Идеален за домот, канцеларијата или домот. Нуди 480 GB огромно складирање на работната површина за фотографии, филмови, музика и more.An надворешен хард диск, за mac OS, Linux, Windows XP, Победа/7/8/10 систем, едноставно направете резервна копија со брзо влечење и паѓање.Совршен лаптоп хард диск или компјутер диск, само приклучете се на компјутер за автоматско препознавање не е потребен софтвер.Спецификации : Тип На Хард Диск : HDDSpeed : 70-500m/систем за поддршка : за MAC OS, Linux, Windows XP, Победа/7/8/10капацитет : 1ТБ/480ГБ/240ГБ/120ГБ/60ГБ/32ГБ/16ГБ/8ГБ Интерфејс : Сатаматеријал : Алуминиумска Легура : Редизајз : Прибл.100х70х7мм/3, 94х2, 76х0, 28тежина : Прибл.70гпакетот вклучува : 1 Парче Хард Диск Забелешка : 1.Ве молиме дозволете грешка од 0-1 см поради рачно мерење. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да понудите.2.Поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да не ја одразува вистинската боја на предметот. Благодарам!Специфики на ставката : тип На Хард диск : : HDDSpeed : : 70-500m/систем за поддршка : : за mac OS, Linux, Windows XP, Win/7/8/10 капацитет : : 8 GBInterface : : SATAMaterial : : Алуминиумска Легура : : Red Size : : Прибл.100х70х7мм/3, 94х2, 76х0, 28тежина : : Прибл.70g Certification : None Package : Yes Origin : CN(Потекло)Тип : конекторимодел број : HXBE4 NB602908-А.

Избор на клиент

DynaRex за еднократна употреба мраз пакувања за повреди - Инстант ладни пакувања за прва помош, оток, Sprains & Abrasions - Новак
Hotешки трки W2x 2x3x0.1mm челични треперувања Новак
Hotешки трки W2x 2x3x0.1mm челични треперувања

Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака Предметот мора да се врат

DEN 116.80
Liftmaster 877lm безжична и тастатура за влез без клуч за отвори за врата од гаражата и отворач на портата Новак
Liftmaster 877lm безжична и тастатура за влез без клуч за отвори за врата од гаражата и отворач на портата

Безжичен дизајн : Нема потреба од дополнителни жици бидејќи овој систем за влез без клуч е целосно безжи

DEN 2.67
360 ° Ротирачки велосипедски прицврстувач за монтирање компатибилно со Garmin/G G+/Mage NE GPS компјутери со 1/4 адаптер за Новак
Работна капа со копчиња Медицинска сестра буфант шумски мост за чистење капа за жени долга коса Новак
Работна капа со копчиња Медицинска сестра буфант шумски мост за чистење капа за жени долга коса

100% полиестер Затворање на влечење Машинско миење 【Работни капачиња за дишење】 Направени од врвна поли

DEN 239.68
Стандардниот долг ракав на Венум Рашгард Новак
Стандардниот долг ракав на Венум Рашгард

81% полиестер, 19% еластан Увезени Повлечете го затворањето Машинско миење 81% полиестер / 19% еластан...

DEN 2.67
Да, јас сум ладна џемпер жени плус големина буква печати дуксери пулвер тркалезен врат буги џемпер од худи Новак