Фреска Од Керамички Плочки-Скапоцени Спомени-Од Џим Хансел

Фреска Од Керамички Плочки-Скапоцени Спомени-Од Џим Хансел

DEN 1.33

Новак

Достапно за нарачка

24 Плочка Фреска на 6" керамички сатен заврши плочки. АМЕРИКАНСКИ НАПРАВЕНИ !!. Вкупните Димензии се високи приближно 36" широк х 24". Оваа плочка фреска бродови во рок од 4 РАБОТНИ ДЕНА од приемот на цел. Внимателно завиткани и целосно осигурени. Совршено погоден за секоја внатрешна ѕидна апликација (влажна или сува) или на отворено во засенчени области (без директна сончева светлина). Барате поголема големина на овој мурал или претпочитате да користите сопствена слика за целосно прилагоден мурал со плочки? Нема проблем-контактирајте не за разумен цитат и брза услуга. Од 2001 година, Продавницата За Мурали За Плочки нуди најбрза услуга и најквалитетни мурали за плочки на располагање. Ние го користиме водечкото тело за плочки на брендот ВО САД што го олеснува наоѓањето на плочките на теренот за да го завршите вашиот проект од вашата локална продавница за плочки или магацин за подобрување на домот. Нашиот огромен избор на уметнички дела е неспоредлив со сите други. Нашите плочки може да се користат на која било внатрешна ѕидна површина, дури и неуредни места како зад вашиот врв за готвење или мијалник и во влажни/парни средини како вашиот опкружувачки ѕид за туширање/када. Можете дури и да ги инсталирате нашите мурали со плочки преку постоечката плочка за да заживеете обичен ѕид од плочки. Површината на плочката е доволно издржлива за да можете секојдневно да ги чистите плочките со секој обичен чистач за домаќинство и мек сунѓер. Плочките можат да се инсталираат дури и на отворено само во засенчени области (без директна сончева светлина). Плочките доаѓаат кај вас поединечно (не монтирани на лист) и одат на ѕидот исто како и обичните плочки. Секоја плочка во муралот е нумерирана и испраќаме хартиена мрежа за да знаете каде оди секоја плочка во низата. Користете какво било лепило за плочки (дури и леплива подлога) и НЕИЗМЕШАНА инјекциска смеса (која било боја) за да ја завршите инсталацијата. : : : Нашите мурали од шумски плочки се одлични за вашиот проект за ѕидни плочки во кујната. Дрвените земјишни плочки исто така најчесто се користат во проекти за плочки за бањи. Шумските сцени плочки вклучуваат плочки со водопади, плочки мурали на шумски сцени, плочки мурали на планините. Можеме да направиме прилагоден голем фреска за плочки на шумска сцена само за вас и вашиот проект за заден дел од кујната.

Избор на клиент

Мерелска машка патека за ракави 7 патики Новак
Мерелска машка патека за ракави 7 патики

Направени во САД или увезени Гума ѓон 100% рециклирана мрежа за дишење на горниот дел Воздушната перница �

DEN 1759.68
Персонализиран врежан правоаголник на кристал со фотографии 3 x 2 A00202 Новак
Персонализиран врежан правоаголник на кристал со фотографии 3 x 2 A00202

Нашиот Кристал на возот е совршен подарок за да доловиме зачудувачки спомени, со убавина и класична еле�

DEN 2.33
Furinno Pasir 4 Tier Open Sholf, Steam Beech & Turn-N-Tube 5 Tier Corner Display Rack Multipursose Solik Entive, 1-пакет, бука/бела Новак
Furinno Pasir 4 Tier Open Sholf, Steam Beech & Turn-N-Tube 5 Tier Corner Display Rack Multipursose Solik Entive, 1-пакет, бука/бела

Производ 1 : Едноставен стилски дизајн сè уште функционален и погоден за секоја просторија Производ 1 : М�

DEN 342.08
100 x Поправка за поправка на приклучување на плочи од 100 мм yzp челик Новак
100 x Поправка за поправка на приклучување на плочи од 100 мм yzp челик

Големина : 100мм х 100мм YZP пасивиран челик Жолта Тешка и отпорна на 'рѓа Количина на пакувања : 100 Загради за�

DEN 1.33
PopetPop Hamster Running Wheel Toys Toys Toys Little Critters Toys Whee-lo Toy Chinchilla Wheel Chinchilla Running Wheel Chinchilla Новак
PopetPop Hamster Running Wheel Toys Toys Toys Little Critters Toys Whee-lo Toy Chinchilla Wheel Chinchilla Running Wheel Chinchilla

Тркала за вежбање на неми вашето мало домашно милениче ќе ја сака оваа играчка за тркала, тоа им помага д

DEN 876.80
Филамент за печатач со 3Д, филамент на TinMory Pla 1,75 mm, 3D филамент за печатење со димензионална точност +/- 0,03 mm, 1 Новак
LDCHNH Телефото леќи серија Зум монокуларен телефонски фотоапарати телескоп леќи + мини статив за паметен телефон Новак
Мачен антрацит шема за саќе Новак
Мачен антрацит шема за саќе

одржува форма Боја : Антрацит Термопластично шише со топла вода Не користете врела вода, дури и топла во�

DEN 2.67
3drose Милано Заедничко име на бебето во Америка. Yellowолта на црн подарок или. - шишиња со вода Новак
3drose Милано Заедничко име на бебето во Америка. Yellowолта на црн подарок или. - шишиња со вода

Направено од не'рѓосувачки челик Превртете го плунката со отстранлива слама Висок сјај обложен со бела

DEN 1.00
upsimples 11x14 Слика рамка Црна 5 пакет пакет со 6 пакувања 8x10 рамка за слика потресена бела Новак
upsimples 11x14 Слика рамка Црна 5 пакет пакет со 6 пакувања 8x10 рамка за слика потресена бела

Колаж со повеќе рамки : најголемиот дел од 6 парчиња потресена бела рамка за слики се во иста големина ди�

DEN 2.00
Inno Electrode E27 за View3 View5 View7 IFS-15 IFS-15M Fusion Splicer Electrode E27 Новак
Inno Electrode E27 за View3 View5 View7 IFS-15 IFS-15M Fusion Splicer Electrode E27

Инно електрода Fit for Inno View3, View5, View7 Fusion Splicers Fusion Splicer Tension Test : 1.96 N2.25n Сосема ново Не копирајте ги Инно елект�

DEN 1257.60
EAI 90mm x 110mm x 10mm FPM/FKM TC Двојна усна w/не'рѓосувачки челик заптивка за масло. Комп. /W Витон заптивка на вратилото Новак
Бродот сега набавете SNDL3611 ЛОГИСКИ ЛОГИЧКИ Етикети, список за пакување затворен , 2 x 3 , флуоресцентно црвено Новак
1956 Топпс 111 Дејл Додрил Питсбург челичари Дин картички 5 - Екс Стилерс Новак
1956 Топпс 111 Дејл Додрил Питсбург челичари Дин картички 5 - Екс Стилерс

Прикажаната слика е вистинското скенирање на картичката што ќе ја добиете Мора да има за секој обожават

DEN 1.67