Француски Ножици, Директно, 7 Инчи | ШР-530.00

Француски Ножици, Директно, 7 Инчи | ШР-530.00

DEN 2.67

Новак

Достапно за нарачка

Одлично за сечење до 20 мерач на залихи на листови. Челични сечила со сини рачки. Произведено Во Франција. Тесни точки за лесно маневрирање. Долга 7 инчи; должина на сечилото од 1-1/2 инчи. Нашите француски ножици со сина рачка можат да намалат до 20 залихи на листови со мерач. Со тесни точки за лесно маневрирање, оваа серија ги содржи најдобрите направени сечила. Вкупната должина е 7" со права должина од 1-1/2". Ќе добиете години на услуга и задоволство.

Избор на клиент

Јакна за меки школки на NCAA морнарица Новак
Јакна за меки школки на NCAA морнарица

100% други влакна Увезени Затворање на патент Машинско миење Опуштено вклопување Лесна ткаенина од мека �

DEN 267.84
Apple MacBook Pro 13.3 со Дисплеј На Мрежницата, M2 Чип со 8-Јадрен ПРОЦЕСОР И 10-Јадрен ГРАФИЧКИ ПРОЦЕСОР, 16gb Меморија, 1TB Новак
POP2Play Кокомелон затворено игралиште за мали деца - Силна технологија картонски картонски дете слајд од wowwee Новак
Колумбија машки PFG Zero правила со долга кошула со долги ракави Новак
Колумбија машки PFG Zero правила со долга кошула со долги ракави

100% полиестер Увезени Повлечете го затворањето Машинско миење Омнизамрзнувањенула : за топлина и влажно

DEN 2.33
Брејди ПТЛ-8-439-ИЛ, 18631 0.5 х 50 Жолта Бмп61/БМП71/ТЛС 2200 Винил Етикета, 4 Ролни Новак
Брејди ПТЛ-8-439-ИЛ, 18631 0.5 х 50 Жолта Бмп61/БМП71/ТЛС 2200 Винил Етикета, 4 Ролни

Цена за 4 Ролни Постојаниот Винил (Б439) е термички преносен материјал за печатење идеален за апликации на

DEN 0.67