ECCPP 2x 50mm Hubcentric Тркала Растојанија 2 инчи 6x5, 5 до 6x5, 5 78.1 Mm Центар Создаден 14x1, 5 Столпчиња се вклопуваат за 1999-2015 За Сиера 1500 1992- За Јукон

ECCPP 2x 50mm Hubcentric Тркала Растојанија 2 инчи 6x5, 5 до 6x5, 5 78.1 Mm Центар Создаден 14x1, 5 Столпчиња се вклопуваат

DEN 2.00

Новак

Достапно за нарачка

?●ПАРАМЕТАР●РАСТОЈАНИЈА на ТРКАЛАТА од 2 инчи 5 НАВРТКИ СО Дебелина : 2" или 50мм;Шема На Завртки на Возилото : 6х5, 5 или 6х139, 7мм;Шема На Завртки на Тркалата : 6х5, 5 или 6х139, 7мм;Внатрешен Дијаметар : 78,1 мм;Нотка : 14х1, 5;. ?●ФИТИНЗИ●растојанијата на тркалата 6х5, 5 се вклопуваат за 2003-2016 За Експрес 1500 1999-2016 За Сиера 1500 1992-2016 за Јукон (Сите Модели). ?●Бенефит●растојанието на тркалата 6х139, 7мм Проширете ја основата на тркалата на возилото со тоа што ќе овозможите поагресивен став, лесно и веднаш триење,во голема мера ја подобрува стабилноста на возилото. ?●БЕЗБЕДНОСТ€Растојанијата На Тркалата Hubcentric 2 инчи се направени од големиот вистински алуминиум t-6 палка,за да се обезбеди високо ниво на перформанси и издржливост за вашите возила.Столпчињата на нашите растојанија на Тркалата се одделение 10,9, термички обработени и стврднати тешки столпчиња за безбедност. ?€6 Hubcentric растојанија на тркалата Од Суштинско Значење ПОТВРДЕТЕ ЈА ОПРЕМАТА} Дури И ако возилото е наведено како компатибилно, купувачите сепак треба да проверат : 1) столпчињата на Тркалата се навои од 14x1, 5mm; 2) Имате повеќе од 2 инчи простор помеѓу браникот и тркалото/гумата; 3) вашите фабрички столпчиња за тркала се пократки од 2 инчи (ЗАБЕЛЕШКА : АКО столпчињата на тркалата се премногу долги, можеби ќе треба да ги мелете/исечете обетката надолу за да одговара); 4) отворот на центарот На тркалата Треба да БИДЕ НЕ ПОМАЛ ОД 78,1 мм.1999-2020 за кадилак За ескалада | 2004-2004 за шевролет за астро. 2002-2006 За Шевролет за Лавина 1500 | 1992-2005 за Шевролет За Блејзер. 1988-1999 за Шевролет За Ц2500 | 2000-2003 за Шевролет За Чеви Пикап. 2003-2008 За Шевролет За Експрес 1500 | 1996-1996 за Шевролет За Г30. 1988-1998 за Шевролет за К1500 | 1992-1998 за Шевролет За К1500 Приградски. 1988-2000 за Шевролет за К2500 | 1992-1999 за Шевролет За К2500 Приградски. 1999-2019 За Шевролет За Силверадо 1500 | 2001-2013 За Шевролет за Приградски 1500. 1995-2020 за Шевролет за Тахо | 2007-2020 за ГМЦ за Сиера 1500. нашите фабрички столпчиња за тркала може да се протегаат покрај површината на растојанијата на тркалата. Во овој случај ќе треба да : .

Избор на клиент

X-DREE RT18 RT14 14x51mm Керамички Осигурувачи Врски 500V 6A g-g x2pcs(RT18 RT14 14x51mm cerquamica fusibles 500v 6A g-g x2pcs Новак
X-DREE RT18 RT14 14x51mm Керамички Осигурувачи Врски 500V 6A g-g x2pcs(RT18 RT14 14x51mm cerquamica fusibles 500v 6A g-g x2pcs

Име на производот : Цилиндар Капи Осигурувач; Тип : RO16 RT18 RT14 gG Материјал : Метал, Cermic, Електронски Делови...

DEN 1286.40
SAWIDEE 26 22mm Силиконски Часовник За Брзо Ослободување За Garmin Fenix 7 7X 6X Pro 5X 5 ПЛУС 3 HR MK2 Lasyfit Паметен Часовник Новак
SAWIDEE 26 22mm Силиконски Часовник За Брзо Ослободување За Garmin Fenix 7 7X 6X Pro 5X 5 ПЛУС 3 HR MK2 Lasyfit Паметен Часовник

100% сосема нов и висок квалитет Специјално дизајниран спој, ремен за зглоб со брзо ослободување, умерена

DEN 358.40
Едрагон CAT6 бел кабел за лепенка на Етернет, безгласен/обликуван чизми, 6 стапки - 10 пакувања Новак
Едрагон CAT6 бел кабел за лепенка на Етернет, безгласен/обликуван чизми, 6 стапки - 10 пакувања

Конекторите со позлатени контакти, обликувани чизми за олеснување на вирусот, а калапите без прицврсту�

DEN 2.33
RUITOO BMPCC 4k/6k Кабел За Напојување Кабел За Blackmagic Џеб Кино Камера и Злато Планината V Монтирање Батерија,D-Допрете Новак
Внатрешен монитор за квалитет на воздухот за квалитет на воздухот Новак
Внатрешен монитор за квалитет на воздухот за квалитет на воздухот

Мониторот за квалитет на воздухот усвојува висока прецизност и професионални сензори , кој има брза бр

DEN 1.00
Retevis RA26 Морски Радио Рачни, Пловечки Брод Радио, IP67 Потопни, Микро USB Порта, Позадинско Осветлување LCD Дисплеј, NOAA Новак
Pillowbase Pillowbase Pillow Cover Sequin покрива перница дома украс за кауч тросед автомобил канцеларија романтичен (40cm40cm) Новак
2 МЛ МИКРОЛУБРОЛ ШЕСТОАГОЛЕН Бор Нитрид хбн Во Прав Ултра ФИНИ 0,5 микрони Новак
2 МЛ МИКРОЛУБРОЛ ШЕСТОАГОЛЕН Бор Нитрид хбн Во Прав Ултра ФИНИ 0,5 микрони

Тоа е врвен сув лубрикант за многу апликации, особено облога од куршум и пиштол Екстремна способност за

DEN 639.20